Publikováno 10. 1. 2018

CELÝ 3378. DÍL ULICE: Landová mění image! Kdo se jí bude dvořit?

Ulice: 3378. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3378. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Šimon je celý nesvůj, že ráno nepřijde Aleš, který se předchozí večer pohádal s Gábinou, ale ještě předtím mu slíbil, že společně s Mastným upraví jeho pokojíček. Nakonec ale dorazí oba. Aleš se chová jako dokonalý partner a dělá, jako by se nic nestalo. Radek se ho nenápadně vyptává. Mastný je rád, že má Šíma konečně nějaký pořádný mužský vzor. Šímovi chlapi připravili pořádné překvapení. Velký model železnice s krajinou přes půlku pokoje. Landová se před doučováním staví v salónu, kde ji Jitka nalíčí. Z proměny je celá vedle. Změny si všimnou i Radek s Alešem. Mastného napadne, že by ji mohl pozvat na kávu. Gábina probírá s Alešem včerejší hádku.

 


Tereza ráno s Matějem plánuje tajnou narozeninovou oslavu pro Otu. David ve škole řeší věci, které mezitím zkonzultoval s Puklickou. Vše proto znovu projednává s Landovou. David svým jednáním a ředitelováním překvapí i Mojmíra, který ho chválí, ale radí, aby nevycházel každému vstříc. Tereza na internetu najde byt a domluví se, že si ho s Davidem půjdou večer prohlédnout. Matěj s Mikim jsou na schůzku se zástupci z Kanady. Schůzka dopadne fantasticky a hned si plácnou. Firmu v Praze by vedl Miki a Matěj by odletěl do Kanady. Tereza s Davidem ale na prohlídce neuspěli. A Lucka z Kanady není vůbec nadšená.
 

 
Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3378. epizodu jste v TV mohli vidět 10. ledna 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Nova.cz

Diskuze

12.1. | 07:57 jana--markova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já bych řekla, že se úča začne líčit kvůli Alešovi, vždyť po něm od začátku jede ...
11.1. | 01:58 kleito
0
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám, že Mastný nebude "úče" nadbíhat (to by opravdu bylo pro příběh jeho postavy trošku deklasující - když porovnám "úču" s jeho bývalými láskami) ... Kdysi to byl trochu jiný formát ..