Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vojta strávil po dlouhé době společnou noc s Terezou. První od jeho úrazu. Nervozitu před milováním se snažil zahnat kapkou šampaňského. Na své léky by však neměl vypít ani tu kapku. Následky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2152

Seriál Ulice: ep. 2152 - Vojtovi rodiče už Terezu šetřit nebudou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2152 - Vojtovi rodiče už Terezu šetřit nebudou
aktualizováno 13.03.2012, 19:30 | 13.03.2012, 19:30 | TV Nova

Vojta strávil po dlouhé době společnou noc s Terezou. První od jeho úrazu. Nervozitu před milováním se snažil zahnat kapkou šampaňského. Na své léky by však neměl vypít ani tu kapku. Následky na sebe nenechaly dlouho čekat.

přehrát celou epizodu

 

Vojtovi se udělalo zle. Tereze nic neřekl, aby jí nezkazil krásný večer. Jenže v noci se mu ještě přitíží. Zatímco Tereza mu půjde do kuchyně pro něco na žaludek, Vojta se bude chtít přemístit z postele. Spadne však na zem tak nešťastně, že si rozbije hlavu. Tereza hned přivolá záchranku a pak zavolá SOS i Matějovi. Ten se s Eddiem okamžitě vypraví za ní a Vojtou, aby jim pomohli. Než dorazí do studentského bytu, bude už u Vojty rychlá pomoc... Co je s Vojtou? Jak vážné to s ním bude? Proč ho záchranka odveze do nemocnice? Co všechno se stane, až se o tom dozví Vojtovi rodiče? Čím Vojtova matka naprosto rozhodí a zaskočí Terezu? A čím ji dorazí samotný Vojta? Proč se dá Tereza do malování komiksu?

ČTĚTE:
Tereza a Vojta: Místo romantiky záchranka

EXKLUZIVNĚ:
Tereziny kreslené sny
 
Cyril připravil Jardovi novou verzi prezentace pro šéfy. Jarda z ní bude hodně rozpačitý. Opatrně naznačí, že je to spíš show než klasická prezentace, v níž by měl být důraz především na kalkulaci. Cyril si ale bude jistý, že na šéfy to zabere. Zatímco Jarda bude řešit svoji prezentaci a odjezd do Mnichova, Miriam si chvilku volna v kabinetu zpříjemní vzpomínkami nad fotografiemi svých dávných aktů. Než odejde na hodinu, schová obálku s fotografiemi do kabelky. Jenže během hodiny bude ve škole řádit zloděj. A mimo jiné ukradne i kabelku Miriam... Podaří se zloděje dopadnout? Najde Miriam svou kabelku? Přizná někomu, co všechno v ní měla?

ČTĚTE:
Krádež! Akty devatenáctileté Miriam jsou fuč

PŘIPOMEŇTE SI:
Cyril ukazuje Miriam její dávné akty

Lumír slaví, Pavla se modlí
Prásk dnes otiskne Lumírovo stanovisko. Nadšená Nyklová se s novinami hned vypraví za Lumírem a Pavlou, aby jim zvěstovala šťastnou zprávu. Konečně je jejich jméno očištěno. Zatímco Lumír bude jásat, Pavla bude spíš na prášky. Lumírovo varování v závěru textu, že příště už budou čelit podobným útokům právní cestou, jí moc velkou radost neudělá. Z toho kouká pěkný malér... Co Lumírovi řekne na otištěné vyjádření Denisa? Co dnes bude Lumír slavit? A jakého svědka na jejich svatbě mu Pavla navrhne?     

PŘIPOMEŇTE SI:

Zlatokopky v pohotovosti kvůli Lumírově žalobě Prásku       

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2153 - Miriam se hrozí, kdo její dávné akty objeví

Epizoda 2153 »

Včerejší pátrání po ukradené kabelce, do které si schovala své dávné akty, Miriam odnesla pořádno... ... více»

Seriál Ulice: Tereza s Vojtou si romantiky příliš neužijí

Tereza a Vojta: Místo romantiky záchranka »

Takhle si to Tereza s Vojtou určitě nepředstavovali. Sny o romantické noci a příjemném ránu ve dv... ... více»

Seriál Ulice: Miriam zaskočí krádež její kabelky

Krádež! Akty devatenáctileté Miriam jsou fuč »

Řádění zlodějů ve škole neuniknou ani kabinety. Spolu s dalšími věcmi Miriam zmizí také akty, kte... ... více»

Seirál Ulice: Herec Martin Myšička jako Eliáš Neuman

Epizoda 2151 »

U Libušky by se dala atmosféra krájet. Dnes je den, kdy chce Eliáš odvézt svoji rodinu do Rakousk... ... více»

Seriál Ulice: Terezin komiks - 3

Exkluzivně: Tereziny kreslené sny »

Máme pro vás něco, co by Tereza nikdy nedala z ruky! Její tajná přání zachycená v komiksu ve chví... ... více»

5 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Jana 20:30 14.03.2012
Jolo, ale za oblečení přece nemůže Tereza, ale kostymérky a ty bych teda opravdu odstřelila:):):), protože Tereze takto vizuelně ubližují. Na obranu Terezy chci ještě říci, že někdo prostě tloustne, ačkoliv proti tomu dělá spoustu věcí! Ale bohužel, ti co mají to štěstí a netloustnou to nikdy nepochopí! Taky záleží na genech a metabolismu!
Jola 18:12 14.03.2012
Lucko a právě Ingrid představuje ten druhý extrém,vychrtlá a bledá a na tu zas od začátku hastroší pánské oblečení s vestama,takže vypadá ještě vychrtleji,zatímco baculatý Terísek dostává obtáhlé světlé trička a minisukýnky...Každý ať si vypadá jak chce,ale chce to mít soudnost v tom,co si vzít na sebe...
Lucka 16:46 14.03.2012
Boro proč, Terka reprezentuje vzhled normální holky. Koukněte jak normální lidi vypadají, kolik holek má postavu Ingrid a kolik Terky?
Bora 14:50 14.03.2012
Stejně si myslím,že scénaristé a kostymérky,nemají Terezu rádi.Jinak by ji zbytečně nezdůrazňovali kila navíc,když dokáží tak mistrně zakrýt těhotenství u Libuny a Světlany.Tak nechápu, proč ji narvou do průhledného bílého trička se zařezanou podprsenkou?? A postelová scénka s Vojtím byla naprosto antierotická až odporná....
Jola 12:05 14.03.2012
Karlo,plně souhlasím a jak se divila chudinka malá,vždyť ona přece je tak hodná a starostlivá holka...no,to že se furt všechno musí točit jen kolem ní,jinak je hned uražená,tak to si stejně neuvědomuje.
Karla 11:20 14.03.2012
Konečně to Matěj řekl Tereze naplno, to co tu píšeme pořád, že je otřesná :)
mm 09:04 14.03.2012
Koukám, že " záchranář Wágner" z růžovky slouží i v Ulici. No, je asi pravda, že tyto dva seriály jsou sourozenci a mají tudíž stejné rodiče. Rukopis by tomu napovídal. Matkou je každopádně jedna proslulá spisovatelka ...
jiřka 08:18 14.03.2012
Herodes.. Vrána k vráně sedá , .....Znáte film Blbý a blbější? Doporučuji.
herodes 08:16 14.03.2012
Teď se nedívej patřilo Jiřce
herodes 08:06 14.03.2012
Antunes 10 - BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... teď se nedívej, ať tě nebolí oči
1 2 3 4

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31