Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Lumír se snaží být lepším. Na radnici bojuje proti korupci, v soukromí zase se svými kilogramy. Vilma Nyklová se upřímně zhrozí, když svého syna ráno nachytá, jak chroupe mrkev. Ona mu totiž donese ke snídani čerstvě upečené šátečky.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2176

Rekapitulace - 2176. díl

Vložit video na:

aktualizováno 19.04.2012, 12:48 | 16.04.2012, 19:33 | TV Nova

Lumír se snaží být lepším. Na radnici bojuje proti korupci, v soukromí zase se svými kilogramy. Vilma Nyklová se upřímně zhrozí, když svého syna ráno nachytá, jak chroupe mrkev. Ona mu totiž donese ke snídani čerstvě upečené šátečky.

přehrát celou epizodu

Lumír si šátečky od matky sice vezme, na radnici jimi ale hbitě pohostí Denisu Mastnou. Ta na oplátku ocení jeho úsilí dodržovat zdravý životní styl. Vzápětí se však zachmuří. Lumír si znovu prostuduje Hložánkem navržené podmínky výběrového řízení na rekonstrukci autobusového nádraží a dá mu za pravdu. Millerovy páteční argumenty zjevně zabraly. Denisa však ihned přispěchá s protiargumenty. Lumíra upozorní na problémy, které mají s Vestavinvestem jiné městské části… Budou argumenty Denisy pádnější než ty Millerovy? Proč Mastný s Hložánkem narychlo svolají poradu právě s Millerem? A jakými argumenty překvapí Lumíra Mastný? Jak se Lumír nakonec rozhodne?

ČTĚTE:
Lumíre, sklapni, ber a podepiš!

PŘIPOMEŇTE SI:
Mastný s Hložánkem zpracovávají Millera

Matějovo pátrání pokračuje, hledá se Kristýna Haklová
Štěpán s Theou si hezkých chvilek po ránu tentokrát moc neužijí. Nedočkavý Matěj jim do nich vpadne a vytáhne Theu z postele, aby pokračovali v pátrání po jeho krásné neznámé Kristýně Haklové. Zatímco s Theou Matěj sjížděl sociální sítě, s tátou to vzal později přes vyhledávač. Sítem nakonec prošly tři možné adeptky – finanční poradkyně, rehabilitační sestra a studentka vysoké školy… Jak ale zjistit, jestli jedna z nich je opravdu ta pravá? Proč pošle Štěpán Matěje znovu do háje? Jak Štěpánovi dopadne dnešní přijímací pohovor? A čím ho zaskočí Thea?

ČTĚTE:
Matějovo pátrání, 2. kolo: Hledá se Kristýna Haklová

PŘIPOMEŇTE SI:

Matěj se dozvídá jméno své krásné neznámé

Co je s Emou?
Emě dnes ráno nebude moc dobře, a tak ji Anča nechá doma, aby se vyležela. Jenže Emě se během dne ještě více přitíží. Jen co Franta přijde ze školy domů, okamžitě Anče zavolá, aby přijela. Richard vyděšené Anče nabídne, že ji domů ihned odveze. A odtud budou pokračovat rovnou do nemocnice… Co je s Emou? Jak moc vážné to s ní je? Proč bude Bedřich na Anču naštvaný? A čím překvapí Frantu?

PŘIPOMEŇTE SI:

Pavlův odlet do Peru


NENECHTE SI UJÍT:
Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem

 


 

 

 


Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2834 - Odpustí Peter Alici?

Epizoda 2834 »

Alice s Matoušem budou v dílně čekat na Kadlece. Alici se uleví, když se Peter konečně objeví ve dveřích. Úlevu ale hned vystřídají obavy z Peterovy ... více»

Seriál Ulice: ep. 2177 - Anča se chce o Emu postarat sama

Epizoda 2177 »

Bedřich si i nadále dělá velké starosti o Emu. Zároveň bude mít obrovský vztek kvůli své bezmoci.... ... více»

Seriál Ulice: Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem

Chat s kreativním producentem Ulice Matějem Podzimkem: Eliáš bude pykat! »

Děkujeme vám za vaši podporu Ulice, Hany Maciuchové a Rudolfa Hrušínského v anketě TýTý. Zajímá v... ... více»

Seriál Ulice: Matěj rozjíždí druhé kolo pátrání po krásné neznámé

Matějovo pátrání, 2. kolo: Hledá se Kristýna Haklová »

Matěj už chtěl pátrání po své krásné neznámé vzdát. Teď mu svitla nová naděje. Zná její jméno! S ... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2175 - Romana dostane od Jitky nečekanou nabídku

Epizoda 2175 »

Napjaté vztahy se Simonou a Romanou budou Jitku mrzet. Dokonce kvůli nim nebude moci ani pořádně ... ... více»

Seriál Ulice: Lumír se pustil do boje s korupcí

Lumíre, sklapni, ber a podepiš! »

Millerovy argumenty se zdají naprosto neprůstřelné. Chybička se přesto vloudí. Protiargumenty bud... ... více»

2 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Lada 19:25 22.04.2012
Souhlasím se všemi, kterým vadí zpoplatnění seriálů a jiných již dříve vysílaných pořadů např. Ulice, Ordinace a pod. Proč mám platit za něco, co už televize vysílala. Také se mi nelíbí stálé opakovaní amerických serilů typu Přátelé, už ani nevím pokolikáté a vysílání amerických rádoby rodinných komedií, když máme své seriály a hezké filmy. Jako vy nestačily přihlouplé reklamy.
Jana 15:13 22.04.2012
Jsem obyčejná středoškolačka, která též z 90% nestihne ani večerní ani dopolední vysílání ulice. A podotýkám, že tohoto času jsem na MD! Tento seriál jsem sledovala večer na PC, kdy jsem zároveň na druhém PC něco tvořila a používala jsem ho na "vyčistění" hlavy od běžných problémů a musím říct, že je to snad to jediné na co jsem koukala všechny ty roky, co se ulice vysílá. Nicméně ani to mě v žádném případě nepřinutí za něco takového platit! A i kdybych měla na rozhazování a na kontě sumu pyšnící se několika nulami, tak opravdu za to nezaplatím ani 1Kč! Upřímně se raději za ty peníze pořídím kabelovou televizi a budu mít na výběr z pořadů. Jak to tu napsal již někdo přede mnou - diváci bez NOVY být můžou, ale NOVA bez diváku asi těžko!
Antoinetta 00:30 18.04.2012
My se učili,že zajčik uběgájet - aspoň v tomhle byla ta dávná doba milosrdná :D
Světlana 23:49 17.04.2012
Milada, ostatní kdo si pamatují, že zajčik uběgájet- je mi to moc líto, ale vážně "umirájet".
Je to staré dětské rozpočítadlo a taky je to vlastně i úryvek ze známé básně Děmjana Bědného "Dajom"(který to tam použil), což je ověřitelná verze že je tomu skutečně tak. :-)

Chudák zajčik, ta vaše varianta je teda lepší!
Kde by se za to dalo kurnik lobovat?!
David 22:24 17.04.2012
Souhlasím s Evou. Velice rád jsem sledoval seriál Ulice a protože ne vždy stíhám sledovat díl v televizi tak jsem ho rád sledoval tady. Zpoplatněním seriálu jsem přestal seriál sledovat. Škoda že televizím nejde o diváky. Děkuji. I když pochybuji že tohle bude někdo někdy číst a mít zájem
Eva 19:47 17.04.2012
Nezlobte se, ale svým přístupem, kdy zpoplatníte i nekonečný seriál, ke kterému jsem si ráda chodila odpočinout, když šel v televizi, později, když jsem nestíhala, si ho pouštěla online na počítači, a ráda jsem ho občas sledovala i přes stále přibývající reklamy bez možnosti je alespoň po nějaké době posunout, mě rozhodně nepřinutíte za seriál platit. Naopak, touto cestou stupňujete váš čím dál tím víc neosobní přístup k divákovi, na kterém byl tento seriál dříve postaven.
Víte, myslím, že shlédnutím vašich programů na TV Nova a hlavně reklam mezi nimi vám přispívám do rozpočtu dost peněz na to, abych si jednou za čas mohla ZADARMO a opět s reklamami podívat na díl nekonečného seriálu a stála vám za to, abyste se ke mně chovali především jako k zákazníkovi a spotřebiteli, ne jako ke kusu hadru z výprodeje, se kterým si můžete vytírat kdejaký kout kanceláře s myšlenkou "ten hadr vytírá ale dobře, to jsem zase dobře vydělal".
Gratuluji, alespoň u mě se vám úspěšně podařilo ztratit nejen diváka tohoto seriálu, ale konečně se vám podařilo přehodnotit a utvrdit názor na celou TV Nova. Bohužel to není názor pozitivní. Děkuji, Eva
Milada 19:45 17.04.2012
A máme tady novou akademickou debatu:

Jak to bylo se zájčikem:
a)...ubjegál
b)...umirál

oj oj óój :-DD
Fany 19:13 17.04.2012
Jsem narozená ve zlatých šedesátých a my jsme se určitě učili "ubjegájet". Jenom to. Buď nám chtěli zatajit tragédii, nebo jim -stejně jako teď mně - vadil ten rozpor. Kdyby zájčik umirál, nepotřeboval by už do nemocnice a nepropustili by ho domů. Živój by se prostě něokazál :) .
Peťo 16:02 17.04.2012
Gab: Predstavte si že niekde hore v TV Nova sedí marketingový riaditeľ, rovnaký ako Miller a je to jasné :-)...Iba hlupák by to platil a nova skúša koľko sa ich nájde :-)
Gab 15:05 17.04.2012
Tak jsem si myslela, že ten úžasnej zpoplatněnej vynález je třeba jen apríl a ono prd... No ono holt myslet, znamená *** vědět. Stejně bych ráda, aby se to vrátilo do starejch kolejí. Sem tam, když to bylo zajímavý jsme si dokonce i koupili díl napřed, ale platit měsíčně za to, že mi pustíte už odvysílanej díl? S tím se prosím běžte vykolorovat. S přáním hezkého dne Gab
1 2 3 4 5 6 7

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Květen
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
 
 
1 2815
2
3
4 2816
5 2817
6 2818
7 2819
8 2820
9
10
11 2821
12 2822
13 2823
14 2824
15 2825
16
17
18 2826
19 2827
20 2828
21 2829
22 2830
23
24
25 2831
26 2832
27 2833
28 2834
29
30
31