Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Frantova třída si dnes podle pokynů donese do školy lyže na lyžák, které poputují na horskou boudu napřed. Otrávený Franta přijde jako jediný i s báglem. Jeho obavy z posměchu spolužáků se bohužel začnou naplňovat.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2144

Seriál Ulice: ep. 2144 - Janička s Michalem ušijí na Frantu boudu
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2144 - Janička s Michalem ušijí na Frantu boudu
aktualizováno 01.03.2012, 19:27 | 01.03.2012, 19:30 | TV Nova

Frantova třída si dnes podle pokynů donese do školy lyže na lyžák, které poputují na horskou boudu napřed. Otrávený Franta přijde jako jediný i s báglem. Jeho obavy z posměchu spolužáků se bohužel začnou naplňovat.

přehrát celou epizodu

 

Kalina Frantu před celou třídou sjede a důrazně upozorní, že batohy si vynesou na boudu sami. Pavel Tesařík kolegovi sice situaci hned objasní, ale už bude pozdě. Významné pohledy Michala a Janičky budou jen začátkem toho, co Frantu čeká. Navíc ty dva při pohledu na Frantův nestřežený batoh napadne i jeden menší podraz… Co si Franta vyslechne od spolužáků? Co na něj Michal s Janičkou vymyslí? Jak si s nimi poradí? Co rozčílí později Kalinu? A proč bude Franta doma zase jednou pořádně přešlý?

ČTĚTE:
Michal a Janička: Další bouda na Frantu

PŘIPOMEŇTE SI:
Frantovo naštvání kvůli úlevám na lyžáku

Cyrilovy rady
Jarda bude už od rána sedět u počítače, aby napsal šéfovi raport o plnění, či spíše neplnění úkolu se založením firemní pobočky v Praze. Cyrilovi přizná, že vina spadá i na jeho hlavu. Na hledání náhradního místa se totiž tak trochu vykašlal. Cyril ho ihned poučí, že toto by v jeho zprávě rozhodně nebýt nemělo. A přidá i pár dobrých rad, jak by takový raport měl vypadat. Zatímco Cyril bude s Jardou řešit jeho práci, Miriam se bude i nadále soustředit na makrobiotiku. Ve snaze získat co nejvíce informací zajde i za Amálií. A to, co od ní uslyší, ji přeci jen překvapí… Co všechno se Miriam od Amálie dozví? A jak dopadne Jarda u šéfa? Podaří se mu zažehnat průšvih v práci?

ČTĚTE:
Cyril a Jarda, otec a syn

PŘIPOMEŇTE SI:
Souhru Jardy a Cyrila 

Vasilův byznys
Ingrid konečně najde kupce na masérské vybavení po Vasilovi. Simoně to nedá, aby nezkusila přeci jen zalobbovat za Markétu. Podle ní by si mohla udělat kurz a Vasilovu klientelu převzít. Romana ihned opáčí, že nahradit nezodpovědného Vasila nezodpovědnou Markétou by žádná výhra nebyla. Tím se dotkne Ingrid. Okamžitě ji zpraží, ať se do Vasila už nenaváží. Vzápětí se však pořádně vyleká, když pohlédne přes výlohu ven… Čeho si Ingrid venku všimne? Co ji tak vyděsí? A co nyní vlastně Vasil dělá? Proč na něj bude Ingrid naštvaná? A čím ji Vasil namíchne ještě víc?

PŘIPOMEŇTE SI:
Vasilův návrat ke starému řemeslu
 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2145 - Vasilův poslední den v Ulici

Epizoda 2145 »

Pozor! Poslední díl s Vasilem! Jak se rozloučí? … Vasil včera Vlčáka ujistil, že svých tři sta ti... ... více»

Seriál Ulice: Cyril dá Jardovi pár dobrých rad do života

Exkluzivně v předpremiéře: Cyrilovy rady nad zlato »

„Synu, nesmieš písať pravdivý obraz o svojom živote,“ poučí Cyril Hejl Jardu, který si láme hlavu... ... více»

Seriál Ulice: Cyril a Jarda - otec a syn, kteří si rozumí

Cyril a Jarda, otec a syn »

Čím více času spolu tráví, tím více na sebe slyší. Cyril a Jarda. Otec a syn. Sehraný tým. Šibeni... ... více»

Seriál Ulice: Janička s Michalem ušijí na Frantu boudu

Michal a Janička: Další bouda na Frantu »

Jen co se Franta objeví s batohem ve škole, schytá to nejen od Kaliny, ale i od Michala s Janičko... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2143 - Kateřina přijede zjistit, co se děje u Libušky

Epizoda 2143 »

Po Theině telefonátu už Kateřina nebude otálet. Sedne na první vlak z Francie a přijede do Ulice.... ... více»

4 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

xx 22:45 02.03.2012
Já nevěřím vlastním očím - proč by nesměli?! Já jako občan se přece musím starat o to co se děje kolem mne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zvlášť když mi není NIC lhostejné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
úča 20:27 02.03.2012
pro Herodes: učitelé se nesmějí starat o to, co dělají žáci mimo školu, opravdu nesmějí a rodiče to důsledně vyžadují...
Alma3 18:42 02.03.2012
Hmm, vyučující nemají pravomoci prohledávat žákům zavazadla.
herodes 18:12 02.03.2012
pro @v - kantorská přepadovka na žáčky-kuřáčky by asi fungovala, ale proč by to dělali, páni kantoři přeci budou radši stávkovat za větší, větší a největší platy, protože jsou přeci elita národa.
xx 14:01 02.03.2012
...a asi jim ani nevadí, že kuřáci jsou hnusně odpudiví smraďoši!
@v 11:48 02.03.2012
Tak ten skrček a suverén Michal mě tam sedí. Nemá rád abstinenty a nekuřáky ....! Proboha, kde ti haranti berou např. na cigarety? Každé ránu při cestě na nákup míjím skupinky žáčků zdejší školy, jak si vypalují zobec. Zůstává po nich neskutečný nepořádek a přitom to provozují kousek od školy. Stačila by občasná přepadovka kantorů, ale je otázka, coby tím asi docílili.Drtivá většina rodičů by se určitě neexponovala , tak proč to řešit.
Verča Z 11:23 02.03.2012
Pobavilo mě jak Frantovi balili batoh který si sám zabalil už před měsícem. Ani ve sřižně neví levá ruka co dělá pravá.
antunes10 10:53 02.03.2012
Dnes má svátek Anežka.....mohl by se zase po čase z hromady odpadků vyhrabat ing.Boháč a navštívit "trenéra v saku"....Jitulinka by měla určitě radost,vždyt jak mluvila o Eliášovi má pro nynější i bývalé sousedy slabost.....
Jééééé vlastně néééé,já ho viděl v ukázkách k jinému seriálu.........
herodes 09:50 02.03.2012
Tak si zace zaremcám. Cyril je sice nemocný, ale ne chromý. Proč vlastně důležitá madam vždycky přivlaje a přicupitá s tou krabicí lupení, jakože k obědu. Kdyby chtěl Cyril lupení, tak si ho určitě bude umět koupit nebo vyrobit.
No a šmejd Janička bude ta holčička, co je "taková hodná", dobře se učí, maminka dochází do školy s pozornostmi a dívenka potají, schovaná za jiného, jedovatě ubližuje ostatním.
hruza a des 08:54 02.03.2012
zajimave vcera jsem se na ulici divala normalne a ted uz mi nejde vubec pustit a samozrejmne ani ordinace. tady to asi nekdo neumi udelat tak aby to fungovalo tak jak ma stale. ze to tu n o v u bavi si takhle proti sobe stvat nastvany lidi. zacit radeji koukat na neco jineho a nebo vypustit celou tv z hlavy a bude klid. kdyz se nemuzem pak na to ani divat, kdyz se na to clovek za cely den prace tesi ...!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 2 3 4 5 6 7

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31