Aktualizováno 13.9. 2017 10:24

CELÝ DÍL ULICE: Dcera Jindry a Bedřicha je na světě! Jaké jméno dostala?

Ulice: Dcera Jindry a Bedřicha
Zdroj: Nova.cz
Témata:

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Přehrát poslední díl

 

 

Bedřich ráno nemá nejmenší tušení, co se děje s Jindrou. Pokouší se jí dovolat, aby se s ní domluvil ohledně vymýšlení jména pro malou, ale Jindra mu to celé dopoledne nebere. Bedřich se tím nijak nevzrušuje, protože si myslí, že si Jindra jen přispala. O to větší šok pak Bedřich zažije, když se konečně dozví, že dcera je už na světě. Přestože se malá již narodila, Jindra stále neví, jaké jméno jí dát. Po příjezdu do porodnice neměla na vymýšlení jména myšlenky a po porodu také ne. Jen co si trochu odpočine, čekají ji proto nejen první okamžiky s dcerou, ale také důležitý úkol – vybrat jí jméno. Jaké tedy dostala?

Večer dceru Bedřich zapíjí s Lumírem, Jardou, Matoušem a Ondrou v hospodě. Po zavíračce pokračují v zapíjení v pekařství. S Jindrou Bedřich žít nebude, ale bude já s malou pomáhat. Robert opět flirtuje s Denisou, domlouvají se na večer. Robert setkání ustojí, tváří se, že s Adrianou je v kontaktu pouze pracovně. Jen co Denisa odejde, Robert Adrianu oblbuje. Zároveň si dává pozor, aby je nikdo nenachytal. Adrianě slíbí, že jí zavolá a požádá ji, aby za ním na radnici už nechodila. Jakmile Adriana odejde, Robert flirtuje s Denisou.


3297. epizodu jste v TV mohli vidět 12. září 2017.


Pokud jste na Facebooku, nezapomeňte si přidat naši facebookovou stránku Ulice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

14.9. | 09:42 sabatin
1
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím,že jsem na "ULICI" dokoukal,nechci se dívat na otlemenou Jindru,která to na Berdřicha navlíkla a ten se chová jak puberťák,hnus.
reklama