Publikováno 30. 4. 2012

Epizoda 2186

Témata:

Cyril má nový důvod, proč se nepoddávat nemoci, proč bojovat. Splnění svého třetího přání. Hned ráno zajde do nemocnice, aby se objednal na operaci. Nyní už nebude chtít ztratit ani den. S lékařem se domluví na příští týden na pondělí.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

 


Z nemocnice zamíří Cyril rovnou za Miriam do školy, aby jí tu báječnou novinu oznámil. Místo ní narazí v kabinetě na Mojmíra Kalinu, jenž bude obdivovat jeho hůl. Cyril mu se svým typickým nadhledem slíbí, že mu ji odkáže. A jen co přijde Miriam z hodiny, začne na ni chrlit své plány. Příští týden operace, koncem června cesta směr Grónsko. Jenže Miriam s ním jeho nadšení sdílet nebude. Naopak. Svěří se mu se svými pochybnostmi… Čeho se bude Miriam obávat? Co Cyrilovi nabídne? Jak na to Cyril zareaguje? Proč si o něj budou Lenka s Jardou opět dělat starosti? A čím samotný Cyril později zaskočí Miriam? 

ČTĚTE:
Cyril plánuje Grónsko, Miriam couvá: Není to rozumné

PŘIPOMEŇTE SI:

Miriam povzbuzuje Cyrila


Jitčiny čarodějnice
Simona se hned ráno pochlubí Jitce certifikátem z kurzu. Dokonce si ho bude chtít pověsit v salonu na stěnu, aby zákaznice viděly, že jsou v dobrých rukách. Romanu ale bude trápit jiná věc. Zítra by potřebovala vzít dvě zákaznice, jež se k ní jindy nedostanou. Jenže je státní svátek, takže by měli mít zavřeno. Jitka v tom ale problém vidět nebude. Klidně půjde do práce i na Prvního máje. A stejně tak Simona. Teď už zbývá jediné – nalákat do salonu na zítřek zákazníky… Jakou akci si Jitka vymyslí? Co na to řekne Ingrid? Čím Jitce pohrozí? Podpoří Jitku její rodina? A jak dopadne Moničina čarodějnická party, na kterou je pozvána také Lída?

PŘIPOMEŇTE SI:
Lídinu touhu po dítěti

Je Thea opravdu těhotná?
Thea se Štěpánem budou ráno hodně nervózní. Theu čeká vyšetření u lékaře, zda je skutečně v jiném stavu. Přestože s tím nepočítala, Štěpán automaticky vyrazí do nemocnice s ní. Theu ujistí, že na to tentokrát opravdu není sama. Matěj si ale jejich změněného chování nevšimne. Bude organizovat slavnostní oběd či večeři pro Terezu, která se dnes konečně vrátí domů. A na rozdíl od bratra ihned zaregistruje, že se u nich něco děje… Svěří se Thea Tereze? Co všechno se v nemocnici dozví? Jak její vyšetření dopadne? Opravdu je těhotná? 

ČTĚTE:
Výsledky Theina vyšetření! Opravdu je těhotná?

PŘIPOMEŇTE SI:
Thea si dělá těhotenský test

NENECHTE SI UJÍT:
Chat se Štěpánem Stránským

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

Nova.cz

Diskuze

1.5. | 20:13 já taky žasnu
0
Náhlasit nevhodný komentář
dejte blb.ci diskusi a je z něho neomylný, zlý a závistivý pomlouvač
1.5. | 12:57 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
......Milado....jenom mandarinky a toaletní papír.....nikomu nedám...bude hůůůůř!!!
1.5. | 12:19 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
..."dejte b.lbci funkci..." .... jedno z nejpravdivějších rčení.
1.5. | 12:17 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Antunesi:....a pomeranče a banány jste přinesl???? :-)))))
1.5. | 12:09 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
lala......"dejte bl...,funkci....."......Milado..,právě jsem se vrátil z průvodu....bylo to fajn...,lidé nadšení....!!!
1.5. | 12:06 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
lala......"dejte bl...,funkci....."
1.5. | 12:01 lala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Souhlas s Mílou, ta Jituna to je fakt odpor!!! Ředitelka zeměkoule!!! Jak jí rychle narostl hřebínek, no jo, to vlastně každěmu, kdo má aspoň nějakou moc a kompetence.Zase by jí ten hřebínek mohl někdo srazit dolů, a to pořádně.
1.5. | 11:18 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Fany:...tak ty závěsy jsou nejen u Rodena, ale např. i u Ondřeje Hejmy, nebo Františka Janečka....I když, při pohledu na tyto dva pány si spíš vždy vzpomenu na tetina Kokršpaněla.
30.4. | 21:40 Fany
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mně teda Jitka nevadí vůbec, nedokážu si vysvětlit ty vlny antipatií vůči ní. Snad jen dnes, kdy na ni Lída vyjela (když ji chtěla zvát do salonu) jsem zatoužila, aby byla méně hodná a dcerunku pořádně sjela. Olda a jeho účes, vytažené čelo a nechutné sako, to je jiná věc. Ostříhán skoro normálně ...
30.4. | 21:23 Zora
0
Náhlasit nevhodný komentář
Mně připadá jako by všechny Vaše připomínky byly z jiného světa - o čem to vlastně všichni blábolíte? Já myslela, že toto je místo pro komentáře k seriálu
reklama