Aktualizováno 13.10. 2017 10:24

CELÝ DÍL ULICE: Matěj pozve Lucku domů na víno. Kdo koho svede?

Ulice: 3319 díl
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

CELÝ 3319. DÍL ULICE SLEDUJTE ZDE

 

David se snaží Tereze citlivě vysvětlit, že se teď s Alenou rozejít nedokáže. I když je to pro i těžké, chápe to. Alena se pak zastaví ve škole a povzbudí ji i Tereza. David jede s Alenou do nemocnice a je jí oporou. Terezu to ničí a má obavy, jak to s nimi bude dál. Ota se jí snaží udělat radost a chce ji uvařit něco dobrého. Jídlo se mu sice nepovede, ale i tak Terezu potěší. Matěj zve k sobě domů Lucku na víno a nakonec se spolu vyspí. Lucka je zamilovaná a šťastná, ale Matěj je trochu rozhozený, protože to bylo Lucky poprvé. Lucka večer musí odeít, protože má strach z táty. Při odchodu se potká s Otou a Terezou. Tereza Matěje varuje, aby Lucce neublížil. Tomu až teď dochází, co se děje, a sám sobě ujasňuje, jestli s Luckou chodí.


Adriana je nadšená a chlubí se Amálii, že má jet s Karlem na Madagaskar jako jeho asistentka. Má ale obavy, co jí na to řekne Robert. Ten si mezitím užívá s Peškem a Evženem na rybách. Všichni si ho ještě více oblíbí, když vypráví, jak s dědou jezdíval rybařit. Sám pak připravuje večeři z úlovků. Večer Robert volá Áje a ujistí ji, že se brzy uvidí. Jeho flirtování zaslechne Evžen. Amálie zve Pavláta po procházce na jídlo a společně vaří. Pavlát jí je vděčný nejen za její společnost, ale za vše, co pro něj dělá. Amálie pak na večeři pozve i Mikiho s Adrianou. Adriana si myslí, že Pavlát Amálii balí, ale podle Mikiho nemá šanci. Amálie mu jen pomáhá bez jakýchkoli postranních úmyslů.


Jindra je šťastná, jak hezky si Bedřich hraje s malou. Přizná mu, že ji trochu bolí prsa. Za Ančou se v novém byt zastaví Franta a vypráví jí o báječné zakázce na tři měsíce v Americe, kterou dostala Skyler. Je si jistý, že se během této doby zvládne o syna postarat sám s pomocí rodičů Skyler. To se Anče moc nelíbí a je proti, pro vnoučka jeho věku nepřítomnost matky hodně důležitá. Franta Skyler hájí a s Aničkou se pohádají. Večer Franta o svých plánech poví Bedřichovi, který je nadšený a uznává, že je to pro Skyler ohromná příležitost.
 

 
3319. epizodu jste v TV mohli vidět 12. října 2017.Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.