Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Opilý Libor včera vytuhnul u Karolíny v obýváku na pohovce. Ráno ho Karolína vzbudí a s nadhledem okomentuje jeho stav. Zároveň o něj bude mít starost, protože v takovém stavu ho ještě nezažila. Liborovi ale moc do řeči nebude nejen kvůli obrovské...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2174

Seriál Ulice: ep. 2174 - Marta Libora šetřit nebude...
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 2174 - Marta Libora šetřit nebude...
aktualizováno 12.04.2012, 16:45 | 12.04.2012, 19:30 | TV Nova

Opilý Libor včera vytuhnul u Karolíny v obýváku na pohovce. Ráno ho Karolína vzbudí a s nadhledem okomentuje jeho stav. Zároveň o něj bude mít starost, protože v takovém stavu ho ještě nezažila. Liborovi ale moc do řeči nebude nejen kvůli obrovské kocovině. Pouze jí přizná, že se pohádal s rodiči Marty.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

přehrát celou epizodu

 

Do ordinace dorazí Libor úplně hotový. Amálii bude přirozeně zajímat, kde strávil noc. A velmi se podiví, když jí Libor odpoví, že u Karolíny – ve vší počestnosti. Pořádně přejetá bude po včerejším konfliktu také Marta. Mikimu řekne o hádce i jejích následcích. Rozčílený děda si musel vzít léky na uklidnění. Zatímco Miki si bude dělat starost o mámu, Marta bude mít nemenší obavy o své rodiče. Jak tohle všechno zvládnou oni? Čím ji rodiče překvapí? Jak dopadne dnešní setkání Libora a Marty? Jak Marta přijme fakt, že Libor strávil noc u Karolíny? A s čím se Karolína svěří kamarádce Zdeně?

ČTĚTE:
Udělá Marta z Libora bezdomovce?

PŘIPOMEŇTE SI:
Liborovu hádku s otcem Marty

NENECHTE SI UJÍT:

Chat s Liborem Seidlem

Jitčin boj v salonu
Simona i Jitka na to čekaly jako na smilování. Do práce se konečně vrátí Romana. Volno si totiž nedobrovolně prodloužila hnisavou angínou. Jakmile se ale dozví o změnách v salonu, úsměv jí zmrzne na rtech. Jedovatě poznamená, že jí šéfování nikdo nenabídl. Jitka jí bude marně vysvětlovat, jak narychlo se změny v salonu udály a že to Ingrid nabídla rovnou jí. Naštvaná Romana tohle jen tak neskousne. A trable začnou Jitce i se Simonou, kterou bude chtít poslat na kadeřnický kurz. Simony se právě tohle nebývale dotkne… Podaří se Jitce vysvětlit Simoně, proč jí kurz nabízí? Co na to řekne Romana? A jak bude situaci v salonu vnímat samotná Jitka?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitka přijímá nabídku Ingrid na šéfování

Hložánek na koberečku
Miller přijde pozvat Lumíra na svůj večírek na rozloučenou. Lumír však bude stále dotčený kvůli tomu, co mu řekl před týdnem. K překvapení Mastné pozvání odmítne. Místo vysvětlování se hned zaboří do podmínek výběrového řízení na rekonstrukci autobusového nádraží. A to, co se dočte, se mu nebude ani trochu líbit… Proč bude Lumír zuřit? Proč si kvůli podmínkám výběrového řízení podá Hložánka? Co vymyslí Mastný? A čím Miller překvapí Světlanu?

ČTĚTE:
Lumírova proměna: Došlápne si na korupci

PŘIPOMEŇTE SI:
Mastný s Hložánkem se snaží protlačit Vestavinvest


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2175 - Romana dostane od Jitky nečekanou nabídku

Epizoda 2175 »

Napjaté vztahy se Simonou a Romanou budou Jitku mrzet. Dokonce kvůli nim nebude moci ani pořádně ... ... více»

Seriál Ulice: Udělá Marta z Libora bezdomovce?

Udělá Marta z Libora bezdomovce? »

Jakou dohru bude mít Liborova hádka s rodiči Marty a jeho přespání u Karolíny? Amálie i Zdena se ... ... více»

Seriál Ulice: Proměněný Lumír si došlápne na korupci

Lumírova proměna: Došlápne si na korupci »

Jen co Lumír prostuduje nové podmínky výběrového řízení na rekonstrukci autobusového nádraží, bud... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2173 - za Martou přijedou její rodiče Blanka a Přemysl Kohákovi

Epizoda 2173 »

Karolína se konečně vrátí domů z nemocnice. A hned zaregistruje, že se s Liborem něco děje. Ten j... ... více»

Seriál Ulice: Chat s představitelem Libora Seidla Martinem Pechlátem

Chat s Liborem Seidlem: Miki nás ještě překvapí... »

Cena za Liborovu nevěru je hodně vysoká. Rozpad rodiny, na které mu opravdu záleží. O co všechno ... ... více»

3 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

JARMILA 13:50 17.04.2012
PÍŠI Z REHABILITAČNÍHO ÚSTAVU, KDE JSEM UHRADILA POPLATEK ZA POUŽÍVÁNÍ NOTEBOOKU A VY CHCETE, ABYCH SE NA STARÉ DÍLY DÍVALA ZA PENÍZE, TAK TO BY MĚL PLATIT kALOUSEK, KDYŽ UŽ JE TAK
CHYTRÝ, PRO NĚHO JE TO LÁCE, ALE ON SEPODEPISUJE NA TOM, ŽE SI ČLOVĚK V PODSTATĚ MŮŽE ZALÉST DO NORY. ABYCH PLATILA ještě POPLATEK ZA TELEVIZI, TQK TO OPRAVDU NE.,
Lucka 16:14 16.04.2012
Myslím že ztratíte spousty diváku...i mě.
dana.susa 21:37 15.04.2012
KFC, no vidíte a já byla tak hloupá a myslela jsem si, že se NOVA "polepšila". Do práce opravdu již nechodím, akorát , když je potřeba, tak jezdím hlídat vnoučata a to není práce, ale radost! Já vím, že to opakují (kolem 9:00), ale to víte, to už se v mém věku zase chodí po doktorech:) Večer většinou stíhám, ale koukám třeba na něco jiného a Ulici jsem pak okoukávala tady. Nešlo jen o Ulici, ale i o jiné pořady. Byla tady jistota, že to vždy najdu v archivu!!! Samozřejmě si , co potřebuji nahrávám, ale v mém videu je nějaký šotek a občas mi tam dělá neplechu a v takovém případě jsem chodila na VOYO. Fakt mne děsně zklamali, rozhodně jim taky nic platit nebudu. Za staré díly je to blbost a zase takový blázen nejsem, abych koukala na díly dopředu!
Jo a ještě něco ... pořád je lepší vaše mládí a nedostatek času, než stáří a času dost:):):) Tak se mějte fajn a ať jste ještě dlóóóuho mladý!
KFC pdk 20:35 15.04.2012
Danuško já si to myslel že to je nějaký nedorozumění že vám to šlo. Neva že máte starý video, druhej den ráno to opakujou a když se nahrávka nepovede jeden den,nahraje se to snad druhej. Navíc když vám je 68,tak asi nechodíte do práce a v půl sedmý stíháte,ne? To my mladý jsme na tom časově hůr. Já jim žádnejch 190 korun nedám,i když to pro mě nic není.V tv je to zadarmo,na co platit za STAREJ díl ne netu?
Markét 17:28 14.04.2012
no jste fakt hodní trapní, strčte si to někam!:)
Světlana 14:20 14.04.2012
Jarmila, a ostatní , co píšete o Týtý.
Jasně, že se sníží hlasy pro pořady NOVY(tedy alespoň od běžných diváků, jsou možné další tahy ;-) ), jsem o tom přesvědčená. Sama jsem v minulosti s nadšením hlasy posílala, především ULICI a jejím hercům, teď mně vybízení v podtitulcích vysílání, abchom dávali hlas tomu nebo tomu, ponechává chladnou. Ba naopak, kdyby byly antihlasy, poslala bych.
Nova zaspala v mnohém, je to už delší dobu, co je např. PR--A sympatičtější a divákovi ukazuje přátelštější, a hlavně ZDVOŘILEJŠÍ tvář.
NOVA se chová jako samolibý autokrat, který je tu pro diváka, aby mu diktoval, co potřebuje. Milá NOVO, opak je však pravdou. Divák NOVY to už není anonymní stádo radující se z Kameňáku nebo Trhala fialky... Je to managementem, který je podle mého čím dál mladší a bez větší empatie a lidských zkušeností, jen s hlavou napumpovanou obchodem a bojem o zisky.
Bora 13:19 14.04.2012
Že by ve vedení NOVY pracovali Hložánek s Mastným a poplatky byly jejich nápad????
Milada 11:42 14.04.2012
Dano, mluvíte mi z duše, do posledního puntíku s vámi souhlasím.
Dana 00:56 14.04.2012
Co mě ale štve ze všeho nejvíc je přístup Novy a to, jak se svými diváky jedná. Vůbec se neobtěžují nijak reagovat, ani třeba jednou větou vysvětlit, jak to teď je – kdovíjak dlouho už si tu lidé stěžují, dohadují se, co přehrát jde a co nejde a jedinou reakcí (kromě té dnešní, což byla fakt perla) bylo zrušení diskuse, které taky nebylo nijak vysvětleno. Ani jediná zpráva, že diskuse už funguje, žádná omluva, nic. A i třeba u těch 7 dní zdarma na voyo.cz – člověk se musí zaregistrovat k placení a do 7 dnů registraci sám zrušit, jinak mu je poplatek bez jakéhokoliv upozornění stržen. Zřejmě doufají, že to někteří zapomenou včas zrušit… přijde mi, že tímhle z nás diváků opravdu dělají úplné idioty.
Dana 00:54 14.04.2012
Podle mě až Nova zjistí, že přichází o diváky, sama poplatek zruší a vzhledem k množství stížností bych řekla, že brzy. Je to opravdu špatný marketingový tah. Já například díky voyo.cz začala sledovat i jiné pořady Novy, které jsem v televizi nestíhala, často jsem si i zaplatila neodvysílaný díl za těch 30 korun… určitě byla velká spousta takových lidí, kteří teď, stejně jako já, kvůli tomu poplatku na voyo.cz koukat přestanou – a někteří možná i na Novu jako takovou. Za 200 Kč měsíčně mám od kabelové televize nějakých 12 stanic a platit stejnou částku za to, abych na internetu občas koukla na Ulici nebo z hodně velké nudy na nějaký film, mi přijde absurdní.
1 2 3 4 5 6 7 8

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31