Aktualizováno 11.4. 2012 09:34

Epizoda 2172

Témata:

Tereza s Theou budou v noci nervózně čekat na jakoukoliv zprávu od Matěje, Štěpána nebo Tomáše. Stále nebudou mít nejmenší tušení, jestli je Matěj v pořádku a kde skončil. Když se konečně Tomáš se Štěpánem objeví, holky budou ihned vyzvídat, co je s Matějem.

Ceny TýTý 2011: Hlasujte pro Ulici

Hlasujte pro tváře TV NOVA zdarma prostřednictvím internetu ZDE.

 

Pro přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ordinace v růžové zahradě 2 ovšem ano!

 

přehrát celou epizodu

 

Vytočený Tomáš jim povypráví, co všechno se od policistů o Matějově akci dozvěděli. Samotný Matěj na policii ještě nějaký čas stráví kvůli sepsání výpovědi. Jakmile se Matěj vrátí domů, schytá to od všech čtyř. Matěj se jim sice omluví, ale bude štěstím bez sebe. S takovou popularitou nepočítal ani ve snu. Díky reportáži v televizních zprávách se jeho webovky stanou hitem. A hned přinesou i kýžený výsledek – první stopu… Kdo se Matějovi ozve? Bude to jeho krásná neznámá? Kdo všechno se dostaví na jeho schůzku naslepo?

ČTĚTE:
Matěj má rande! No jo, ale s kým?

EXKLUZIVNĚ V PŘEDPREMIÉŘE:
Matěj si domlouvá rande

PŘIPOMEŇTE SI:
Matějovu velikonoční akci

Velikonoční úterý u Hejlových
Cyrilovi se konečně udělá lépe. A pookřeje ještě víc, když mu Jarda oznámí, že Lenka s Mirinkou dnes do Mnichova neodjedou. Jedno ho ale bude mrzet – pokažené Velikonoce. Pan Pešek však Jardu přivede na kacířskou myšlenku. Proč si Velikonoce neudělat dnes a se vším všudy? Ať si je malá náležitě užije. Jardu nápad nadchne stejně jako Cyrila. Hned si na své ženy připraví pomlázky, aby jim neuschly… Jak nakonec Velikonoce u Hejlových dopadnou? Čím Vlastimil s Amálií později zaskočí Lenku? A čím Lenka překvapí Jardu i Miriam?

ČTĚTE:
Jarda: Lenko, zůstaňte tu s námi

PŘIPOMEŇTE SI:
Jiskření mezi Cyrilem a Miriam

Marta se chce stěhovat
Miki bude stále plný vzdoru vůči svým rodičům. S mámou omezí komunikaci na jednoslovné odpovědi na její dotazy, tátův příchod domů jen jízlivě okomentuje a raději hned zmizí do školy. Marta se bude chtít s Liborem domluvit na podmínkách rozvodu. Navíc ho překvapí zprávou, že se chce i s Mikim odstěhovat, co nejdále to půjde… Jak Libor její novinku přijme? S čím se zoufalá Marta svěří Miriam? Co jí Miriam poradí? Začne Miki s mámou konečně komunikovat?

CO V TV NEUVIDÍTE:

Marta se snaží o usmíření s Mikim

PŘIPOMEŇTE SI:
Mikiho vzdor vůči rodičům
 
NENECHTE SI UJÍT:


 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

15.4. | 13:03 Pavel
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dneska jsem zjistil,že se nemůžu podívat na předešlé díly jelikož jsem měl odpolední směny. jsem nas..ný jak jetel, už nevědí jak by vydělali pár korun.
11.4. | 20:29 Antoinetta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je vidět, že se díly předtáčejí s pořádným předstihem. Protože dneska vajíčková pomazánka se kapánek cenově přiblížila kaviáru. Ačkoliv, když jsem viděla misku a slyšela dotaz, jestli tam není málo okurek, neboť někdo půl sklenice snědl, napadlo mně, že spíš půjde o okurkovou pomazánku s vajíčky. ...
11.4. | 18:44 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
...Tak to já spíš ujížděla na Kukurovi, i ten Kňažko byl fešák, ale Jamrich byl bezkonkurenční!!!! ..A my-mladý holky jsme tyto, už lehce prošedivělé, šarmantní, sexy chlapy, přímo zbožňovaly. :-DD
11.4. | 18:13 háta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jo, holky a nejen Jamrich, ale taky Adamovič, Dočolomanský, Kvietik atd. Ovšem ani jeden z nich v příbězích nevařil pro válející se a nabobtnalou manželku. Saidl není krasavec jako výše uvedení, ale z mužského osazenstva patří k těm přijatelným. A i přes nemanželského potomka, je vlastně docela ...
11.4. | 16:50 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ada, Allegra, nostradamo, .....dámy, souhlas, Dušan Jamrich za mlada - Ááááách jo..........!!!! :-* :-)))
11.4. | 16:14 Běta
0
Náhlasit nevhodný komentář
Však oni to zase dají zadarmo, ale až budou mít nejmizernější sledovanost. Moc mě zklamali a jsem ráda, že nejsem sama kdo to vidí stejně! A pokud si toto NOVA čte, měli by se k tomu vyjádřit! Je to slušnost!
11.4. | 16:10 zuzana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně Nova ani neodpovídá na e-maily proč stará díly zpoplatnila.Dělá mrtvého brouka.
11.4. | 15:25 Bora
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdendo, mluvíte (píšete) mi z duše.....Není nad Vasila,ach jo........... Musím se spokojit aspoň ze Seidlem,žádný pořádný chlap tam není... snad se vrátíííííííííííííííííííí.....
11.4. | 15:22 nostradamo
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ano,ano,musím souhlasit s Allegra i Ada,ten kdo z nás sledoval slovenské pondělky ví jak byl pan Jamrich krásný chlap,jsem ráda,že se opět objevil v české televizi,i když po dlouhé době.Čas se podepisuje na každém z nás.je pravda ,že ulice upadá,ale zdá se,že celá televize Nova.Jinak zdravím ...
11.4. | 15:19 travi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ado, Seidl sympaťák rozhodně není, vzhledově hrůza, ale hlavně charakterem své role. Takového chlapa bych za manžela nechtěla, ani kdyby to byl poslední mužský na světě:):):) Být Seidlovou, tak prchám už dávno, to není vůbec chlap, ale slaboch a baba.
reklama