EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

Petr chce naprosto opanovat Ančino teritorium a mít ji jen pro sebe. Ve chvíli, kdy se to nedaří podle jeho představ, prudí a dělá naschvály. Co je už docela přes čáru? A jak na to Anča zareaguje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

CELÝ 3579. DÍL ULICE: Blízko odhalení? Šárku zaskočí telefonát od Veroniky

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Napětí by se dalo krájet: Proč Šárce zatrne kvůli Veronice?

Od Šárčina otevřeného vyznání lásky kolem sebe našlapují Šárka a Martin hodně opatrně. Oba mají navíc výčitky svědomí kvůli Veronice. A právě ta se jim teď postará o krušné chvilky. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Blanka a Evžen: Společný večer při svíčkách?

Blanka a Evžen se sbližují čím dál víc. Evžen je Blance oporou pokaždé, když to potřebuje. Teď mezi nimi dojde i na romantiku. Jakou? A přeskočí jiskra? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Jindru: Jak ji Franta setře kvůli Ladě?

Jindra a Bedřich spolu zase skvěle vycházejí, to však neznamená, že se ve všem vždy shodnou. Teď ale atmosféra zhoustne kvůli Frantovi, jenž nechtěně Jindru podusí ve vlastní šťávě kvůli Ladě. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela, nebo Martin? Který z nich je na tom kvůli lásce hůř?

Brunova reakce na její pozvání Marcelu hodně ranila. Do Roziny se vzápětí pustila dost ostře, ve skutečnosti má ale pořád na krajíčku. S čím se svěří Martinovi? A jaká bude jeho reakce, jež se týká i jeho vztahu se Šárkou? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Epizoda 3579

Mezi Ančou a Petrem je i po ránu mírné napětí kvůli včerejšku. Petr nakonec sám ožehavé téma otevře. Přizná, že Anče trochu závidí její vztahy s rodinou, protože on sám se s blízkými téměř nevídá. Anču tím uchlácholí, dokonce jí ho bude i líto. Ovšem odpoledne to u nich zase trochu zhoustne…

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapivé vyznání: Čím Bedřich zaskočí Jindru?

Před dvěma měsíci se to zdálo jako nesplnitelné přání, teď je to realita. Bedřich se vídá s Ladou denně, večer ji uspává, ráno probouzí. Jindru teď navíc hodně překvapí svým vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

VIDEO: Boj o kluka, překvapivá vyznání, zarážející novinky i nečekaný konflikt. Co se bude dít v Ulici tento týden?

O tomto adventním týdnu to v Ulici nejen hodně zajiskří, ale také pořádně zabouří. Marcela začne bojovat o Bruna, Dušan se chce elegantně zbavit Tomáše, Magda musí s pravdou ven, Lukáš okouzlí Veroniku, u Pavla se provalí jeho tajemství, mezi Petrem a Evou dojde k nečekanému konfliktu. A nejen to. Na co se můžete těšit tento týden?

ODHALENO: Jak probíhají Vánoce v Ulici? Speciální díl odhalí soukromí oblíbených postav!

Jak oblíbení hrdinové oslaví Štědrý den? To vypráví bonusový díl Ulice, který o Vánocích najdete na portálu NovaPlus.cz!