Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Opilá a zhrzená Ingrid vytloukala v noci klín klínem. Aby vyhnala z hlavy Vasila, strávila noc s barmanem z baru, do kterého Vasil s Vlčákem chodíval. Pokračování ani ranní kávy se ale barman od ní nedočká. Ingrid mu pouze zaplatí svoji útratu a p...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2155

Seriál Ulice: ep. 2155 - Simona dostane okamžitého padáka
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2155 - Simona dostane okamžitého padáka
aktualizováno 16.03.2012, 19:25 | 16.03.2012, 19:30 | TV Nova

Opilá a zhrzená Ingrid vytloukala v noci klín klínem. Aby vyhnala z hlavy Vasila, strávila noc s barmanem z baru, do kterého Vasil s Vlčákem chodíval. Pokračování ani ranní kávy se ale barman od ní nedočká. Ingrid mu pouze zaplatí svoji útratu a pošle ho pryč.

 

přehrát celou epizodu

 

Zatímco Ingrid se bude po náročné noci vzpamatovávat, Simona bude v jednom kole a pořádně zuřit. Záskok stále nikde. Aby zvládla všechny objednané kadeřnice, bude jí muset pomáhat už i Jitka. Na Ingrid bude naštvaná také Světlana. Donese jí číslo svého účtu, kam jí má poslat půjčené peníze. Víc s ní už řešit nebude chtít. Ingrid se jí ale za včerejšek omluví a slíbí jí, že odteď už bude všechno jinak... Co všechno se u Ingrid změní? Jak se to dotkne salonu? A jak Simony s Jitkou? Proč dostane Simona okamžitou výpověď? A co se nebude zdát ani Světlaně, která Ingrid fandí?

ČTĚTE:
Zhrzená Ingrid: Odteď bude všechno jinak!
Simona dostane padáka!

PŘIPOMEŇTE SI:

Simona se domáhá záskoku za Romanu

PŘIPRAVUJEME:
Chat se Simonou Pavlicovou

Libor na vedlejší koleji
Miki s Martou se budou od rána těšit na společné hory. Když o nich řekne Marta Liborovi, bude chtít jet s nimi. To Marta odmítne s poukazem na jeho hlídání Adama. Zklamaný Libor nakonec kapituluje. Dokonce Martě nabídne kondiční jízdu, aby cestu do Alp bez problémů zvládla. Amálie i pan Pešek si budou dělat o Liborovu rodinu stále starost. Vlastimil dokonce v kabinetě začne Martě rozvod jemně vymlouvat... Jak Marta na domluvu pana Peška zareaguje? Jak se k Martinu nápadu strávit víkend jen s Mikim a Míšou postaví Amálie? Proč bude nakonec Adama hlídat ona? Čím Libora nepříjemně překvapí? A proč se na něj naštve Marta?

PŘIPOMEŇTE SI:

Martin souhlas s horami

Pavlova marná snaha
Pavel přinese velký nákup ve chvíli, kdy se bude Anča nešťastně probírat složenkami. O to víc ji jeho nákup zaskočí. Podle ní úplně zbytečně utracené peníze. Pavel se ale nedá. Chce jí ulehčit práci. A také odmítá šetřit na potravinách pro děti. Vzápětí jí nadšeně vylíčí i hlavní klad zakoupených cereálií – možnost vyhrát mikroskop. Později Pavel dostane Anču znovu, tentokrát kvůli Frantovi... Čím Pavel Anču naštve? Co se vzápětí dozví od Tomáše? Čím ho Tomáš nahlodá? Proč dnes Bedřich od Anči doslova uteče? Co jí nabídne? A co na to Pavel?

PŘIPOMEŇTE SI:
Pavlovu oběť kvůli Frantovu lyžáku

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2156 - Libor těžce ponese odcizení Marty a Mikiho

Epizoda 2156 »

Marta s Mikim se vrátí z Alp až dnes nad ránem. Unavení, přesto ve skvělé náladě. Libor jim hned ... ... více»

Seriál Ulice: Ledová královna Ingrid je zpět

Zhrzená Ingrid: Odteď bude všechno jinak! »

Fotka Vasila, který si užívá za její peníze u moře se štětkou, srazila Ingrid na úplné dno. Posle... ... více»

Seriál Ulice: Simona dostane okamžitého padáka

Simona dostane padáka! »

„Chceš jít? Můžeš. Hned!“ rozloučí se Ingrid nekompromisně se Simonou. Nová pravidla, nové pořádk... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2154 - Prásk na Pavlu napráská kuplířství

Epizoda 2154 »

Lumíra vzbudí brzy ráno telefonát Denisy Mastné. Zatímco Lumír se bude v jeho průběhu dostávat do... ... více»

4 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

martin 07:54 06.05.2012
Shit shit shit zase jste přišli o několik fandů co sledovaly tento seriál od začátku tato TV stanice pro lidi neudělá vůbec nic ale keců na obrazovkách to máte plno už jste jak ty naši politici taky jenom kecají a skutek utek.
martin 07:53 06.05.2012
Shit shit shit zase jste přišli o několik fandů co sledovaly tento seriál od začátku tato TV stanice pro lidi neudělá vůbec nic ale keců na obrazovkách to máte plno už jste jak ty naši politici taky jenom kecají a skutek utek.
martin 07:46 06.05.2012
Tak dík za odpověď z 4.4.12 měsíc po a bez odpovědi fakt to dobře vedete jen prachy a zase prachy ale udělat něco pro lidi to ne snad jen za prachy?????
kačora 20:38 30.04.2012
toje fak k vitočeni přehrat to nejde tak naco to tam je fakt nechapu?????
martin 15:05 04.04.2012
To už jako nejde přehrát aniž bych se stal členem??
Babuss 15:14 20.03.2012
Milada : mě čeká příští týden právnička... A podobné věci. Nějak se to hnulo.. Tak třeba potom sem zas něco přihodím.. Pokud tedy budu mít jaksi z čeho :-D
A sice je kauza kolem Libušky asi drsná a nevím.. Ale mně to tak nějak pomohlo.. Vnitřně...
Andrej 22:37 19.03.2012
Fany, to jsem rád, že jste se ozvala :-) Bylo by pěkné, kdybyste zase začala přispívat, Vaše komentáře jsem měl vždycky rád. Jinak hlavně doufám, že se máte dobře. Co se Lumíra týče, musím souhlasit. Hrozně se změnil. Je hezké, že neháže Pavlu hned přes palubu, takhle okaté lži ale prokouknout musí i naprostý hlupák.
IvKa 22:26 19.03.2012
Fany, klidně příspívejte. Tady to nemá nikdo předplacený. Čas od času se tady vyskytne někdo, kdo se pozastavuje nad tím, jaké máme starosti, nebo kdo si tady hraje na "nejvyššího intelektuála" - rozuměj - jak se na to můžete dívat (a přitom ví o seriálu všechno), ale když se na něj nereaguje, tak oni to zakrátko vzdají.
Takže s chutí do toho!
Fany 21:01 19.03.2012
Milado, však já na Vás a "starou gardu" přispěvatelů z loňské sezóny taky vzpomínám. Jenomže já se znám, nejdřív sem tu a tam dva prstíčky strčím, ale pak začnu psát víc a víc a zase tím někoho popudím. Ale když už jsem sem vlezla, tak si musím vylít srdce, jak strašlivě mě štve Lumír ! To je takový hlupák hloupý zaslepený s tou Pavlou, že bych mu pleskla z každé strany jednu!
Milada 20:41 19.03.2012
Fany, moc zdravím!!!...Vás jsem nevzpomněla, protože jste někdy na podzim napsala, že psát už nebudete, ale myslím na vás a moc by mě potěšilo, kdyby jste se zase zapojila. :)

Babuss,...vím, že máte problémy, držím vám palce ať už je to šťastně za váma a můžete vymýšlet další zápletky a přifukovat Peškův dům. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31