UKÁZKA z úterní Ulice: Přituhuje… Jaké jobovky čekají na Davida po návratu z Lince?

David se z Lince pokaždé hodně těší domů, ale tentokrát mu radost z návratu moc dlouho nevydrží. Jen co přijede, dozví se špatné zprávy. Jaké? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ťafka pro Mastného: Jak ho setřou Lumír, Světlana a Tonda Hložánek?

Radek Mastný konečně dosáhl svého – stal se takřka neomezeným vládcem radnice. Má to ale malý háček. Lumír a Tonda Hložánek mu začínají nebezpečně šlapat na paty a taky ho při každé příležitosti s gustem setřou. Jak mu to nandají tentokrát? A jak na to samolibý Mastný zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

UKÁZKA z úterní Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?

Petr nese dost nelibě, že Anča s ním neoslaví narozeniny tak, jak si představoval. Ovšem bude ještě hůř, až Petr zjistí, oč přichází, protože jeho k Bedřichovi nikdo nepozval. Nejen že začne být opět nepříjemný. Navíc Anče udělá i něco za zády. Co? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

UKÁZKA z úterní Ulice: Tereza v šoku: Při čem nachytá tátu s Vlaďkou?

Tereza podezřívá tátu a Vlaďku, že spolu něco mají. Doteď to byly pouhé dohady, nyní však získá důkaz, že je tomu opravdu tak. Jaký? Při čem ty dva nachytá? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

VIDEO: Prozrazená tajemství i překvapivé předvánoční nadílky. Jak vyvrcholí letošní Ulice?

Letošní ulice vrcholí. Do konce roku zbývá už jen pět epizod, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, předvánoční nadílku, několik odhalených tajemství, humor i dojetí. Na co se můžete těšit?

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

CELÝ 3581. DÍL ULICE: Oslava u Maléřů! Martin bude hvězdou večera

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Epizoda 3581

Vendula se ráno před babičkou nechtěně prořekne, že ji bolí ruka kvůli štípání dříví. Nyklová se toho okamžitě chytne, protože Vendula v pátek tvrdila, že jede za rodinou do Sokolova. Vendula si hbitě vymyslí historku, že v neděli byla ještě za kamarádkou, ale Nyklová jí na to neskočí…

Je nádherná! Michaela Maurerová se pochlubila čerstvě narozenou dcerou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si už nyní užívá ten nejkrásnější vánoční dárek. V sobotu se stala trojnásobnou maminkou. A hned následujícího dne se pochlubila svým štěstím na sociální síti. Podívejte se, jak nádherná její novorozená dcera je.

EXKLUZIVNĚ: FOTKY Blančiných dětí: Jak s nimi šel čas?

Blanka má pro Adama a Kristýnu speciální dárek, jenž určitě ocení nejen teď, ale hlavně v pozdějším věku. Udělala jim speciální alba s fotkami, když byli malí. My pro vás nyní máme ty nejhezčí z nich. Podívejte se na ně v naší fotogalerii.