Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Napjaté vztahy se Simonou a Romanou budou Jitku mrzet. Dokonce kvůli nim nebude moci ani pořádně spát. Hlavou jí poběží dilema, zda dát přednost šéfování nebo kamarádství s holkami. Obojí zjevně spojit nejde. Olda ji však povzbudí. Podle něj dělá ...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2175

Rekapitulace - 2175. díl

Vložit video na:

aktualizováno 19.04.2012, 12:47 | 13.04.2012, 19:30 | TV Nova

Napjaté vztahy se Simonou a Romanou budou Jitku mrzet. Dokonce kvůli nim nebude moci ani pořádně spát. Hlavou jí poběží dilema, zda dát přednost šéfování nebo kamarádství s holkami. Obojí zjevně spojit nejde. Olda ji však povzbudí. Podle něj dělá Jitka svou práci skvěle a na uraženou pýchu by se měla vykašlat.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!
 

přehrát celou epizodu

 
 
V salonu se pak Jitka ocitne ve dvojích kleštích. Na jedné straně Ingrid, jež přijde s dalšími škrty, které by se dotkly i Romany a Simony. Na druhé straně naštvané holky, jež jí budou dávat ostentativně najevo, co si o ní myslí. Když se dotčená Simona do Jitky zase pustí kvůli kurzu, Jitce rupnou nervy. Simona i Romana budou jen zírat, jakou dokáže být šéfovou... Co se Simona od Jitky dozví? Čím ji Jitka zaskočí? A čím Romanu? Prolomí se mezi nimi ledy, nebo situace v salonu ještě více zhoustne? Dá Jitka na rady Ingrid?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitčin boj o Simonu
 
Millerovy dobré rady
Hložánek s Mastným se i nadále budou snažit protlačit zakázku na rekonstrukci autobusového nádraží Vestavinvestu. Dokonce požádají o pomoc také Millera, jenž má podle nich na Lumíra stále velký vliv. Pomoc samozřejmě nebudou chtít zadarmo. Jejich schůzku přeruší příchod Mastné, které bude trio ihned podezřelé. Když navíc Miller začne přemlouvat Lumíra, aby přišel na jeho rozlučku, bude jí jasné, odkud vítr vane. A pro jistotu bude Lumíra hned varovat... Jak Millerova rozlučka proběhne? Jak dopadne Lumírovo setkání se Světlanou? Jaké dobré rady dostane Lumír od svého loučícího se poradce Millera? A proč se Světlana na Millera naštve?

ČTĚTE:
Podrazí Miller Lumíra?

PŘIPOMEŇTE SI:
Lumír si podává Hložánka

Matějův tajný spojenec
Tereza se bude balit na čtrnáctidenní plenér. Štěpánovi se svěří, že si docela ráda odpočine od Matějova vyšilování. Bude věřit, že se Matěj za tu dobu srovná a pustí svoji krásnou neznámou z hlavy. Štěpán bude sice skeptický, jenže Matěj mu vzápětí potvrdí Terezina slova. Požádá ho, aby smazal jeho webovky a video stáhl. Jakmile však Matěj dorazí do Coolny, zjistí, že má tajemného spojence... Opravdu Matěj své pátrání vzdá? Anebo přijme hru tajemného spojence? Co si o tom budou myslet Eddie s Terezou? A co všechny tři opravdu překvapí?

ČTĚTE:
Matěj má tajného spojence

PŘIPOMEŇTE SI:
Matějovy naděje, že se znovu setká s krásnou neznámou


NENECHTE SI UJÍT:
Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem

 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2176 - Miller se opět vypraví za Lumírem...

Epizoda 2176 »

Lumír se snaží být lepším. Na radnici bojuje proti korupci, v soukromí zase se svými kilogramy. V... ... více»

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Eliáš bude pykat! »

Děkujeme vám za vaši podporu Ulice, Hany Maciuchové a Rudolfa Hrušínského v anketě TýTý. Zajímá v... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2174 - Marta Libora šetřit nebude...

Epizoda 2174 »

Opilý Libor včera vytuhnul u Karolíny v obýváku na pohovce. Ráno ho Karolína vzbudí a s nadhledem... ... více»

Seriál Ulice: Podrazí Miller Lumíra?

Podrazí Miller Lumíra? »

Jak dostat Lumíra tam, kam potřebují? Jak zajistit, aby zakázku dostal Vestavinvest, aniž by to m... ... více»

Seriál Ulice: Matěj získá nečekaného spojence

Matěj má tajného spojence »

Matěj už pomalu hází flintu do žita. Kamarádka krásné neznámé mu doporučila, ať své pátrání stopn... ... více»

3 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Alena 12:04 16.04.2012
Vždyť je to jedno, jestli je někdo komunista nebo odeesák, pořád je to člověk a každý má právo na svůj názor! Ano, je tady diskuze k seriálu a ne aby se napadali jednotliví diskutující kvůli své politické orientaci. Já si ceník člověka jako takového, a ne podle toho jak smýšlí, to je jak kdybych nechtěla někoho lékařsky ošetřit, protože smýšlí tak a jiného ano, protože smýšlí jinak! Buďme prosím lidé!
Wandmagic 11:23 16.04.2012
Moc mě mrzí, že za staré díly seriálů chcete platit. Toto s Novou jde tak z kopce?Když člověk nějaký díl promešká, musí zaplatit 189,- Kč, aby ho mohl vidět.To si raděj přečtu obsah. Ona Ulice není zase tak akční, aby zmeškání pár dílů vyhodilo diváka z obrazu.Ostatně jako všecky ostatní seriály.
Míla 11:15 16.04.2012
Vážení, nechci se zastávat nikoho, ale jen na vysvětlenou, tak antunes10 tady před pár dny někomu napsal, že je komunista a vždycky bude!
IvKa 10:34 16.04.2012
Souhlasím s Majkou K, taky se mi nelíbí, když se tady napadají jednotliví diskutující mezi sebou. Je to známka omezenosti a potlačování jiného názoru. Nevím podle čeho anilin usuzuje, že antunes10 je rudý, to jsem z těch jeho komentářů nikdy nepostřehla, musím přiznat, že jsou vtipné a originální a že se u nich někdy i zasměju. A jestli je rudý, tak ať je, ti druzí jsou třeba modří. Tady se snad diskutuje o vymyšleném seriálu. Tak si to užívejte, mám za to, že to už dlouho nebude, protože bývalá slavná Nova mám dojem, že se potápí jako Titanic před 100 lety.
Takže klídek a nohy v teple!!!
jája 10:20 16.04.2012
je to od vásopravdu ubohé,za staré díly platit,že vám to není hloupé
Majka K 10:15 16.04.2012
To? Anilin co se vám v životě stalo tak strašného?Že tak dštíte oheň a síru na Antunes 10 mě nikdy jako nějaký komunista nepřipadal někdy jsou jeho komentáře vtipné a výstižné.A napadání diskutujících mezi sebou se tady nikdy nepěstovalo tak proč teď absolutně nevidím důvod.
Ajaiva 08:41 16.04.2012
Tak koukám že žádná změna.Za staré díly musí člověk stále platit.Pochybuji že to čte někdo z novy ale aspoň si ulevím.Jděte se bodnout takhle přijdete o lidi.Nechte zpoplatněné nové díly ale staré?Už nevíte jak víc vydělat?Sleduju Vás od začátku Vašeho vysílání ale poslední dobou má sledovanost klesá a myslím že nebudu sama.Zamyslete se trošku.
mikina 18:22 15.04.2012
Ani já nejsem hlásná trouba režimu, ale proto mám dnešní dobu ráda, že můžu říct svůj názor.
anilin 17:16 15.04.2012
antunes10, jste na omylu, sprostý jsem nikdy nebyl, nejsem a nebudu ... to pouze na komouše, ti si totiž absolutně žádné slušné chování nezaslouží! A vzhledem k tomu, že vy jste taky rudý bratr, tak je to stejné i na vás.
A jestli je tady někdo primitiv, tak pouze vy! Některé vaše kritiky, ne na herecké role, ale čistě na jejich herecké představitelé, jsou někdy přímo na hranici urážek. Zamyslete se nad sebou vy a mně už dejte laskavě pokoj.
Čest práci ..........
Alena 16:29 15.04.2012
Ještě k té fotce nad touto epizodou: právě že Simona nemá moc tlustý, odulý obličej a zvláště když má zvednutou hlavu nahoru k Romaně. Že by změna účesu?!
Antunes a Anilin - nechte toho! každý jsme nějaký....holt dnes je doba taková, že jsou bohatí a chudí a mám přátele, kteří opravdu žijí na hranici bídy a naopak přátele, co jezdí anebo létají 3x do roka na dovolenou po celé zeměkouli. A to, co předvádí momentálně na politické scéně u nás, naši páni politikové, to je prostě divadlo, pobavení pro ostatní svět.
1 2 3 4 5 6

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31