CELÝ DÍL ULICE: Květa opět útočí! Jak se pokusí potopit Gábinin salon?

Publikováno 14. 11. 2017
Ulice: 3342. díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

• CELÝ 3342. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

Franta ráno slíbí Bedřichovi, že se Anči odpoledne nenápadně zeptá na Evžena. V práci si Zuzana a Anča domlouvají hlídání malého. Anča se prořekne, že jí Evžen včera pomáhal na zahrádce sázet stromek. Zuzanu ale ujistí, že spolu nic nemají. Franta se s Aničkou domluví na večer a začne vyzvídat. Jeho způsob vůbec není nenápadné a dost tlačí na pilu. Nakonec přizná, že o novém chlapovi ví od táty. Anča ho ubezpečí, že spolu s Evženem nic nemají, ale současně ji to pořádně namíchne. Jarda s Bedřichem jdou do hospody na pivo, přidá se k nim Pešek a následně i Evžen. Bedřich musí s Evženem chvíli komunikovat sám a je to mezi nimi hodně napjaté. Když Bedřich odejde, Evžen podotkne, že není tak férový, jak si Pešek myslí, protože má přece dítě s jinou. Peška překvapí, co všechno Anča Evženovi prozradila. Navečer se v bytě potkají a Anča si Bedřicha hned podá kvůli Frantovu vyzvídání. Franta se sejde se spolužáky v Coolně, aby si domluvil pomoc s učením, ve kterém dost plave. Bedřichovi se omluví za Anču, ten sám uzná, že ho do toho neměl zatahovat.


Mastného mrzí, když mu Gábina zruší dnešek a pátek se Šímou kvůli tomu, že si malého bere Hynek. Vezme to osobně a na Gábiny argument, že je Hynek Šímův táta, neslyší. Odpoledne jde Gábina odevzdat do hotelu hotové uniformy a těší se na výdělek. Jen co odejde ze salónu, objeví se Květa, která se snaží přemluvit Veroniku, aby pro ni šila psí oblečky za výhodnějších podmínek než Gábina. Veronika to odmítne. Zklamaná Gábina přizná, že faktura pro hotel má delší splatnost. Musí rychle něco vymyslet, aby udržela salon nad vodou. Hynek koupí Šímovi velké auto na dálkové ovládání. Chce trumfnout dárek od Aleše a Gábina mu domlouvá. Šíma se domluví na zítřek i s Alešem, že půjdou všichni auto vyzkoušet. Gábině se to moc nezdá, ale Aleš ji ujistí, že s Hynkem spolu nemají problém. Šíma večer vpálí Gábině, že dědovi zakazuje vídat se s ním. Gábinu to rozčílí a chce si to s tátou hned vyřídit. Aleš ji uklidňuje a stojí při ní.


Luboš navštíví Amálii. Jde si k ní pro sirup na vředy, protože se mu v poslední době opět přitížilo. Pak jde za Chosém, který na něm opět vyzvídá, jak to chodí v hospodě. Luboš prozradí jen to nejnutnější. Luboš Chosému vyčítá útok na nemocnou Věrku. Ta se k nim vzápětí přidá a Chosé na ní šikovně vyzví další důležité informace, přestože se Luboš snaží hovor stočit jinam.

 
3342. epizodu jste v TV mohli vidět 14. listopadu 2017.Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz