Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Matěj, Vojta, Štěpán, Eddie a Mára to v Coolně včera pořádně rozjeli. Dokonce natolik, že si přešlá Tereza dnes ráno povzdechne: „Takhle jsem si teda první společnou noc s Vojtou nepředstavovala.“ Žádná totiž nebyla.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2142

Seriál Ulice: ep. 2142 - Tereza bude ráno marně shánět Vojtu
zdroj: TV Nova a Larry D. Horricks Seriál Ulice: ep. 2142 - Tereza bude ráno marně shánět Vojtu
aktualizováno 28.02.2012, 19:27 | 28.02.2012, 19:30 | TV Nova

Matěj, Vojta, Štěpán, Eddie a Mára to v Coolně včera pořádně rozjeli. Dokonce natolik, že si přešlá Tereza dnes ráno povzdechne: „Takhle jsem si teda první společnou noc s Vojtou nepředstavovala.“ Žádná totiž nebyla.

přehrát celou epizodu

 
Kluci to zalomili rovnou v Coolně. Na cestu domů už jaksi neměli sílu. A bohužel nebudou mít v provozu ani mobily. Tereza s Theou se ráno budou marně snažit o jakýkoliv kontakt, aby zjistily, jak na tom kluci jsou, a zároveň jim připomněly, že si pro Vojtu už ve dvanáct hodin přijedou jeho rodiče. Když se konečně ozve zvonek, holkám se uleví. Jenže za dveřmi nebudou stát jejich hříšníci, nýbrž Vojtovi rodiče, kteří si syna budou chtít vyzvednout před smluveným termínem... Jak Tereza z tohoto maléru vybruslí? Kdy se konečně kluci s Vojtou objeví? A v jakém stavu? Co všechno si Tereza od Vojtových rodičů vyslechne? Proč se s nimi vzápětí pohádá Vojta? A s čím se později Tereza svěří Matějovi?


ČTĚTE:
Vojta si užil, Tereza to schytá

PŘIPOMEŇTE SI:
Vojtovu kalbu v Coolně

Změny podle Eliáše
U Libušky doma nebude panovat právě nejlepší nálada. Přešlý Boris se bude snažit co nejrychleji zmizet do školy, aby se dostal z tátova dosahu. Ten mu neopomene znovu připomenout, aby si dnes opravil známku ze zeměpisu. Libušky se pak Eliáš jízlivě zeptá, jestli zvládla alespoň zařídit změnu Borisova příjmení. A jako by nic dodá, že dnes s ní půjde do krámku. V něm pak začne plánovat další změny. Takové, že se Libuška pomalu nezmůže na slovo... Co má Eliáš v úmyslu? Čím Libušku dostane? Proč před ním z krámku uteče? A jak dnes dopadne Borisovo zkoušení? Proč si Thea začne dělat o své blízké takové starosti, že zavolá Kateřině?


PŘIPOMEŇTE SI:
Eliáš dává Borisovi facku
 
NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Borisem Nekonečným

Nová naděje pro Miriam
Lenka se ještě před odjezdem do Mnichova zastaví za Miriam ve škole, aby se s ní rozloučila. Miriam se jí zeptá, jestli jí opravdu nevadí, že Jarda zůstane tady, zatímco ona bude v Mnichově. Lenčina odpověď ji nepřekvapí. Zaskočí ji ale jiná věc, se kterou se jí Lenka svěří... Co Lenka prozradí Miriam? Čím naopak Miriam překvapí Kalinu? Jak si povedou v čistě pánské domácnosti Jarda s Cyrilem? Jaké tajemství budou mít před Miriam? A čím dnes Miriam zaskočí Cyrila?

CO V TV NEUVIDÍTE:
Nová naděje pro Miriam

ČTĚTE:

Šarlatánství, nebo pomoc? Miriam vsadí na makrobiotika

PŘIPOMEŇTE SI:
Šok Miriam ze sanatoria

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

 

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2830 - Dominika stráví noc s Tonym

Epizoda 2830 »

Moniku bude čekat v Coolně pořádné překvapení. Ráno tam najde s Tonym i Dominiku. Nebude pochyb, že ti dva spolu strávili noc. Tony vzápětí odejde do ... více»

Seriál Ulice: ep. 2143 - Kateřina přijede zjistit, co se děje u Libušky

Epizoda 2143 »

Po Theině telefonátu už Kateřina nebude otálet. Sedne na první vlak z Francie a přijede do Ulice.... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2141 - Jarda hledá možnosti, aby táta mohl zůstat s nimi

Epizoda 2141 »

Lenka s Jardou budou ráno obdivovat Cyrilovy fotky, na nichž zachytil Miriam s Mirinkou. Cyril se... ... více»

Seriál Ulice: Tereza to schytá od Vojtových rodičů

Vojta si užil, Tereza to schytá »

Vojta si užil v Coolně, Tereza si zase užije s jeho rodiči. A to hned ráno. Kluci nezvěstní, Vojt... ... více»

Seriál Ulice: Miriam chce pomoci Cyrilovi...

Šarlatánství, nebo pomoc? Miriam vsadí na makrobiotiku »

Miriam hledá nejrůznější možnosti, jak Cyrilovi ulevit. Jak odvrátit to, co se zdá být nevyhnutel... ... více»

Seriál Ulice: Chat s představitelem Borise Nekonečného Vláďou Rouskem

Chat s Borisem Nekonečným: Kateřina Eliáše dost vykolejí »

Boris je v permanentním stresu kvůli škole. Horší známka než jednička rovná se obrovské problémy ... ... více»

5 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Jola 23:51 29.02.2012
No tak dneska se projevil otec Vojty celkem dobrým způsobem,to spíše ´jeho matka je parádní slepice,ikdyž nefandím Teruně,tak tato slépka je ještě větší. A Libuna je ještě hnusnější než Eliáš,ty její věčně vyvalené oči,a jak se zmalovávala jak na E55,místo aby se zastala konečně svého syna,za všechno si může sama!!!!
Lucie 17:44 29.02.2012
Dyť to říkáme pořád, že jsou scénáristi trdla. Kdyby mu vymysleli nějakou jinou zhoubnou nemoc, nemusela se ta jejich neznalost medicíny tolik projevit. Mohli Cyrilovi zachovat aspoň dobré trávení.
MirkaP. 15:35 29.02.2012
Moje maminka měla chronický zánět slinivky (nezhoubná záležitost). Přísná dieta byla nutností ne proto, aby se vyléčila, ale proto, aby mohla vůbec fungovat. Když udělala diegtní chybu, strávila zbytek dne na WC a nevěděla, kterou stranu má do mísy strkat dřív. Zlobící slinivka je prostě sviňa i bez rakoviny.
Lucie 14:54 29.02.2012
To si nerozumíme. Já přece neříkám, že dieta řeší rakovinu. (I když, jak známo, některá stádia reagují na hladovění, vynechání některých potravin,atd., ale to je něco jiného). Já jen říkám, že prostě když nefunguje konkrétně slinivka, bez diety je rychle konec. A ještě při tom budeš strašlivě trpět. V tomto případě pomáhá řešit "přežití" únosněji.
Každopádně smutné téma a ještě jednou soucítím s těmi, které to v rodině postihlo. Především ta slinivka. :-(
herodes 14:41 29.02.2012
Lucie - tak to jistě je jak říkáš, chápu, že určitá dieta je nutná - nekořenit, nepít alkohol atp., ale na dietu, která vyřeší rakovinu nějak nevěřím. No třeba se mýlím
Milada 14:08 29.02.2012
EvoC, také mě to napadlo, dnes raději nic neřešit, nevyřizovat, nehledat, nerodit...!! :-)))
EvaC 14:03 29.02.2012
Nějak mi ještě nenaskočil obsah dnešní epizody. Že by Novu podobně jako úřady v České republice taky zaskočil přestupný 29. únor?
Jarmila 13:21 29.02.2012
To Lucie:
zcela souhlasím a doplním jen, že to jsou naprosto zázračné léky, které začínají působit už vložením do úst :D
Lucie 13:13 29.02.2012
herodes
To máš těžký, právě v případě slinivky musí být striktní dieta. A to ne proto, že by chtěl někdo pacienta trápit, nebo být důležitý, ale prostě proto, že slinivka je orgán, hrající rozhodující roli , kromě jiného, i v metabolismu cukrů, a pokud nefiunguje - je velmi zle. Proto musí být jídelníček přizpůsoben rozsahu postižení buněk, produkujících inzulin, a dalším věcem. Jinak organizmus kolabuje a končí. Za šílených bolestí. Jako užívat si posledních dní ano, ale jako když to prostě nejde, nic nenaděláš. Odmontuj autu kola a nenalej tam benzín a jeď se projet! :-)

Ale tady Cyril nějak popírá vešekeré přírodní zákonitosti, takže v tomto virtuálním případě bych ho pozvala někam na tah k Henrymu, poručila mu plný talíř kořeněného masa, a luštěniny, a dorty s máslovým krémem, a hodně tvrdého alkoholu. Ať si chlapec užije. Vždyť má přece v kapse tu krabičku léků, ne?
pupisek 11:52 29.02.2012
rada bych se na tu uterni epizodu podivala,jenze to by to vase ,,uzasny'' voyo, ktery vecne nejede a seka se, muselo jit...meli byste s tim uz treba taky neco udelat....inteligenti...
1 2 3

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Květen
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
 
 
1 2815
2
3
4 2816
5 2817
6 2818
7 2819
8 2820
9
10
11 2821
12 2822
13 2823
14 2824
15 2825
16
17
18 2826
19 2827
20 2828
21 2829
22 2830
23
24
25
26
27
28
29
30
31