Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Miriam bude po milování s Cyrilem plná energie. Zato Cyrilovi se opět přitíží. Už včera si totiž sundal náplast na bolest, protože ho otupovala. Miriam mu začne hned domlouvat, aby si ji zase vzal a šetřil síly i na další přání.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2168

Rekapitulace - 2168. díl

Vložit video na:

aktualizováno 04.04.2012, 19:48 | 04.04.2012, 19:30 | TV Nova

Miriam bude po milování s Cyrilem plná energie. Zato Cyrilovi se opět přitíží. Už včera si totiž sundal náplast na bolest, protože ho otupovala. Miriam mu začne hned domlouvat, aby si ji zase vzal a šetřil síly i na další přání.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

 

přehrát celou epizodu

 

Jardovi si vzápětí Miriam posteskne, že Cyril dělá vše naplno. Ten si z ní bude trochu utahovat vzhledem ke včerejšímu trapasu, kdy rodiče nechtěně vyrušil. Ani jeho humor ale Miriam tentokrát nepřivede na jiné myšlenky. Stále si bude dělat starosti o Cyrila. Jarda jí proto slíbí, že si dnes přehodí všechny schůzky a zůstane s tátou doma, dokud se ona nevrátí ze školy. Ovšem starosti bude mít i Jarda. Cyrilovi později přizná, že kvůli práci nemá čas na rodinu. Cyril mu proto navrhne, ať se Lenka s Mirinkou přestěhují k nim. Jardova odpověď ho ale zaskočí... Co Jarda Cyrilovi na jeho návrh odpoví? Co mu Cyril v dané situaci doporučí? Jak bude chtít Jarda vyřešit dilema mezi prací, těžce nemocným otcem a vlastní rodinou? A čím ho dnes překvapí Lenka?     

ČTĚTE:
Jardovo dilema: Táta, nebo Lenka s Mirinkou?

PŘIPOMEŇTE SI:
Cyrilova přání a jeho milování s Miriam

Lumír bez poradce
Miller se již bude těšit do Moskvy. Od rána bude plánovat, co všechno tam se Světlanou podniknou. Ta však jeho nadšení sdílet nebude. Aby mu nekazila radost, vymluví se na práci. Miller ji ujistí, že jí se vším pomůže, klidně i s žehlením. Skleslý dnes bude na radnici také Lumír. Bez svého poradce bude úplně ztracený. Mastná mu pro jistotu připomene, že do pátku mají být zpracovány granty, jinak přijdou o dotace. Lumír ale nebude mít na práci ani pomyšlení. Hlavou se mu bude honit blížící se odjezd Světlany s Millerem... Proč Lumír Millerovi zavolá? Co mu navrhne? Co na to Světlana? Jaké dobré zprávy pro ni bude Miller mít?

PŘIPOMEŇTE SI:
Mastná bojuje za Lumíra

Anča Pavla vypakuje do Peru
Anča si před Zuzanou posteskne, jak se Pavel kvůli nim úplně zbytečně obětuje. Přitom je na něm vidět, že by do Peru letěl moc rád. Zuzana jí doporučí, ať to vyřeší za něj. Ať mu jednoduše sbalí bágl a vyrazí ho do světa. Anča na její rady dá. Domluví se s Pavlovým kolegou z ústavu, téměř vše zařídí a spakujeme mu na cesty. Pavlovi tím pořádně vyrazí dech. Tohle by od ní vážně nečekal... Přesvědčí Anča konečně Pavla, aby si splnil svůj sen? A kdyby i nakrásně ano, opravdu bude moci Pavel takhle narychlo do Peru odletět?  

ČTĚTE:
Anča spakuje Pavla: Leť do Peru!

PŘIPOMEŇTE SI:
Pavlovu touhu po Peru


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2169 - Pavel je rozhodnutý odletět do Peru i za cenu výpovědi

Epizoda 2169 »

Pavla budou ráno trápit pochybnosti. Co když ho ředitelka školy tak narychlo do Peru nepustí? Pře... ... více»

Seriál Ulice: Světlana se Pavlovi svěří se svými pochybnostmi

Co nebylo v TV: Světlaniny pochybnosti »

„Hrozně bych si přála být šťastná jako ty,“ povzdychne si Světlana před Pavlem Millerem. Zatímco ... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2167 - Matěj hvězdou reklamy na Matěje

Epizoda 2167 »

Thea by ráda pomohla Matějovi s pátráním po krásné neznámé. Štěpán jí doporučil zkusit internet, ... ... více»

Seriál Ulice: Jarda musí volit mezi svou rodinou a nemocným otcem

Jardovo dilema: Táta, nebo Lenka s Mirinkou? »

Praha, nebo Mnichov? Lenka Jardu postavila před těžké dilema. Komu dát přednost? Své rodině v Mni... ... více»

Seriál Ulice: Anča Pavla vypakuje do Peru

Anča spakuje Pavla: Leť do Peru! »

Anča už toho má tak akorát. Bude stačit jediný impuls, aby Pavlovi spakovala jeho saky paky a nař... ... více»

1 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31