Publikováno 3. 4. 2012

Epizoda 2167

Témata:

Thea by ráda pomohla Matějovi s pátráním po krásné neznámé. Štěpán jí doporučil zkusit internet, inzeráty v novinách nebo letáčky. Slíbil, že to ještě proberou, až se vrátí z reklamního workshopu.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

Reklama

 

přehrát celou epizodu

 

 

Matěj byl oproti včerejšku hodně skleslý. Nejraději by prospal celý den, aby se mu o jeho tajemné krásce alespoň zdálo, když už ji nemůže najít. Naději mu dal vzápětí právě Štěpán. Z akce se vrátil s bezvadným nápadem, jak mu pomoci. Zkusí virál! A hned se pustili spolu s Theou a Terezou do natáčení reklamy na Matěje. Matěje nápad nadchl stejně jako samotné natáčení a jeho výsledek. Štěpán mu hned založil i webovky a video na ně zavěsil. Jenže od té doby se nic nedělo. Když konečně počítadlo ukázalo prvního návštěvníka, vyklubal se z něj Eddie.

ČTĚTE:

Jak pomoci Matějovi? Reklamou na Matěje!

PŘIPOMEŇTE SI:
Matějovo zamilování se na první pohled

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Matějem Jordánem

ZNÁTE JI?
Hledá se krásná neznámá

Cyrilovo první přáni
Jiskření mezi Miriam a Cyrilem by si všiml i slepý, natož jejich syn Jarda. Miriam ho však zchladila poznámkou o Velikonocích a otázkou, jestli přijede Lenka s Mirinkou. Vytížený Jarda svátky naprosto vypustil. Hned proto Lence volal, aby se s ní domluvil. Narazil ale jen na schránku. Potom už spěchal na schůzku s klientem. Cyril po jeho odchodu pookřál. S Miriam měli celý byt až do večera pouze pro sebe. Jenže Miriam musela do školy. Jen co se s Cyrilem později doma opět potkali, dali průchod vzájemné přitažlivosti. Šťastný Cyril po milování přiznal, že se mu splnilo první a největší přání. Miriam pak prozradil i ta další – bydlet společně s rodinou, uvidět ještě polární záři, mít vernisáž a jedno tajné. Když Jarda přišel domů, při pohledu na spoře oděné rodiče mu hned došlo, kolik uhodilo. Raději se okamžitě zdekoval k sobě do pokoje. Od Lenky se večer dozvěděl, že na Velikonoce už mají s Mirinkou svůj program v Mnichově, kde je Mirinka doma. Po neúspěšném jednání s majitelem objektu to byla pro Jardu další rána.

ČTĚTE:
Cyrilovo první přání: milování s Miriam

PODÍVEJTE SE:
Cyrilových pět přání

PŘIPOMEŇTE SI:
Jiskření mezi Miriam a Cyrilem

Pavlova náhrada za Peru
Tomáš i dnes přesvědčoval Pavla, aby nezahazoval životní šanci a odletěl na expedici do Peru. Pavel i nadále zatvrzele odmítal kvůli rodině, zejména problémům Franty ve škole. Samotný Franta si vzal Pavlovo varování k srdci. Učil se nejen s ním doma, ale i s tátou v dílně. Dokonce ho to i víc bavilo, protože do finále učil on tátu. Tím, že mu musel vše vysvětlovat, se toho naučil daleko víc, než kdyby jen počítal příklady. Odpoledne Pavel Anče oznámil, že do Peru letí jeho starší kolega. Evidentně ho to mrzelo, ale už o tom nechtěl diskutovat. Jako náhradu navrhl rodinný velikonoční výlet do Miličína, kde si na rybníku postaví čluny z rákosu. Ema hned zajásala, ale Frantovi se nikam nechtělo. Anča mu to nakonec nařídila s poukazem na Pavlovu oběť. Sama z toho však dobrý pocit neměla.  

PŘIPOMEŇTE SI:
Kalina nachytá Frantu s pivem

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova
Reklama
reklama