Publikováno 27. 3. 2012

Epizoda 2162

Seriál Ulice: ep. 2162 - Miki už tátu šetřit nebude
Zdroj: TV Nova
Témata:

Miki bude stále pořádně naštvaný na tátu. Míše, která ho přijde vyzvednout cestou do školy, okamžitě vylíčí, jak se táta včera po koncertu sebral a odešel za svým miminem, místo aby byl s mámou. A ta se mu nyní vyhýbá, aby s ním nemusela nic řešit.

přehrát celou epizodu

Reklama

 

I Mikimu už bude jasné, že si na šťastnou rodinku jen hrají. Zároveň Míše přizná, že rodičům již nevěří. Zatímco Miki bude vibrovat vzteky, Libor přijde do ordinace totálně vyčerpaný. Adam se skoro celou noc budil, a tak se příliš nevyspal. Navíc nebude mít stále žádné zprávy o Karolíně, kterou si včera nechali v nemocnici. Amálie pošle Libora domů, aby si alespoň trochu odpočinul. Tam ale Libor narazí na vytočeného Mikiho, jenž ho rozhodně šetřit nebude… Co všechno se Libor od Mikiho dozví? Proč mu rupnou nervy? Jak je na tom Karolína? Jak se bude na Liborovu situaci dívat Marta? A čím Amálie překvapí Karolínu i pana Peška?

ČTĚTE:
Podělal jsi to! Miki tátu nešetří

PŘIPOMEŇTE SI:
Mikiho naštvání na tátu kvůli jeho odchodu za Adamem

Nyklová chrání Lumíra
Vilma Nyklová bude od rána sedět na telefonu, aby zrušila všechny svatební závazky. Daleko větší starost než penále jí ale bude dělat Lumír. Stále se bude utápět ve svých depresích. Nebude mít o nikoho ani o nic zájem. A už vůbec ne o dění na radnici, kde se mu všichni leda tak vysmějí. Nyklová ho bude marně přemlouvat, aby se vzchopil. O to samé půjde i Světlaně, která se za Lumírem opět vypraví. Jenže ani tentokrát ji tchyně za Lumírem nepustí… Podaří se Světlaně přesvědčit Nyklovou, že tentokrát je to opravdu vážné? Pochopí Lumírova matka, jak velký malér jejímu synovi na radnici hrozí? Dozví se to i samotný Lumír?

ČTĚTE:
Světlana zachraňuje Lumíra. Nyklová: Jen přes mou mrtvolu!

PŘIPOMEŇTE SI:
Poslední tečku za vztahem Lumíra a Pavly

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Denisou Mastnou

Nabídka pro Jitku
Ingrid zaskočí Jitku nabídkou, aby vedla salon jako její zástupkyně. Důvody svého rozhodnutí si ale nechá pro sebe. Jitce jen přizná, že ji práce v salonu již nebaví. Zároveň jí dá čas na rozmyšlenou, aby si to mohla v klidu zvážit. Jenže čím víc o tom bude Jitka přemýšlet, tím míň se jí do toho bude chtít… Z čeho bude mít Jitka největší obavy? Co jí poradí Olda? Co Simona? A kdo bude mít o salon Ingrid ještě zájem?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitčinu nespokojenost s šéfováním Ingrid

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

4.4. | 23:14 RSD
0
Náhlasit nevhodný komentář
Opravdu co to je za hovadinu platit za stare dily????asi se jim na to pekne vykaslu clovek to mohl sledovat ikdyz byl v praci a ted???vypustim svuj jediny serial a kaslu jim na to. platit nebudu
3.4. | 19:31 Alísek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mohl by mi někdo vysvětlit, proč mám platit i za zkouknutí již odvysílaných dílů Ulice??????????????? To zas vymslel nějakej Einstein. Doufám že tuto havadinu vezme TELEVIZE NOVA co nejdříve zpět!!!!!!!!!!
29.3. | 13:41 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kanoe: díky,tak tohle jméno si fakt nepamatuju,to je ale sakra skleróza,což? No a teď je Lišková a to jí sedí,liška podšitá,penízky má od sociálky,od truhlíčka a ještě od Tesaříka,ale pořád musí šetřit,ani tu zdravou drahou výživu nesmí Pavel kupovat.
29.3. | 11:06 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pro Jolu: no přece Málková :-D
28.3. | 23:43 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
KFC a jak se jmenovala Anča z svobodna? Nějak se mi to vykouřilo z hlavy...
28.3. | 23:13 2kardynál
0
Náhlasit nevhodný komentář
pro M.-o Vaší štíhlosti můžeme pochybovat ,jelikož Vás nevidíme ,ale o Vaší chudosti jste nás dávno přesvědčila.
28.3. | 21:58 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jsem zjistil,že je těch Málkovů dokonce několik. To mě teda doběhli,tipoval jsem, že museli vymyslet neexistující obec aby se v ní někdo nepoznal :-D a to jméno mi přišlo jak příjmění Anči Liškový za svobodna,že to nemůže existovat. Ingrid je poslední dobou tak hnusně nepříjemná, že bych ...
28.3. | 21:50 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Teda dámy já nevěřím vlastním očím. Neříkejte, že nějakej M8lkov opravdu existuje-já myslel,že je to hypotetická p...l světa!
28.3. | 21:06 Míla
0
Náhlasit nevhodný komentář
Antunes10, vy byste si nedovolil s tátou takhle mluvit? To já a určitě spousta dalších by s tátou už vůbec nikdy nemluvila. Nikdy bych mu neodpustila, že se zapletl jinde a podvedl moji maminu!!!!! Každý máme ale na nevěru jiný názor, vám by to zřejmě nevadilo, já už bych si ho ale nikdy nevážila a ...
28.3. | 19:43 T♥
0
Náhlasit nevhodný komentář
Betty:kde si tohle všechno zjistila?
Reklama
reklama