Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ingrid stále nebude tušit, že ji Vasil opustil. Dokonce ani to, že ji obral o všechny peníze, jež měla – i o výplaty do salonu. Dobře naladěná si bude ráno pochvalovat, jak si o víkendu výborně odpočinula.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2146

Seriál Ulice: ep. 2146 - Ingrid zažije po otevření pokladny v kadeřnictví šok
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2146 - Ingrid zažije po otevření pokladny v kadeřnictví šok
aktualizováno 05.03.2012, 19:26 | 05.03.2012, 19:30 | TV Nova

Ingrid stále nebude tušit, že ji Vasil opustil. Dokonce ani to, že ji obral o všechny peníze, jež měla – i o výplaty do salonu. Dobře naladěná si bude ráno pochvalovat, jak si o víkendu výborně odpočinula.

přehrát celou epizodu

 

Přestože si Ingrid víkend užila, přizná Jitce, že jí chyběl Vasil. Už se bude těšit na jeho návrat a hlavně na společnou dovolenou, kterou jí před svým odjezdem slíbil. Bude věřit, že s Vasilem mají to nejhorší za sebou a že opět bude lépe. O to horší bude později její prozření. Pořádný šok zažije, až otevře pokladnu kadeřnictví. Nic jiného kromě Vasilova snubního prstýnku v ní nenajde. Jenže Simona, Romana i Jitka od ní budou čekat slíbené výplaty… Co Ingrid holkám řekne? Kde peníze na výplaty vezme? S čím se svěří Světlaně? Co všechno se stane od chvíle, kdy v pokladně najde Vasilův snubní prstýnek?

ČTĚTE:
Ingridino prozření: Vasil i peníze fuč

PŘIPOMEŇTE SI:
Vasilovo sbohem Ingrid

Martin návrat ze sanatoria

Miki ráno poprosí tátu o půjčení stovky, aby mohl mámě koupit dárek na přivítanou. Liborovi v tu chvíli dojde, proč Miki o víkendu roznášel letáky. Ujistí ho, že odteď už bude všechno jinak. Ani jeho, ani mámu v budoucnu něčemu podobnému již nevystaví. Bude věřit, že společně to zvládnou a bude zase dobře. Také Marta bude před odchodem ze sanatoria doufat, že se jim nový začátek podaří. Jen si ho bude představovat trochu jinak než Libor… Jak proběhne Martin příjezd domů? Čím ji Libor s Mikim dojmou? Jak Marta vidí svůj život do budoucna? Co na její plány řekne Libor?

PŘIPOMEŇTE SI:
Martino rozhodnutí rozvést se

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Martou Seidlovou

Lumírova žaloba
Právník předloží Lumírovi návrh rozvodové smlouvy. Bude stačit jeho jediný podpis a do měsíce je rozvedený – za předpokladu, že splní požadavek protistrany. Tím požadavkem je jednorázové odstupné ve výši sedmi set padesáti tisíc korun. A právě v tom bude potíž. Lumír tolik peněz prostě nemá. Proto se s právníkem domluví na žalobě bulváru, který Pavlu očernil. Bude věřit, že pár set tisíc na plátku vysoudí. Jakmile se však o žalobě dozví Pavla, půjdou na ni mdloby. Něco takového jí ještě scházelo… Co na žalobu řekne Patricie? Proč se jí obě obávají? Podaří se Pavle přesvědčit Lumíra, aby od ní ustoupil? A kde chce Lumír sehnat peníze na odstupné pro Světlanu?

ČTĚTE:

Pavla na prášky kvůli žalobě Prásku

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumír shání peníze na odstupné pro Světlanu
 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2147 - Marta si bude dělat starost o Libora

Epizoda 2147 »

Martina slova, že se s ním chce rozvést, s Liborem včera večer otřásla. Něco takového nečekal ani... ... více»

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Marty Seidlové Petrou Jungmanovou

Chat s Martou Seidlovou: Pouze v odpuštění výhru nevidím »

Po čtvrt roce v sanatoriu Marta plánuje nový začátek. Bez Libora. „Nemůžu s ním už žít,“ svěřila ... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2145 - Vasilův poslední den v Ulici

Epizoda 2145 »

Pozor! Poslední díl s Vasilem! Jak se rozloučí? … Vasil včera Vlčáka ujistil, že svých tři sta ti... ... více»

Seriál Ulice: Ingrid čeká těžké prozření

Ingridino prozření: Vasil i peníze fuč »

Vasil se Ingrid postará o pořádný šok i jeden z nejtěžších dnů jejího života. A také o tvrdé proz... ... více»

Seriál Ulice: Pavlu zaskočí Lumírova žaloba bulváru

Pavla na prášky kvůli žalobě Prásku »

Kde vzít peníze na majetkové vyrovnání? Lumír se rozhodl. Jde do žaloby Prásku. Očistí Pavlino jm... ... více»

4 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Světlana 22:44 06.03.2012
KFC pdK :-)

Ok, tak pokud byl v zahraničí, platil si pojištění tam, a jestli to bylo v EU, je to jako by byl tady, takže jaký problémy s pojištěním? Jedině jestli byl v USA, Austrálii či jiné exotice, měl být pojištěný tam a to se na EU nevztahuje. Každopádně návratem odkudkoli k pobytu v ČR se podle zákona musí do 8 dní ohlásit u nějaké pojišťovny a sjednat si pojištění tady. Ale jak víme, motal se tady delší dobu, než na to přišla řeč, takže jsme stejně tam kde jsme byli. :-)
KFC proklatě dobré kuře 21:47 06.03.2012
Fakt, Andríííí ? :-)
Světlanko Cyril byl ale roky v zahraničí a to se přece zdravotní pojištění neplatí. Třeba kámošky jely dělat au pair a myslím že v tý době nebyly v Čechách pojištěný.
Andrej 17:59 06.03.2012
Postavu Marty jsem si příliš neoblíbil, ale myslím, že se rozhodla dobře. Nedokázala by mu už věřit a ta nedůvěra by zákonitě poznamenala i jejího syna, nemohlo by to fungovat. To, jaký je Libor slaboch jí mělo dojít už dávno, ale na druhou stranu, proč by měla žít s měkkýšem, který ji při první příležitosti zklame? Mikimu podle mne opravdu prospěje více spokojenost rodičů než uměle udržované nefunkční manželství, které psychicky podlomí všechny. A manželství bez elementární důvěry rozhodně je nefunkční. Libor stejně dříve nebo později skončí v náručí své milenky, která postupuje po malých krůčcích, ale chytře.
Vím, že tu má hodně svých obdivovatelů, ale Vasilova zápletka byla podle mne bláznivá. Nevím sice, jak skutečná mafie funguje, ale veškeré dění mi připadalo až moc přitažené za vlasy. Nešlo k tomu přistupovat jako k vážnému dramatu, ani jako ke skutečné komedii. Asi nemám dostatečně romantického ducha, abych tu postavu ocenil, ale při kvalitě celého příběhu, muž, který je vulgární ke své ženě, krade, podílí se na vraždách a není schopen ani ochoten poctivé práce, můj zájem ani sympatie nemá. Souhlasím však s vývojem seriálu v tom, že takové manželství by nemohlo fungovat a Vasil by vždycky zůstal lumpem. Zdá se mi ale, že Ingrid je typ ženy, který by se dokázal pořádně mstít. Jenže zatím to na takový vývoj nevypadalo. Uvidíme.
Mimochodem, v seriálu jsou skutečně nějak častá oslovení končící na -í. Asi se inspiruji a své manželce Jiřince začnu říkat Jiří.
nikoll 17:45 06.03.2012
Prosím Vás neví někdo co hrálo ve včerejším díle za za hudbu od 27:30 minuty..kdyby někdo věděl,byla bych vděčná... díky moc :))
Lucie (Světlana) 15:10 06.03.2012
to M:

Světlana z Lumíra žádné české občanství dostat nemohla. Maximálně povolení k trvalému pobytu na základě tzv. "sloučení rodiny". Teprve po 5 letech nepřetržitého trvalého pobytu a při trvání manželství a několika dalších podmínkách má šanci požádat o české státní občanství. Může dostat a taky nemusí, na ně není nárok.

Při té příležitosti mně napadá, jak Cyril blábolil něco o tom, že snad nemá zdravotní pojištění. Pochybuji, že by několik let, co je, jak říkal českým státním příslušníkem (taky zajímavý, na základě čeho?), by si na něj úřady nedošláply, vždyť jako OSVČ jak předkpokládám musel podávat každoročně daňové přiznání a s ním i přehled soiálky a zdravotního pojištění. A pokud dejme tomu by neplatil, za pár let - to by byla taková paleta, plus penále a pokuty pojiš'tovny, najmě té naší nejmohutnější, že by nezbylo ani na dovolené,a ni na léčení. Platit zdravotní pojištění je povinnost ze zákona a pěkně přísně se tresce. Blbost na entou opět.
Lucie (Světlana) 14:54 06.03.2012
Nejprve upozornění, Lucie, která doposud psala v diskusi pod touto epizodou nejsem já, stálá přispěvatelka Lucie (která tady nesutále rýpala do scénáristů a holedbala se svým lékařským vzděláním). Buď je tu nějaký můj plagiátor, nebo prostě "jmenovkyně".
Takže tímto, kdo si mne pamatujete,Milada, Jana1, Jiřina13, antunes, andrej, babuss já Lucie přijímám nový nick (a moje skutečné křestní jméno) Světlana. Nechtěla jsem ho psát kvůli totožnosti s postavou Ulice, ale teď holt mi nic jiného nezbyde. :-)))

Rozvod rozhodně schvaluji a reakce Seidla na něj je přesná, dětinská, ubohá. Ten člověk na jedné straně sympatizuje s Karolínou a na druhé by chtěl něco znovu stavět s Martou. Marta pochopila, že to nemá cenu, že Libor na to prostě nemá, být rovněj, férovej, a jen její.
Peťo 14:15 06.03.2012
zatočlili s bacilem, vlčák s Vasilem.....hystericko - šialený smiech Ingrid po návšteve simony medzi dverami je najlepší herecký výkon Ingrid ever..tá ženská je úplne blbá...eidentne jej túžba po dobrodružstve bola uspokojená, leda že by jej vasil dobre trafil G-ko...a to pravidelne :-o......a vlčák trepe stále nejaké blbosti....keby nemal bradku, ale knír tak richtig Adolf !...Seidlovich family je des....trubkovitý fotrík seidl nakoniec vyhrá s tým že pôjde k mladej...na pavlínku by to chcelo eliáška,
@v 13:55 06.03.2012
V případě Seidlových je rozvod skutečně jediným řešením. Marta je příliš labilní. To jeho věčné hlídání a producírování s landaurem by jí znovu brzo zahnalo zpět do léčebny. Miky je už vlastně dospělý, takže není problém začít s Martou znova, ovšem za předpokladu, že se odstěhují, protože by se kvůli ordinaci museli s otcem potkávat. Čili je jenom otázka času, kdy se do domu nakvartýruje Karolina. Také nevhodný příchod Pavly za Lumčou nám udělal čáru přes rozpočet, alesponˇ by se děj trochu pohnul. Takhle je rozjetých spousta zápletek a než dojde na řešení, tak divák málem zapomene o co šlo.
Kristýnka 13:22 06.03.2012
Podle mě by Seidla měla Marta vyrazit.Miki má Míšu tak ten to nějak přežije,ale aby Marta byla s Liborem jen kvůli Mikimu mi připadá kravina.No stejně co to řeším děj už je natočenej :D Jinak doufám že když se Marta vrací do školy tak by tam mohli více ukazovat Mikiho třídu,protože já se na Ulici dívám jen vůli Mikimu,Míše a jejich třídě
Katka 13:15 06.03.2012
jinak to ze se Seidlova chce rozvest povazuju za dobre rozhodnuti... s nim se z toho srabu nedostane, porad by mela tu neveru tak nebo onak na taliri.... a Karolina by potrebovala pruplesk, ze ji neni trapne, poridit si dite se zenacem, jeho manzelka se z toho zhrouti a ona tam vypravuje jak dite potrebuje tatu.... hlavne ze predtim chtela jen penize... pak ale i hlidani (to ted asi neni nebo nevim, uz dlouho tam nebylo) a ted chce i chlapa, i kdyz se zaprisahala ze nechce.... fakt jak jezinky ve Smolickovi, to bych spis brala kdyby tohle vytasila hned jak otehotnela, aspon by vsichni vedeli s cim hraji, tohle je u me sprosty.....
1 2 3 4 5 6

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31