Publikováno 6. 3. 2012

Epizoda 2147

Seriál Ulice: ep. 2147 - Marta si bude dělat starost o Libora
Zdroj: TV Nova
Témata:

Martina slova, že se s ním chce rozvést, s Liborem včera večer otřásla. Něco takového nečekal ani ve snu. Marta si o něj bude dělat starost, protože v noci se domů nevrátil. Brzy nad ránem zajde do ordinace, kde zkroušeného Libora najde.

přehrát celou epizodu

Reklama

 

Libor Martě přizná, že v noci vůbec nespal. Marta na tom bude stejně. Liborovi se omluví, že mu to neřekla šetrněji. Takhle ranit ho nechtěla. Libor se s ní ale o rozvodu a včerejšku nebude chtít bavit. Jen ji poprosí o čas, aby to vše vstřebal a aby se trochu sebral... Kolik času bude potřebovat? Co řekne Amálii, která o něj bude mít starost? Proč se vypraví za ošetřujícím lékařem Marty a pak hned za Martou do školy? A jak dopadne rodinná večeře na uvítanou Marty u pana Peška?

PŘIPOMEŇTE SI:
Marta říká Liborovi o rozvodu

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Martou Seidlovou
 
Ingrid bojuje o přežití
Včerejší prozření bylo pro Ingrid hodně bolestivé. I když stále hledá nějaké vysvětlení, není pochyb. Vasil ji okradl, opustil a zanechal v nezáviděníhodné situaci. Její salon se rázem ocitl před krachem. Nemá na platby dodavatelům ani na výplaty pro Jitku, Romanu a Simonu. Ta bude hned ráno líčit Jitce, jak u Ingrid včera pochodila, či lépe řečeno nepochodila. Navíc jí nyní ani nebere telefony. Když se tohle dozví Světlana, jež bude Ingrid v salonu hledat, okamžitě se rozjede plna obav k ní domů. Tam na ni bude čekat velké překvapení... Co je s Ingrid? Proč Simoně ani Světlaně nebude brát telefon? Podaří se jí udržet podnik nad vodou? A kde chce vzít na výplaty? Ustojí tohle obrovské vypětí?

ČTĚTE:
Ingrid: Vasil mě na kolena nedostane

PŘIPOMEŇTE SI:
Vasilovo rozloučení s Ingrid

Lumírovy pozvánky na svatbu
Nebezpečí s žalobou bulváru zažehnáno. Pavla se opět naplno vrhá do svatebních příprav. Ovšem jen tak v klidu dnes rozhodně neproběhnou. Jen co jí dá Lumír svůj seznam pozvaných svatebních hostů, Pavla zaútočí: „Cože? Ty tam chceš pozvat i Světlanu?“ A oheň bude na střeše... Prosadí si Lumír pozvání Světlany na svou svatbu? Co na to Nyklová? Jak na Lumírovo pozvání zareagují Hložánek s Mastnou? A proč dnes přijde Lumír domů naprosto namol?   

ČTĚTE:
Pavla: Světlana na mé svatbě? Jen přes moji mrtvolu!

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumírovu reakci na Světlaninu práci v Rusku

 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

8.3. | 09:40 Petra
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jen doufám, že se Marta s Liborem rozvede, protože potom co jí udělal....A Libor si teď myslí, že Marta je ta špatná. Libor je hrozný sobec vůči Martě.
8.3. | 09:08 Babuss
0
Náhlasit nevhodný komentář
KFC pdk : neradujte se předčasně - aby z vás někdo neudělal pdk (pudlíka) :-D
7.3. | 23:12 brbla
0
Náhlasit nevhodný komentář
...při hledání značek...vtip na diskusi: Na jednom fóru se objevil nový uživatel: AHOJ LIDICKY! JAK SE MATE? Ostatní uživatelé na to: Zmáčkni Caps Lock! Nový uživatel: JE DIKY UZ NEMUSIM MACKAT SHIFT!
7.3. | 23:08 brbla
0
Náhlasit nevhodný komentář
...jednoduchá pomůcka pro psaní správných koncovek y a i (pokud si ale správně určíme podmět): když si za podmět můžeme dosadit TI - už aby se ti Saidlovi ztratili -měkké koncové i! Když si můžeme dosadit TY píšeme tvrdé y: Ty Saidlovy už nemůžu ani vidět!...Pouček je všude plno, kdo si potřebuje ...
7.3. | 20:48 Bosorka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu to ve scénáři nemají v pořádku...Kalina přece minulý týden odjel s Františkovou třídou na lyžák...
7.3. | 20:28 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
(to byl super nápad,díky autorce za tu zkratku). Jestli Romča nemá rezervu, aby při zpoždění výplaty přežila 3 něděle,tak by místo v zimě na hory měla jet v létě pod stan.A jak tu někdo už napsal, vě šinou lidi dostanou peníze třeba 10. nebo 15. v měsíci a nedělají vědu. Na druhou stranu jim ...
7.3. | 19:46 anilin
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dnes jsem teda ze scénáristů na mrtvici! Jitka se ptá "pana podnikatele", zda vydrží bez její výplaty ... já se asi picnu. No jo, holt fitko nevydělává, když trenér chodí cvičit pořád v saku. Já bych k němu taky nechodil. Jo a Olda prý Ingrid "nemusí", to je zajímavé, ale ...
7.3. | 18:28 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi, bylo mi to divné, tak jsem zkoušela ...
7.3. | 18:08 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milado......bohužel sem někdo ještě vtipnější píše pod mým jménem........což je spíš k pláči.........myslím,že můj styl psaní už poznáte!!!
7.3. | 17:08 Andrej
0
Náhlasit nevhodný komentář
Světlano, s tím hodnocením souhlasím. Proti východním Slovanům lze namítat mnohé, ale nikdo, kdo tu kulturu zná, nemůže popřít, že běžný východní Slovan by se pro přítele rozdal, až to někdy leze na nervy. První, co mne napadlo, že Světlana ty peníze přítelkyni obstará. Myslím, že tu sumu by ...
Reklama
reklama