UKÁZKA z páteční Ulice: Franta si zahrává: Co by se mu mohlo vymstít?

Franta si nedá pokoj. Nic mu není cizí, chce si za každou cenu vyhnat Skyler z hlavy. Pije, kouří trávu, balí holky na počkání, seká dluhy. Čím si vyslouží jedno velké varovní? Na co by mohl doplatit? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

UKÁZKA z páteční Ulice: Karla v šoku: Co jí Jirka prozradí?

Karla chce vědět, na čem je, a tak Jirku hned po Valentýnu podrobí důkladnému výslechu. Co znamenal ten včerejšek? Opravdu si za ni už hledá náhradu? Jeho odpověď ji ovšem pořádně šokuje. Co na sebe Jirka prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

UKÁZKA z páteční Ulice: Bouřlivý a vášnivý Valentýn! Jaké jsou následky?

Věrka a Luboš to včera, na Valentýna, nečekaně rozjeli. Hlavně Věrka zase jednou překonala sama sebe a ukázala, co v ní vězí. Ovšem ta rána… Jaké krušné chvilky zažije? A co se dělo v noci? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Epizoda 3615

Tobiáš má velký den – v Coolně křtí svoji prvotinu, sbírku veršů Hodnota slzy stoupá. Coolna díky tomu opět praská ve švech, za což je Tony hodně rád. Márovi okamžitě padnou do oka Rozina a Jana, které přijdou Tobiáše podpořit. Není ovšem sám, kdo má oči jen pro tyto dvě krásky…

Epizoda 3614

Otu čeká hned po příchodu do Filipovy třídy pořádné překvapení. Kluci si ho míní zase trochu povodit a ztrapnit před celou třídou, aby mu dali menší lekci. Referát, o němž včera Ota hovořil, pojmou po svém a hodně netradičně – na hodinu si přivedou bezdomovce…

Srdečně gratulujeme! Tereza Bebarová je dvojnásobnou maminkou

Ke konci loňského roku jsme vám prozradili, že představitelka Světlany Nyklové Tereza Bebarová je těhotná. Nyní se s vámi můžeme podělit o radostnou novinku. Sympatická herečka je od ledna dvojnásobnou maminkou. Srdečně gratulujeme a přejeme jí, miminku i celé rodině hlavně zdraví, štěstí, lásku a pohodu.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Vendulu! Co s ní je?

Neustálé stresy, jež Nyklovi zažívají v poslední době v pekařství, si začínají vybírat svou daň. Lumír, Nyklová i Vendula mají nervy na pochodu. A právě s Vendulou bude již brzy zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

VIDEO: Překvapivý Valentýn, žárlivost, láska holek, intriky i boj o holku: Co se bude dít v Ulici tento týden?

Komu přinese valentýnský týden lásku, komu štěstí, a pro koho se stane naopak noční můrou? Jana s Rozinou překvapí kluky svou láskou, Marečkovi začnou mít sladká tajemství, Jirka a Miki zabojují o Magdu, zato Nyklovy čekají další náročné dny. A z Matěje se stane zdatný konspirátor… Na co se můžete těšit tento týden?

Chat se Zuzanou Hrubou: Franta ještě dostane lekce od života!

Zuzana si dělá o Frantu čím dál větší starosti. Ještě nikdy na tom nebyl tak mizerně jako právě teď. A bohužel se to podepíše i na jeho vztahu s mámou. Co je pro Zuzanu nejhorší? A jak to vnímá její představitelka Šárka Ullrichová? V pátek jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.

VIDEO: Herečky z Ulice se změnily v modelky. Dana Syslová a Jitka Smutná se předvedly v jiném světle

Herecké přátelství Danu Syslovou a Jitku Smutnou pojí již dlouho, od loňského jara spolu dokonce hrají v seriálu Ulice. Jejich přání zahrát si spolu na divadelních prknech se jim splnilo až nedávno. V rámci akce Dámská jízda se z nich dokonce staly i modelky!

VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?