Aktualizováno 20.2. 2012 19:30

Epizoda 2136

Seriál Ulice: ep. 2136 - Pavliny zálety prásknou v Prásku
Zdroj: TV Nova
Témata:

Bulvár vyčenichá kdeco, zvláště když se jedná o vlivné podnikatele. Neunikne mu proto ani takové sousto, jako výlet manažerů polostátních podniků do Alp v doprovodu společnic. Dokonce je při jejich radovánkách u bazénu i vyfotí.

přehrát celou epizodu

Reklama

 

Jakmile Růža s Nyklovou otevřou dnešní Prásk, vyvalí oči z důlků. A Lumír? Ten se ihned dostane do varu. V jedné ze společnic v bikinách a se šampaňským v ruce pozná Pavlu. Ta se ze svého výletu vrátí až dnes ráno zjevně velmi spokojená. Slastný výraz jí ale dlouho nevydrží. Bude stačit jediný pohled do Prásku, aby zjistila, že je zle… Podaří se Pavle vybruslit i z tohoto maléru? Uvěří Lumír její historce o tlumočení? Co jí poradí Patricie? A jak vlastně Pavlin lov dopadne? Stane se pracháč Robert její novou kořistí?

18

Patricie s pracháči Viktorem a Robertem

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Patricie s Viktorem a Robertem - 7

Hodnocení:ČTĚTE:
Zálety Pavly prásknou v Prásku!

PŘIPOMEŇTE SI:

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Pavlou Rambouskovou

Boris má strach o mámu
Libuška bude i nadále maskovat podlitinu na tváři, která se jí udělala po výprasku od Eliáše. Zatímco Eliáš se bude stále tvářit, jako by se nic nestalo, Libuška bude duchem mimo a zakřiknutá víc než kdy jindy. Proto ani nezaznamená, jak Eliáš u snídaně nadšeně líčí plány na svatební cestu. Atmosféra začne opět houstnout. Když do toho zavolá ještě i Kateřina a Libuška přizná, že rodině dosud o jejich svatbě neřekla, Eliáš opět vybouchne… Proč si bude Boris dělat o mámu starosti? S čím se svěří Frantovi? A s čím tátovi? Čím Eliáš dnes Libušku zase dostane?

PŘIPOMEŇTE SI:
Libuška slibuje Borisovi, že už nebude pít
 
Překvapení pro Martu
Libor se bude těšit na Martin návrat domů. Pokud půjde všechno dobře, za dva týdny ji ze sanatoria propustí. Amálie ale jeho nadšení sdílet nebude. Podle ní by měli dát spíš na rady Martina ošetřujícího lékaře. A ten by byl daleko raději, kdyby Marta ještě nějaký čas v sanatoriu zůstala… Proč bude Libor nervózní z dnešní společné terapie? Co si spolu s doktorem na Martu připraví? Jak to ona vezme? Co při terapii prozradí o Mikim? A čím Amálie překvapí právě Mikiho?

ČTĚTE:
Překvapení pro Martu

PŘIPOMEŇTE SI:
Martinu společnou vyučovací hodinu s Miriam
 
 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

15.5. | 19:23 jaroslava1002
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já tedy nevím jestli jsem ve škole dobře poslouchal, už je to 67 roků. Mám dojem, že nás učili, že polární záře je vidět v noci a Cyril chce za ní jet za měsíc, kdy je na severním pólu polární den a celých 24 hodin je tam světlo. Seriál jde v aktuálním čase, mýlím se snad, nebo se od mých školních ...
26.2. | 12:23 Divak
0
Náhlasit nevhodný komentář
Proc tenhle dil opet chybi na Voyo v TV? Nekdo tam v Nove neumi pocitat? Pro ostatni - mluvim o Voyo v TV, ne tady na techto strankach...
22.2. | 14:49 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
No já teda problém nemám, pustím to vždycky. Zlobí to v Google, ale Explorer jede vždy v pohodě.
22.2. | 09:26 herodes
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jola - tak děkuji. Já jsem se trochu bál, že se mi ozve mikina. Obyčejně mě převychovává. Jole - hezký den.
21.2. | 22:44 viera
0
Náhlasit nevhodný komentář
ak nejde spustit video, pomaha okopirovat linku a otvorit uplne novu stranku prehliadaca, kde sa linka vlozi. Mne to pomaha a vzdy sa serial rozbehne.
21.2. | 21:59 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
No a večer mi to taky nikdy nejde spustit,většinou až tak kolem 22.30-23h..
21.2. | 20:51 Jiřina13
0
Náhlasit nevhodný komentář
lussy, toto není vtip: Spustit mi to jde vždycky pouze, asi tak v pět hodin ráno. Později nemám šanci. Proč to tak je, nemám tušení, to ví asi jenom Bůh a ajťák... :))))
21.2. | 19:39 lussy
0
Náhlasit nevhodný komentář
jde vám to tu na web. str. novy spustit, jestli ano, tak poradíte mi někdo prosím? dneska mi to nejde, at pustím jaké koli video.. děkuji za radu
21.2. | 16:29 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
Herodes,proč píšete "a teď do mne",já si myslím,že máte dost dobrý názor...
21.2. | 11:36 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Verčo Z, ...já mám spíš pocit, že doktor Seidl na hlavičku upustil scénáristy, to, co teď "vymýšlí" by tomu odpovídalo.
Reklama
reklama