CELÝ 3580. DÍL ULICE: Přeskočí jiskra? Lukáš a Veronika spolu stráví večer

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

UKÁZKA z páteční Ulice: Jaké jsou Blančiny děti?

Blanka o nich často mluví, zatím se ale u ní neukázali. O to větší překvapení to pro všechny je, když se Adam a Kristýna zčistajasna objeví v Praze. Jaké je jejich shledání s mámou? Čím ji dostanou? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Jak zamíchá kartami krásná Magda? Fanoušci mají jasno!

V seriálu Ulice se nedávno objevila postava učitelky Magdy, kterou ztvárňuje Veronika Čermák Macková. Magda je postavou velmi tajemnou a spousta diváků má proto obavy, jak se bude v seriálu dále vyvíjet...

UKÁZKA z páteční Ulice: Šárčino tajemství prozrazeno! Jak zareaguje Martin?

Martin měl co dělat, aby v hospodě ustál setkání se Šárkou. To má však nečekanou dohru i u něj doma. Co se provalí? A co Martin nezvládne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapení pro Lukáše: Co mu Veronika prozradí?

Lukáš může na Veronice oči nechat, i když se snaží, aby to nebylo tak zjevné. Teď se navíc dozví něco, co ještě více vzbudí jeho zájem o ni. S čím se mu Veronika svěří? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro Vendulu: Co ji moc nepotěší?

Vilmu Nyklovou hodně zasáhnou novinky, které pro ni má Jarmila Pelcová. A protože se týkají i Venduly, Vilma jí je hned začerstva vyklopí, aby se to nedozvěděla od někoho jiného. Jaké špatné zprávy pro ni má? Co na to Vendula? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

Petr chce naprosto opanovat Ančino teritorium a mít ji jen pro sebe. Ve chvíli, kdy se to nedaří podle jeho představ, prudí a dělá naschvály. Co je už docela přes čáru? A jak na to Anča zareaguje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

CELÝ 3579. DÍL ULICE: Blízko odhalení? Šárku zaskočí telefonát od Veroniky

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Epizoda 3579

Mezi Ančou a Petrem je i po ránu mírné napětí kvůli včerejšku. Petr nakonec sám ožehavé téma otevře. Přizná, že Anče trochu závidí její vztahy s rodinou, protože on sám se s blízkými téměř nevídá. Anču tím uchlácholí, dokonce jí ho bude i líto. Ovšem odpoledne to u nich zase trochu zhoustne…

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapivé vyznání: Čím Bedřich zaskočí Jindru?

Před dvěma měsíci se to zdálo jako nesplnitelné přání, teď je to realita. Bedřich se vídá s Ladou denně, večer ji uspává, ráno probouzí. Jindru teď navíc hodně překvapí svým vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.