Publikováno 18. 4. 2012

Epizoda 2178

Témata:

Pro Bedřicha je momentálně péče o Emu na prvním místě. Kvůli nemocné dceři je ochoten obětovat i víkend a strávit ho v dílně, jen aby s ní mohl být co nejvíce. Maximálně vstříc mu vyjde jeho pomocník Hrihorij, který by byl rád, kdyby se Anča s Bedřichem k sobě zase vrátili.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

přehrát celou epizodu

 

Samotnou Anču překvapí, že si k ní Bedřich nosí vlastní svačinu. Pro ni je samozřejmostí, že mu připraví oběd. Kvůli nemocné dceři jsou Bedřich s Ančou schopni spolu opět komunikovat jako dřív. Slyší na sebe, okamžitě se domluví na podstatných věcech. A tou nejpodstatnější je momentálně Ema. Pro Anču je však stejně důležitý i vztah s Pavlem, jemuž slíbila, že to tu bez něj bez problémů zvládnou... Čím Anča zaskočí Bedřicha? A čím Bedřich překvapí ji? Čím uvede Anču do rozpaků Ema? A čím ji potěší Pavel? Co bude pro Bedřicha další hořkou pilulkou?

ČTĚTE:
Anča: Bedřichu, nepotřebuju tě!

PŘIPOMEŇTE SI:

Bedřichovu starost o Emu

Úleva pro Cyrila, nervy pro Miriam
Miriam je ochotna kvůli pomoci Cyrilovi přistoupit k jakýmkoliv ústupkům. Dokonce nezavrhne ani canabis jako nestandardní prostředek přinášející úlevu od bolesti, jejž jí nabídla Amálie. Jen si ráno bude lámat hlavu, jak se vlastně užívá. Navíc bude mít i obavy, aby se jí Cyril nevysmál. Celý život byla proti drogám a teď ji bude právě Cyrilovi sama nabízet. A co víc. Ještě se začne shánět po větším množství, aby mohla vyzkoušet recept, který našla na internetu... Co na matčino počínání řekne Jarda? Co Cyril? S čím se Cyril svěří Jardovi? Čím ho Jarda potěší? A jak Miriam vyřeší své trable?

ČTĚTE:
Rozpolcená Miriam shání další dávku

PŘIPOMEŇTE SI:
Amálie nabízí Miriam nestandardní úlevu pro Cyrila

NENECHTE SI UJÍT:

Chat s Boženou Puklickou

Jitko, ohodnoť se sama
Jitka se v nové pozici zástupkyně Ingrid opravdu činí. Ingrid bude s jejími výsledky nadmíru spokojená. Přesto Jitku uvede do rozpaků výzvou, aby si sama ohodnotila svoji současnou práci. Jitka čekala, že jí spíš samotná Ingrid nabídne plat adekvátní jejím výsledkům a úsilí. To se ale nestane... Jak Jitka z nepříjemné situace vybruslí? Co jí poradí Olda? Na co se bude Jitka těšit? A čím překvapí Moniku?   

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitčin křest ohňem v salonu


 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

20.4. | 15:25 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
K těm výmazům: lidi, neváhejte a klidně mailovky piště dál. Snad to Alena nebo někdo další z nás, kdo je ochoten poradit, najde včas, než to smáznou.
20.4. | 13:16 Alena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ano, vymazali mé rady Vám a příspěvky vůbec. Nesmí se radit vám divákům, kde je Ulice zdarma.
20.4. | 11:36 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nedá mi to... takže opravdu tu někdo maže příspěvky. Teď konkrétně ty, kde si diskutující radí, kde se podívat na Ulici zdarma, kde se k ní dostat, kde ji stáhnout... I můj příspěvek je fuč. A jak koukám, tak zmizely i příspěvky pro Alenu, kde ji diskutující psali svou mailovou adresu s prosbou o ...
20.4. | 08:10 rene
0
Náhlasit nevhodný komentář
no fakt už neví kde vydělat, to je jak platit za prošlý salát - o dalšího příznivce méně
19.4. | 17:14 žasnu
0
Náhlasit nevhodný komentář
SARKO, TV NOVA žádný poplatek neplatíš, ten se platí pouze ČT!!!! Jinak souhlasím s tím, že NOVA to pohnojila a spláče nad vejdělkem!
19.4. | 16:42 Monika
0
Náhlasit nevhodný komentář
Poradil by mi prosím někdo, jak se bezplatně mrknout na Ulici na netu? Předem děkuji :-)
19.4. | 15:28 SARKA
0
Náhlasit nevhodný komentář
Baví mě, jak jsou Češi vynalézavý národ :) už jsem si to stáhla :)
19.4. | 15:13 Alena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ulice je i můj jediný pořad, který v tv sleduji, bohužel mi teď nejde Nova, musím koupit novou televizní kartu do set top boxu, tak se přidávám opět a zas tady k ostatním hlasům, že Ulici lze sledovat na internetu zdarma po stáhnutí. Bohužel to tady mažou. Tak kdo potřebujete přesný návod, pošlete ...
19.4. | 14:24 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
SARKO a ostatní,už to tady někdo psal,že se dá ulice zkouknout i jinde,tak jsem to dnes zkusila a už jsem viděla včerejší i předvčerejší díl.Fakt to jde
19.4. | 13:10 SARKA
0
Náhlasit nevhodný komentář
Připojuji se k většině lidí, kteří Ulici sledují už od začátku. Je to v podstatě jediný seriál, na který koukám, jinak televizi nezapnu... Po této "skvělé" novince, že se namohu podívat ani na díl následující den zdarma, tento seriál opouštím úplně. Nehodlám platit další peníze za to, že ...
reklama