Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Tereza s Theou budou v noci nervózně čekat na jakoukoliv zprávu od Matěje, Štěpána nebo Tomáše. Stále nebudou mít nejmenší tušení, jestli je Matěj v pořádku a kde skončil. Když se konečně Tomáš se Štěpánem objeví, holky budou ihned vyzvídat, co je...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2172

Rekapitulace - 2172. díl

Vložit video na:

aktualizováno 11.04.2012, 09:34 | 10.04.2012, 19:30 | TV Nova

Tereza s Theou budou v noci nervózně čekat na jakoukoliv zprávu od Matěje, Štěpána nebo Tomáše. Stále nebudou mít nejmenší tušení, jestli je Matěj v pořádku a kde skončil. Když se konečně Tomáš se Štěpánem objeví, holky budou ihned vyzvídat, co je s Matějem.

Ceny TýTý 2011: Hlasujte pro Ulici

Hlasujte pro tváře TV NOVA zdarma prostřednictvím internetu ZDE.

 

Pro přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace v růžové zahradě 2 ovšem ano!

 

přehrát celou epizodu

 

Vytočený Tomáš jim povypráví, co všechno se od policistů o Matějově akci dozvěděli. Samotný Matěj na policii ještě nějaký čas stráví kvůli sepsání výpovědi. Jakmile se Matěj vrátí domů, schytá to od všech čtyř. Matěj se jim sice omluví, ale bude štěstím bez sebe. S takovou popularitou nepočítal ani ve snu. Díky reportáži v televizních zprávách se jeho webovky stanou hitem. A hned přinesou i kýžený výsledek – první stopu… Kdo se Matějovi ozve? Bude to jeho krásná neznámá? Kdo všechno se dostaví na jeho schůzku naslepo?

ČTĚTE:
Matěj má rande! No jo, ale s kým?

EXKLUZIVNĚ V PŘEDPREMIÉŘE:
Matěj si domlouvá rande

PŘIPOMEŇTE SI:
Matějovu velikonoční akci

Velikonoční úterý u Hejlových
Cyrilovi se konečně udělá lépe. A pookřeje ještě víc, když mu Jarda oznámí, že Lenka s Mirinkou dnes do Mnichova neodjedou. Jedno ho ale bude mrzet – pokažené Velikonoce. Pan Pešek však Jardu přivede na kacířskou myšlenku. Proč si Velikonoce neudělat dnes a se vším všudy? Ať si je malá náležitě užije. Jardu nápad nadchne stejně jako Cyrila. Hned si na své ženy připraví pomlázky, aby jim neuschly… Jak nakonec Velikonoce u Hejlových dopadnou? Čím Vlastimil s Amálií později zaskočí Lenku? A čím Lenka překvapí Jardu i Miriam?

ČTĚTE:
Jarda: Lenko, zůstaňte tu s námi

PŘIPOMEŇTE SI:
Jiskření mezi Cyrilem a Miriam

Marta se chce stěhovat
Miki bude stále plný vzdoru vůči svým rodičům. S mámou omezí komunikaci na jednoslovné odpovědi na její dotazy, tátův příchod domů jen jízlivě okomentuje a raději hned zmizí do školy. Marta se bude chtít s Liborem domluvit na podmínkách rozvodu. Navíc ho překvapí zprávou, že se chce i s Mikim odstěhovat, co nejdále to půjde… Jak Libor její novinku přijme? S čím se zoufalá Marta svěří Miriam? Co jí Miriam poradí? Začne Miki s mámou konečně komunikovat?

CO V TV NEUVIDÍTE:

Marta se snaží o usmíření s Mikim

PŘIPOMEŇTE SI:
Mikiho vzdor vůči rodičům
 
NENECHTE SI UJÍT:


 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2173 - za Martou přijedou její rodiče Blanka a Přemysl Kohákovi

Epizoda 2173 »

Karolína se konečně vrátí domů z nemocnice. A hned zaregistruje, že se s Liborem něco děje. Ten j... ... více»

Seriál Ulice: Miki je stále plný vzdoru vůči rodičům...

Co v TV neuvidíte: Marta se snaží o usmíření s Mikim »

Miki i nadále omezuje kontakt s rodiči na nejnutnější minimum. Jenže to by nesměl být ve stejné š... ... více»

Seriál Ulice: Matěj má rande!

Matěj má rande! No jo, ale s kým? »

Risk se vyplácí! Alespoň v případě Matěje. Lepší reklamu než reportáž ve zprávách na Nově si opra... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2171 - osamělou Martu přijde potěšit Amálie

Epizoda 2171 »

O Velikonočním pondělí se Marta bude cítit ještě osaměleji než v předcházejících dnech. Miki bude... ... více»

Seriál Ulice: Chat s představitelem Libora Seidla Martinem Pechlátem

Chat s Liborem Seidlem: Miki nás ještě překvapí... »

Cena za Liborovu nevěru je hodně vysoká. Rozpad rodiny, na které mu opravdu záleží. O co všechno ... ... více»

2 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Pavel 13:03 15.04.2012
Dneska jsem zjistil,že se nemůžu podívat na předešlé díly jelikož jsem měl odpolední směny. jsem nas..ný jak jetel, už nevědí jak by vydělali pár korun.
Antoinetta 20:29 11.04.2012
Je vidět, že se díly předtáčejí s pořádným předstihem. Protože dneska vajíčková pomazánka se kapánek cenově přiblížila kaviáru. Ačkoliv, když jsem viděla misku a slyšela dotaz, jestli tam není málo okurek, neboť někdo půl sklenice snědl, napadlo mně, že spíš půjde o okurkovou pomazánku s vajíčky. Taky se děsím příjezdu Martiných rodičů - po zážitku s rodiči Simony. Simona je rapl, její rodiče byli praštění non plus ultra, tak nevím, jak můžou vyznít rodiče od Marty, která je taková přemoudřele usedlá.
A Lenka? Taky dobrý. Asi je jí všechno české, resp. domácí trošku nudné a podřadné. Ó jak se nudila u Peška a snažila se zmizet. A jak to nandala Jarouškovi - samozřejmě se zase schovával za Mirinku. Vždyť tak malé dítě vnímá svět úplně jinak a určitě nemusí být vystaveno nějakým scénám narušujícím jeho vývoj. I v tak malém bytě a s tak nemocným dědou. A jednalo by se o poměrně krátkou dobu. Nevím, asi je Lenka dost sebestředná. Ale co, ono se to nějak vyvrbí, že?
Milada 18:44 11.04.2012
...Tak to já spíš ujížděla na Kukurovi, i ten Kňažko byl fešák, ale Jamrich byl bezkonkurenční!!!!
..A my-mladý holky jsme tyto, už lehce prošedivělé, šarmantní, sexy chlapy, přímo zbožňovaly. :-DD
háta 18:13 11.04.2012
Jo, holky a nejen Jamrich, ale taky Adamovič, Dočolomanský, Kvietik atd.
Ovšem ani jeden z nich v příbězích nevařil pro válející se a nabobtnalou manželku. Saidl není krasavec jako výše uvedení, ale z mužského osazenstva patří k těm přijatelným. A i přes nemanželského potomka, je vlastně docela dobrý manžel a blbka Marta by snad neměla dělat umrlé ksichty a když se chce rozvést, tak ať podá návrh. Zatím vlastně pořád do řešení problému rozvod a Miki nastrkuje před sebe manžela.
Milada 16:50 11.04.2012
Ada, Allegra, nostradamo, .....dámy, souhlas, Dušan Jamrich za mlada - Ááááách jo..........!!!! :-* :-)))
Běta 16:14 11.04.2012
Však oni to zase dají zadarmo, ale až budou mít nejmizernější sledovanost. Moc mě zklamali a jsem ráda, že nejsem sama kdo to vidí stejně! A pokud si toto NOVA čte, měli by se k tomu vyjádřit! Je to slušnost!
zuzana 16:10 11.04.2012
Hlavně Nova ani neodpovídá na e-maily proč stará díly zpoplatnila.Dělá mrtvého brouka.
Bora 15:25 11.04.2012
Zdendo, mluvíte (píšete) mi z duše.....Není nad Vasila,ach jo...........
Musím se spokojit aspoň ze Seidlem,žádný pořádný chlap tam není...
snad se vrátíííííííííííííííííííí.....
nostradamo 15:22 11.04.2012
Ano,ano,musím souhlasit s Allegra i Ada,ten kdo z nás sledoval slovenské pondělky ví jak byl pan Jamrich krásný chlap,jsem ráda,že se opět objevil v české televizi,i když po dlouhé době.Čas se podepisuje na každém z nás.je pravda ,že ulice upadá,ale zdá se,že celá televize Nova.Jinak zdravím všechny co se na ulice ještě dívají a pobavím se aspoň u diskuze.
travi 15:19 11.04.2012
Ado, Seidl sympaťák rozhodně není, vzhledově hrůza, ale hlavně charakterem své role. Takového chlapa bych za manžela nechtěla, ani kdyby to byl poslední mužský na světě:):):) Být Seidlovou, tak prchám už dávno, to není vůbec chlap, ale slaboch a baba.
1 2 3 4

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červen
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
1 2836
2 2837
3 2838
4 2839
5 2840
6
7
8 2841
9 2842
10 2843
11 2844
12 2845
13
14
15 2846
16 2847
17 2848
18 2849
19 2850
20
21
22 2851
23 2852
24 2853
25 2854
26 2855
27
28
29
30