Aktualizováno 19.4. 2012 19:50

Epizoda 2179

Seriál Ulice: ep. 2179 - Lenka nečekaně přijede z Mnichova
Zdroj: TV Nova
Témata:

Miriam připraví hned ráno Cyrilovi speciální čaj, aby se mu ulevilo. Rozpustí v něm lžičku konopného másla, které vyrobily s Boženou Puklickou podle speciálního receptu. Cyril po včerejším posezení s Jardou očividně pookřeje. Zato Jarda bude hodně přešlý.

Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

Reklama

přehrát celou epizodu

 


Jarda rodičům oznámí, že dnes odjede do Mnichova, aby šéfům sdělil nepříjemnou novinu – otevření pražské pobočky se do června zřejmě nestihne. Hlavním důvodem jeho odjezdu však bude vlastní rodina. Lenka i Mirinka mu už hodně chybí. Jenže než si vše zařídí, nečekaně dorazí z Mnichova do Prahy Lenka s Mirinkou. Jejich první kroky však nepovedou za Jardou, nýbrž do školy za Miriam... Proč bude chtít Lenka nejdříve mluvit s Miriam? Jaké zprávy přivezla z Mnichova? Čím překvapí Jardu? A bude na Cyrila zabírat přírodní medicína?

ČTĚTE:
Lenka je zpět! Splní Cyrilovo druhé přání?

PŘIPOMEŇTE SI:
Cyrilovo přiznání Jardovi

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Boženou Puklickou

Lídin výbuch
Jitka se stará o prosperitu salonu po všech stránkách. Se Simonou založí jeho profil na sociální síti, aby se o něm dozvědělo více lidí. A hned tam připíšou také zprávu, že hledají modelky pro kadeřnice na víkendový kurz. Daleko více než salon bude ale Jitku zajímat rodinná večeře, na které se po dlouhé době sejdou s Lídou, Honzou i Monikou. K jejímu velkému údivu však Lída dorazí bez Honzy... Co se u Lídy doma děje? Proč si o ni budou dělat všichni Farští starost? Jak posezení Farských dopadne? Čím zaskočí Oldu Honza?

ČTĚTE:
Místo rady výbuch! Co Lída tají?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitčino nasazení v salonu

Mastný vyhrožuje
Nyklovou bude trápit Lumír. Růže si postěžuje, že to s ním jde z kopce. Nechce jíst, pořád někde bloumá, takového ho prostě nezná. Růžu hned napadne, jestli Lumír netrpí depresemi. Tím nažene Nyklové pořádný strach. Na Lumíra si dnes ovšem vzpomene i Světlana... Proč? Proč se nepohodne s Millerem? A proč bude Mastný vyhrožovat své manželce?  

PŘIPOMEŇTE SI:
Millerovo přesvědčování, Mastného podplácení
 
 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

21.4. | 00:13 Barbs
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chtela bych vsem podekovat za rady na to jak se divat na Ulici! Za chvili vyzkousim! Je kouzelne slyset libozvucnou materstinu, navracet se ke kulturnim zvyklostem a citit s usmevem jake to je byt Cechem; prostrednictvim Ulice.:o)
20.4. | 22:29 cavalera
0
Náhlasit nevhodný komentář
já to tady pořád vidim..
20.4. | 18:33 Kde?
0
Náhlasit nevhodný komentář
zeptej.se.mne@email.cz
20.4. | 15:28 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hmmm, tak stejný text ale pokaždé k jinému dílu se také nemůže napsat. Nevadí, ti co chcete poradit, zkoušejte mailovou adresu napsat znova a znova, on to někdo, kdo je ochoten poradit, snad najde včas.
20.4. | 15:16 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
Holt "uklízecí" slovo v jakékoliv variantě je TABU. Zasvěcení jistě rozumí. Uvidíme, jak dlouho tu vydrží toto, co jsem teď napsala. ;-)
20.4. | 15:13 Kanoe
0
Náhlasit nevhodný komentář
Asi to bylo Jolo na první pohled dobře zakamuflované do textu ;-) ale při podrobnějším čtení už to neprošlo :-(
20.4. | 14:58 Jola
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak už smazali i mou radu,kde najít ulici,i pod tímhle i pod minulým dílem.Ale trvalo jim to dost dlouho,než si toho všimli..
20.4. | 13:13 Alena
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ulice jde přehrát zdarma, už jsem to tu psala několikrát, pro info prosím mě kontaktujte, pokud mě ovšem nevymažou....222777@atlas.cz
20.4. | 12:48 sharka
0
Náhlasit nevhodný komentář
proč si to dává do čaje,nestačilo by si to namazat na chleba?
20.4. | 12:18 Lola
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak tady se maže ve velkém :D
Reklama
reklama