Aktualizováno 19.4. 2012 12:47

Epizoda 2175

Témata:

Napjaté vztahy se Simonou a Romanou budou Jitku mrzet. Dokonce kvůli nim nebude moci ani pořádně spát. Hlavou jí poběží dilema, zda dát přednost šéfování nebo kamarádství s holkami. Obojí zjevně spojit nejde. Olda ji však povzbudí. Podle něj dělá Jitka svou práci skvěle a na uraženou pýchu by se měla vykašlat.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!
 

přehrát celou epizodu

 
 
V salonu se pak Jitka ocitne ve dvojích kleštích. Na jedné straně Ingrid, jež přijde s dalšími škrty, které by se dotkly i Romany a Simony. Na druhé straně naštvané holky, jež jí budou dávat ostentativně najevo, co si o ní myslí. Když se dotčená Simona do Jitky zase pustí kvůli kurzu, Jitce rupnou nervy. Simona i Romana budou jen zírat, jakou dokáže být šéfovou... Co se Simona od Jitky dozví? Čím ji Jitka zaskočí? A čím Romanu? Prolomí se mezi nimi ledy, nebo situace v salonu ještě více zhoustne? Dá Jitka na rady Ingrid?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitčin boj o Simonu
 
Millerovy dobré rady
Hložánek s Mastným se i nadále budou snažit protlačit zakázku na rekonstrukci autobusového nádraží Vestavinvestu. Dokonce požádají o pomoc také Millera, jenž má podle nich na Lumíra stále velký vliv. Pomoc samozřejmě nebudou chtít zadarmo. Jejich schůzku přeruší příchod Mastné, které bude trio ihned podezřelé. Když navíc Miller začne přemlouvat Lumíra, aby přišel na jeho rozlučku, bude jí jasné, odkud vítr vane. A pro jistotu bude Lumíra hned varovat... Jak Millerova rozlučka proběhne? Jak dopadne Lumírovo setkání se Světlanou? Jaké dobré rady dostane Lumír od svého loučícího se poradce Millera? A proč se Světlana na Millera naštve?

ČTĚTE:
Podrazí Miller Lumíra?

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumír si podává Hložánka

Matějův tajný spojenec
Tereza se bude balit na čtrnáctidenní plenér. Štěpánovi se svěří, že si docela ráda odpočine od Matějova vyšilování. Bude věřit, že se Matěj za tu dobu srovná a pustí svoji krásnou neznámou z hlavy. Štěpán bude sice skeptický, jenže Matěj mu vzápětí potvrdí Terezina slova. Požádá ho, aby smazal jeho webovky a video stáhl. Jakmile však Matěj dorazí do Coolny, zjistí, že má tajemného spojence... Opravdu Matěj své pátrání vzdá? Anebo přijme hru tajemného spojence? Co si o tom budou myslet Eddie s Terezou? A co všechny tři opravdu překvapí?

ČTĚTE:
Matěj má tajného spojence

PŘIPOMEŇTE SI:
Matějovy naděje, že se znovu setká s krásnou neznámou


NENECHTE SI UJÍT:
Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem

 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

16.4. | 12:04 Alena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vždyť je to jedno, jestli je někdo komunista nebo odeesák, pořád je to člověk a každý má právo na svůj názor! Ano, je tady diskuze k seriálu a ne aby se napadali jednotliví diskutující kvůli své politické orientaci. Já si ceník člověka jako takového, a ne podle toho jak smýšlí, to je jak kdybych ...
16.4. | 11:23 Wandmagic
0
Náhlasit nevhodný komentář
Moc mě mrzí, že za staré díly seriálů chcete platit. Toto s Novou jde tak z kopce?Když člověk nějaký díl promešká, musí zaplatit 189,- Kč, aby ho mohl vidět.To si raděj přečtu obsah. Ona Ulice není zase tak akční, aby zmeškání pár dílů vyhodilo diváka z obrazu.Ostatně jako všecky ostatní seriály.
16.4. | 11:15 Míla
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vážení, nechci se zastávat nikoho, ale jen na vysvětlenou, tak antunes10 tady před pár dny někomu napsal, že je komunista a vždycky bude!
16.4. | 10:34 IvKa
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlasím s Majkou K, taky se mi nelíbí, když se tady napadají jednotliví diskutující mezi sebou. Je to známka omezenosti a potlačování jiného názoru. Nevím podle čeho anilin usuzuje, že antunes10 je rudý, to jsem z těch jeho komentářů nikdy nepostřehla, musím přiznat, že jsou vtipné a originální a ...
16.4. | 10:20 jája
0
Náhlasit nevhodný komentář
je to od vásopravdu ubohé,za staré díly platit,že vám to není hloupé
16.4. | 10:15 Majka K
0
Náhlasit nevhodný komentář
To? Anilin co se vám v životě stalo tak strašného?Že tak dštíte oheň a síru na Antunes 10 mě nikdy jako nějaký komunista nepřipadal někdy jsou jeho komentáře vtipné a výstižné.A napadání diskutujících mezi sebou se tady nikdy nepěstovalo tak proč teď absolutně nevidím důvod.
16.4. | 08:41 Ajaiva
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak koukám že žádná změna.Za staré díly musí člověk stále platit.Pochybuji že to čte někdo z novy ale aspoň si ulevím.Jděte se bodnout takhle přijdete o lidi.Nechte zpoplatněné nové díly ale staré?Už nevíte jak víc vydělat?Sleduju Vás od začátku Vašeho vysílání ale poslední dobou má sledovanost ...
15.4. | 18:22 mikina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ani já nejsem hlásná trouba režimu, ale proto mám dnešní dobu ráda, že můžu říct svůj názor.
15.4. | 17:16 anilin
0
Náhlasit nevhodný komentář
antunes10, jste na omylu, sprostý jsem nikdy nebyl, nejsem a nebudu ... to pouze na komouše, ti si totiž absolutně žádné slušné chování nezaslouží! A vzhledem k tomu, že vy jste taky rudý bratr, tak je to stejné i na vás. A jestli je tady někdo primitiv, tak pouze vy! Některé vaše kritiky, ne na ...
15.4. | 16:29 Alena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě k té fotce nad touto epizodou: právě že Simona nemá moc tlustý, odulý obličej a zvláště když má zvednutou hlavu nahoru k Romaně. Že by změna účesu?! Antunes a Anilin - nechte toho! každý jsme nějaký....holt dnes je doba taková, že jsou bohatí a chudí a mám přátele, kteří opravdu žijí na ...
reklama