Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nyklová si bude dělat velké starosti o Lumíra. Růže se svěří, že stále jen leží v posteli, s nikým se nebaví, nic nejí. Tentokrát to bude s Lumírem opravdu vážné. Nebude ho zajímat dokonce ani práce.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2161

Seriál Ulice: ep. 2161 - Lumíra Pavlin podraz hluboce zasáhl
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2161 - Lumíra Pavlin podraz hluboce zasáhl
aktualizováno 26.03.2012, 19:30 | 26.03.2012, 19:30 | TV Nova

Nyklová si bude dělat velké starosti o Lumíra. Růže se svěří, že stále jen leží v posteli, s nikým se nebaví, nic nejí. Tentokrát to bude s Lumírem opravdu vážné. Nebude ho zajímat dokonce ani práce.

přehrát celou epizodu

 
Lumír opět nedorazí na radnici. Denise Mastné nebude ani zvedat telefony. Přitom by měl právě dnes řídit zasedání rady. A to se bude náramně hodit především Mastnému s Hložánkem… Co Mastný s Hložánkem chystají? Proč se Denisa Mastná vypraví dokonce za Lumírem domů? Koho požádá o pomoc? A dočká se jí?

ČTĚTE:
Lumíre, vzpamatuj se! Jinak přijdeš i o křeslo starosty!

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumír vyhazuje Pavlu z bytu

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Denisou Mastnou

Tomášova schůzka s Kalichovou
Nervózní Štěpán se na dnešek moc nevyspí. Čekají ho státnice. Tomáš se ho bude snažit povzbudit vzpomínkami na ty své, a tak mu barvitě vylíčí, jaké nervy zažíval on. Štěpána tím zpočátku moc nepotěší. Ovšem závěrečné ujištění: „Když jsem to tehdy udělal já, dáš to taky,“ přeci jen zafunguje. Štěpán Tomášovi na oplátku pomůže s dalším pro něj v tuto chvíli nadlidským úkolem – s naťukáním esemesky. Přitom nebude mít ani tušení, že si s jeho pomocí Tomáš domlouvá další rande s mámou Vojty. S tím se Tomáš svěří až Matějovi, jenž ho bude od jeho úmyslu hned odrazovat. Už takhle má Tereza s rodiči Vojty vztahy dost napnuté. Nedej bože, aby do nich šlápl svou nohou slona v porcelánu ještě i táta… Jak dopadne Tomášova schůzka s matkou Vojty? Budou Matějovy obavy oprávněné? Proč dnes bude Tereza přešlá víc než kdy jindy? A jak Štěpánovi dopadnou jeho státnice?

ČTĚTE:
No potěš, Tomáš si dává schůzku s Kalichovou

PŘIPOMEŇTE SI:
Tomášovo seznámení s matkou Vojty

Koncert pro Martu

Libor bude nadšením bez sebe. Podařilo se mu sehnat čtyři lístky na koncert Martina oblíbence Rogera Waterse. Hned ráno oznámí šťastnou novinku Mikimu a Martě. Před Mikim bude muset Marta s rodinnou akcí souhlasit. Jakmile však s Liborem osamí, vybouchne. V jeho chování uvidí především manipulaci, protože před Mikim společný koncert odmítnout nemohla. Libor ale bude věřit, že po koncertu se u nich konečně vše zlomí a Marta si rozvod rozmyslí. Jenže ani tentokrát mu vše nevyjde přesně podle jeho plánů. Zase do nich zasáhne jeho druhá rodina… Jak si Seidlovi koncert užijí? Proč se Miki zase pustí do táty? A jak Marta přijme Liborovu otevřenost?

PŘIPOMEŇTE SI:
Liborův pocit, že se mu Marta a Miki vzdalují
 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2162 - Miki už tátu šetřit nebude

Epizoda 2162 »

Miki bude stále pořádně naštvaný na tátu. Míše, která ho přijde vyzvednout cestou do školy, okamž... ... více»

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Denisy Mastné Stanislavou Jachnickou

Chat s Denisou Mastnou: Mastný bude žárlit »

Na radnici teď drží nad Lumírem ochrannou ruku právě Denisa Mastná. Proč to dělá? Z čiré loajalit... ... více»

Seriál Ulice: Lumírovi bude všechno jedno...

Lumíre, vzpamatuj se! Jinak přijdeš i o křeslo starosty! »

Lumír na dně, Hložánek s Mastným mají pré. A hned kují pikle, dokud je na radnici vzduch čistý. Z... ... více»

Seriál Ulice: Mámu Vojty požádá o schůzku Tomáš

No potěš, Tomáš si dává schůzku s Kalichovou »

Jak tohle dopadne? Tomáš se chce znovu sejít s matkou Vojty. Tajně. To už samo o sobě zavání průš... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2160 - Pavla si u Lumíra vyprosí schůzku

Epizoda 2160 »

Pro Lumíra to byl šok. Pavle tolik věřil, ale ona mu celou dobu lhala do očí. Včera ji s pořádným... ... více»

5 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Kanoe 10:21 28.03.2012
Světlano, moje řeč. Nic není jen černé nebo bílé, každá mince má dvě strany. Každý má svoji pravdu a jde o to, z jaké (čí) strany se na věc člověk dívá. Naučila jsem se nesoudit a neodsuzovat. Je to vždy o lidech. O lidech a situaci. Situaci, která se člověka týká, hodnotí člověk jinak než kdyby se ona situace týkala někoho jiného. To je aspoň můj názor.
Pěkný den všem :-)
Světlana 23:32 27.03.2012
Háto (antoinetto)
Přesně to jsem čekala, kdo se ozve, když napíšu, že slušná a hodná ženská se stáhne s nemanželským dítětem do ústraní. Kdo napadne to "slušná". Ano, i takové věci se dějí, stane se i hodné holce, bez ambicí na to někoho "urvat" že otěhotní se ženáčem. V mém případě jsem to prostě nevěděla že je ženatý.Ten člověk to umně tajil, mlžil, lhal. Když se provalilo že má manželku a dceru, bylo pozdě plakat nad rozlitým mlékem. Otočila jsem se o 180st. a šla svou cestou. Původní rodina pro mně byla prioritou, navíc jeho dcerka byla ve složitém věku. Přesto pak jeho paní asi 5 let konala různé akce proti mně a dítěti. O výživné jsem musela žádat soud. I když se jednalo o velmi solventního člověka. Zkazil mi dokonale život, kariéru. Přesto trvám na tom, že patřím mezi slušné lidi. A není takových žen málo. Takže klid dámy. Nic není jen černé nebo bílé.
Fany - pro Miladu+Jarmilu 22:55 27.03.2012
Dobrý večer.Milado, reaguji na to, co jste napsala dopoledne. Jak nějaký nick pohaní druhého a vzápětí se vyrojí další, spíše neznámí, se stejným názorem. Přesně tohle se v minulé sezóně stalo mě. Nick "salaj" do mě trvale ryl,a když jsem se nedala, najednou se objevilo asi 10 nicků, které NIKDY do té doby do diskuze nepřispěly a VŠECHNY mě kritizovaly....bohužel se sem může přispívat bez registrace a přihlašování, a tak asi jeden člověk může psát za deset různých diskutérů.
Přidávám se k odpůrcům Seidla, je s tím už vážně protivný. Ovšem dnes bylo na místě, že aspoň zařval na Mikiho, který by potřeboval trošku vychovat.
Šárka-B 21:58 27.03.2012
Děkuji Antoinetto za odpověď. Je úžasné, že si můžeme v rámci seriálových postav a jejich virtuálních příběhů, sdělit i své soukromé zkušenosti, příběhy... Je to pro mě velmi obohacující. Obdivuji Vaši sílu a všech žen v podobné situaci.
Antoinetta 21:24 27.03.2012
Šárka-B: Dopadlo to špatně. Uvažovala jsem o tom, jestli bych se dokázala smířit s nemanželským dítětem, ale nedouvažovala. Moje sokyně totiž neměla povahu Karoliny. Trvala na tom, že JEJÍ dítě potřebuje otce a ona partnera, tak vehementně, že jsem nakonec zůstala s dětmi sama. Dělala scény, omdlévala, málem potratila a můj muž se hroutil jako domeček z karet. Brečel mi, snažil se omlouvat, že to nechtěl atd. atd. Pak se sbalil, odjeli na dovolenou k moři a po návratu si našli podnájem a on se odstěhoval. Přitom pořád se chtěl nějak starat o nás, začaly mu komplikace v práci (měl dost vysoké postavení - není jinak žádný blbec, ale ve svém oboru opravdu vynikající). Protože jsem chtěla a musela přežít a nezbláznit se, nakonec jsem to utnula. Trvalo dlouho, moc dlouho než jsem se jakžtakž vzpamatovala a dnes už vím, že by to opravdu za daných okolností nešlo ustát.
Babuss 20:11 27.03.2012
Šárka - B. - bohužel to právě též řeším...Prostě radikální řez...
Milada 20:09 27.03.2012
Babuss:...na mě se můžete spolehnout, však víte. :-)
Šárka-B 20:02 27.03.2012
Antoinetto, prosím, pokud se můžu zeptat, jak jste tuto situaci nakonec vyřešila? Pokud tomu dobře rozumím, byla jste v podobné situaci jako Marta. Rozvedla jste se, nebo je možné se smířit s nemanželským dítětem svého muže a "nějak" dál fungovat? Upřímně, nedovedu si to moc představit...
Já mám zase osobní zkušenost, kdy partner/přítel (taky to slovo nemusím...) se nehodlá smířit s tím, že s ním chcete ukončit vztah. Vysvětlujete mu to po dobrém, po zlém, je to neskutečné, jak někdo nemůže, nebo nechce uznat vaše důvody k rozchodu a zkouší všechny možné i nemožné způsoby, včetně citového vydírání, aby už naprosto nefunkční vztah udržel. Střídá se ve vás vztek, únava, lítost, zase vztek, soucit atd atd. Při sledování dnešního dílu mi místy běhal mráz po zádech...
Babuss 19:46 27.03.2012
pro Alenu :
děkuji moc...
Antoinetta 19:27 27.03.2012
Ach jo, Liborkovi rozbili bábovečku. Čekám, kdy začne brečet a lozit po kolenou. No kámen by se slitoval, tak aby Marta ne? NE???
1 2 3 4 5 6

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31