VIDEO: Sabina Rojková a Anna Kadeřávková v nové roli! Tak sexy jste je ještě neviděli

Publikováno 3. 7. 2018
Zdroj: TV Nova

Sabinu Rojkovou a Annu Kadeřávkovou znají diváci například ze seriálu Ulice. Tentokrát se ale ukázaly v nové roli. Jaké? Podívejte se na reportáž!

Sabina s Aničkou tentokrát vystupovaly jako modelky. V Muzeu smyslů v Praze, kde probíhala módní přehlídka, si dívky oblékly modely talentovaných módních návrhářek. Návštěvníci je mohli vidět v odvážných i decentních modelech. Přitom s modelingem herečky moc zkušeností nemají, což ale nebylo vůbec poznat. „Já byla na přehlídce jako modelka poprvé, takže jsem byla nervózní. Ty modely byly ovšem slušivé, a tak se hezky nosily,“ přiznala Anička. „Měla jsem na sobě odvážnější šaty s krajkou, v těch jsem se moc necítila. Vzít si je ale na nějaký večírek, proč ne,“ dodala s úsměvem.

Sabina Rojková a Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram

Sabina jako herečka s modelingem také velké zkušenosti nemá, ale přehlídku si náležitě užila. „V modelech se mi chodilo skvěle. Měla jsem jeden odvážnější, tak jsem si ze začátku říkala: "Hlavně opatrně." Ale když model není extrémně odhalený, ale třeba má jen rozparek, tak v pořádku,“ přiznala.Co dalšího herečky prozradily? A jak jim to na módní přehlídce slušelo? Podívejte se na reportáž a dozvíte se více!

 

 

kar