Aktualizováno 14.2. 2018 19:17

CELÝ 3403. DÍL ULICE: Valentýn je lásky čas i v Ulici! Jak dopadne rande Aničky a Evžena?

Ulice: 3403. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3403. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Věrka ráno řeší sex s Michalem. Bere to jako nevěru a je z toho hodně rozhozená a chce víc času. Michal se domlouvá, že s Věrkou večer někam vyrazí. Karla shání pečovatelku pro Bruna. Mára jí navrhne, aby šel Bruno k nim. Bruno se na to ale moc netváří. Přemluví ho až Marcela, která bydlí hned naproti. Věrka Karle nabídne, že jí s péčí o Bruna pomůže. Zároveň se jí svěří, co prožívá s Michalem. Má obavy, aby se o tom nedozvěděl Kryštof, a bere to jako své selhání. Karla doporučuje, aby to uzavřela s Lubošem, který si stále dělá naděje. Luboš chce zorganizovat společný rodinný večer a doufá, že ho Věrka vezme na milost a on se vrátí domů. Věrka tráví odpoledne a večer s Michalem, který je dva už vnímá jako pár.

 


Bedřich připomíná Milošovi, že je Valentýn, a radí mu, aby si to u Evy vyžehlil. Miloš ale u Evy nepochodí a přijde si opět jen postěžovat. Bedřich mu u sebe poskytne azyl a povzbuzuje ho. Pak jde k Jindře hlídat malou. Na rozdíl od Miloše nevidí Evino chování tak tragicky. Bedřich koupí Jindře malý dárek k Valentýnu, který ji potěší. Valentýna řeší i Evžen a omlouvá se Anče, že ho nikdy neslavil. Ta ho pozve k sobě na večeři. Dobře se baví a Evžen ji začne líbat. Rád by i něco víc, ale Anča ho rázně odstrčí. Evžen odchází a Anču to mrzí. Miloš se večer opije a chce vše s Evou řešit.

 


David a Tereza řeší Lucku a Matěje, který se Tereze moc neozývá. Všimnou si psa přivázaného u plotu, který tam byl už ráno a je jim ho líto. Kalina doučuje Lucku, která je hodně nervózní a opět jí to nejde. Puklická probírá s Davidem věci ohledně ředitelování. Vypadá to ale, jako by ho kontrolovala. Pak mu přeje k narozeninám a chce si s ním povídat o osobních věcech. David ale raději rychle mizí. Venku David opět prochází kolem opuštěného psa a bere si ho domů. S Otou ho vykoupou, David hned pookřeje. Pes si získá i Terezu.

 


Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

3403. epizodu jste v TV mohli vidět 14. února 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.