CELÝ 3422. DÍL ULICE: Další rande Oty a Johanky. Přeskočí mezi nimi konečně jiskra?

Publikováno 13. 3. 2018
Ulice: 3422. díl
Zdroj: TV Nova
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3422. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Marcela ráno přesvědčuje Martina, aby s ní šel běhat. Sice chválí jeho fyzičku, ale Martin běhání před Veronikou tají. Bruno se chce vrátit do Coolny, protože řeší peníze. S Marcelou plánují, že vyrazí na taneční představení, na které má Marcela možnost dostat lístky od školy. Martin odpoledne hraje na PC. Filip se učí na přijímačky a chce se taky na chvíli odreagovat. Veronika je na zkoušce s kapelou a Marcela uvaří večeři. Sama si vezme jen trochu salátu.


Ota je přešlý kvůli včerejšímu divadlu. Bylo to na něho hodně alternativní. S Johankou se ani pořádně neviděl a opět neví, na čem je. Tereza a David si ho dobírají. Johanka se odpoledne ozve a Tereza navrhuje, aby ji vzal na ples. Ota to odmítne. S Johankou se sejdou v Coolně a pak se spolu vyspí. David jde po plese se svou třídou na after party.

 

Policie pozve Světlanu na pondělí k podání vysvětlení, Denisa jde vypovídat už dnes odpoledne. Světlana je z toho nervózní, ale Denisa i Lumír ji uklidňují. Denisa se vrací se špatnými zprávami. Policie řeší chod radnice i personální otázky. Podle Denisy jde o udání a oběma je jasné, že v tom má prsty Robert. Ten začíná panikařit, ale Mastný ho uklidňuje, že Weiss Světlanu taky určitě potopí. Světlana chce s Robertem mluvit. Mastný nabádá Roberta, aby ji vyprovokoval a nahrál si ji. Lumír Světlaně setkání s Robertem rozmlouvá, ale ta nevěří, že je až tak zkažený.

 

Vendula domlouvá, že za ni Růža zaskočí, aby mohla s Pavlem do Telecího. Pavel později prozradí, že jedou nakonec vyklízet jen sami dva. Růža radostnou zprávu hned telefonuje Nyklové.
 

 

3422. epizodu jste v TV mohli vidět 13. března 2018.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz