Aktualizováno 16.3. 2012 18:38

Epizoda 2154

Seriál Ulice: ep. 2154 - Prásk na Pavlu napráská kuplířství
Zdroj: TV Nova
Témata:

Lumíra vzbudí brzy ráno telefonát Denisy Mastné. Zatímco Lumír se bude v jeho průběhu dostávat do varu, vedle něj ležící Pavla se bude snažit být neviditelná. Předmětem hovoru bude dnešní vydání Prásku – s Pavlou na titulní straně.

přehrát celou epizodu

Reklama

 

Včera to vypadalo, že Pavla blížící se malér zažehnala. Dnes se ale do ní pustí Nyklová i s Lumírem. Nyklová dokonce kvůli článku v Prásku zavře i své pekařství, aby nemusela mezi lidi. Pavla si však bude stát za svým. Všechno, co píšou, jsou jen lži. Špinavá kampaň, aby ji zostudili. Jenže Nyklová se dnes jen tak oblafnout nenechá… Přesvědčí Pavla Nyklovou s Lumírem, že je i v tomto maléru nevinně? Co všechno pro to udělá? Co si o článku v Prásku myslí Denisa Mastná? A co poradí Lumírovi Miller?

ČTĚTE:
Je to venku! Pavla v podmínce za kuplířství

PŘIPOMEŇTE SI:
Pavla zažehnává průšvih kvůli své kriminální minulosti

Mikiho návrh
Amálie s Vlastimilem si budou dělat starosti kvůli krizi v rodině Libora. Podle Vlastimila by se měli Libor s Martou snažit manželství zachránit. Amálie tak radikální nebude. Martu chápe, protože si něčím podobným sama prošla. Oba se ale shodnou na jednom. Mladí by to měli co nejdříve říct Mikimu. Ale právě to Libor nechce. Stále věří, že Martu přesvědčí, aby si rozvod rozmyslela… Jak ji chce přesvědčit? Proč zachmuří Karolínu? A jak Marta s Liborem zareagují na Mikiho návrh víkendu na horách?

PŘIPOMEŇTE SI:
Liborovu snahu zachránit manželství

Poslední kapka pro Ingrid
Matka Ingrid už toho bude mít dost. Dceru dopoledne vzbudí s tím, že odjíždí do Málkova. Hned jí také vyčte její chování a nevděk. Zároveň jedním dechem dodá, že půjčené peníze bude chtít zpět. Přestože již bude sbalená a na odchodu, bude doufat, že ji Ingrid zastaví. Ta ale bude mít opět kocovinu a matčiny řeči budou to poslední, co by chtěla poslouchat. Jenže Šmídová nebude sama, komu začne docházet trpělivost. V salonu vybouchne přepracovaná Simona, jen co do něj Ingrid vkročí… Sežene dnes Ingrid konečně záskok za Romanu? Na čem se domluví s barmanem z baru, kam Vasil chodíval? S kým se Ingrid konečně setká? A co ji dorazí?   

ČTĚTE:
Ingrid, vzpamatuj se!

PŘIPOMEŇTE SI:
Ingrid zjišťuje, že ji Vasil okradl a opustil

PŘIPRAVUJEME:

Chat se Simonou Pavlicovou


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

16.3. | 16:37 IvKa
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro soustrasníky - spadl(a) se asi Vy. A to přímo z višně a na hlavu. Pro ty, kteří sledují seriál od začátku je ta informace známá. Pan herec Bronislav Poloczek hrál 1. manžela Vilmy Nyklové (Jaroslava Obermaierová) a tudíž otce Lumíra Nykla (Václav Svoboda). JASNÉ???
16.3. | 16:32 IvKa
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já si nemyslím, že by to tentokrát Marta nemyslela vážně. Ale když se vrátila ze sanatoria a oznámila manželovi, že se chce rozvést, tak se myslím oba dva dohodli, že to zatím nebudou nikomu říkat. Nevím, jestli padlo jak dlouho, ale taková byla domluva. Podle mě už ten čas nastal, protože Seidl to ...
16.3. | 16:32 mikina
0
Náhlasit nevhodný komentář
PRO SOUSTRASTNÍKY....Nikam jsme nespadli. Mysleli jsme samozdřejmě Lumírova otce.Ne Lumíra .Podívej se na první díly Ulice.
16.3. | 16:23 pro soustrastníky
0
Náhlasit nevhodný komentář
Spadli jste? Nykla nehraje Polocek ale Svoboda!
16.3. | 14:08 Peťo
0
Náhlasit nevhodný komentář
Lumír má v kancli fotku otca na poličke s knihami, pre tých ktorý nepamätajú starého Nykla v podaní pána Poloczeka...bohužiaľ dobrý herci odchádzajú a ostáva iba odpad.
16.3. | 13:43 ****
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vojto, bordel by tu byl hlavně kvůli takovým jako jste vy. Dřív myslete, než začnete psát !
16.3. | 13:29 pro Vojtu
0
Náhlasit nevhodný komentář
A to má být co???? Vy myslíte, že pan Poloczek v Ulici nehrál? A co starý Nykl? Od kdy seriál vlastně sledujete?
16.3. | 13:22 Vojta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jarmilo, co to plácáte, Poloczek hrál v ulici???? Kvůli takovým jako Vy, je tady takový BORDEL!!!!
16.3. | 13:09 Jarmila
0
Náhlasit nevhodný komentář
Spravedlnost: jděte s tím už někam do pr... Tady se lidi baví o seriálu, ty vaše politický agitace tu nikoho nezajímají!
16.3. | 13:01 SPRAVEDLNOST
0
Náhlasit nevhodný komentář
Revoluce je tu, vyjděte do ulic. Dnes i zítra pokračují protesty v Praze na Václavském náměstí, začátek 17:00! Přijďte, jde i o VÁS!
Reklama
reklama