Publikováno 4. 9. 2012

Epizoda 2232

Témata:

Kateřině budou stále vrtat hlavou karty Hrihorije, které si včera vytáhl. Takovou kombinaci si žádný její klient ještě nevyložil. Sama si nakonec pro Hrihorije zajde do dílny, aby včerejší výklad dokončili a aby mu vysvětlila, co která karta znamená.

 

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu
VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

 

 

Hrihorije symbolika karet osloví. Přesně takhle to cítí i on sám – je v mrtvém bodě, čeká ho prudká změna, opustí něco, na čem mu záleží, nastane u něj důležitý životní obrat... Proč bude Hrihorij z Kateřinina výkladu nadšený? Co všechno mu potvrdí? Proč se Hrihorij večer pohádá s Lumírem? S jakými následky?

ČTĚTE:
Ulice v plamenech

PŘIPOMEŇTE SI:
Hrihorijův splín

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Bedřichem Liškou

Dilema zaláskovaného Franty
Boris by si rád zahrál s Frantou fotbal, jenže ten už má jiné plány. Viki slíbil, že s ní zajde do skateparku. Když ale uvidí Borisovo zklamání, fotbal mu hned po vyučování slíbí. Viki to vezme a hbitě navrhne jiný společný program – kino od osmi večer. Franta na to kývne, ovšem jak se později ukáže, nebude zdaleka tak jisté, že svůj slib splní... Jak Franta pochodí u Bedřicha s prosbou o alibi? Proč bude lhát Borisovi? Co Frantu večer pořádně vyděsí? A čím dnes v jeho třídě zaboduje Tomáš Jordán?

ČTĚTE:
Dilema zaláskovaného Franty: kámoš, nebo holka?

PŘIPOMEŇTE SI:
Franta s Borisem paf z Viki

Jarda mezi rodinou a kamarády
Nový šéf Jardu pěkně prohání. Občas si ale Jarda umí dupnout, hlavně když se jedná o rodinu. Lenku dnes ujistí, že jí Miri pohlídá, aby mohla v klidu vyrazit s Miriam do divadla. Jenže to ještě nebude tušit, že Lumír pořádá steakové hody, na které je samozřejmě zvaný. Jak to ale udělat, aby splnil svůj slib Lence a současně si užil další pánskou jízdu s Lumírem, Bedřichem a Hrihorijem? Jak toto velké dilema Jarda vyřeší? Co všechno se odehraje u Lumíra? A co potom v Ulici? Proč Jardovi, Bedřichovi a Hrihorijovi půjde o život? Co dnes otřese celou Ulicí?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jardovo parťáctví s Bedřichem a Lumírem 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

5.9. | 15:34 Anaykh
0
Náhlasit nevhodný komentář
taky jste si říkali, že proč nikdo nevolá hasiče a jen čumí jak banda čumilů dem*ntních? Fakt šílený - už z těch oken nějakej kr*t*n tam mohl volat, ne? Holt z cizího nepálí a nehaš co tě nepálí ... xindl je ten náš národ, to já vidím denně jak se lidi k sobě chovají - už plánujeme odsud odjet ...
5.9. | 12:22 Klára
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sierra: To jsem si zrovna taky říkala - čumilů kolem požehnaně a hasiče nezavolá nikdo?? I ty lidi, co koukali z oken.. holt pokochat se cizím neštěstím a zase okno zavřít nebo nevim.. A když Lumír volal hasiče, žádnou adresu jsem taky neslyšela, že by diktoval.. že by jako hasiči věděli, kde má ...
5.9. | 10:11 Verča Z
0
Náhlasit nevhodný komentář
Asi to tak v životě chodí že cizí neštěstí je pro druhé- kterých se to netýká- zábava. No jestli fakt Gríšu nechají umřít tak nám to pěkně začíná.
5.9. | 09:56 Sierra
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavne, ze vsichni cumi a krouti hlavou, jak tam hori a nikdo nezavola hasice :) opravdu realisticke...
5.9. | 07:52 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jedny "rovnátka" Nám odjely do Anglie...nastoupily další...zamilovaný František...někdo to tu předpovídal...kampak asi vyrazí on s "přítelkyní"...a furt na to koukám.....
5.9. | 06:28 JanaJ
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravím všechny. Tak jsme si při minulé serii naříkali, že v Ulici jsou vesměs samé smutné události a že snad ta nová řada bude veselejší. Jak vidím, scénáristé přitvrdili.
4.9. | 23:03 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kuře:...vážně?... no to je vidět, jak pozorně tuto novou řadu sleduju. :-))
4.9. | 22:39 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
antunes : "Jednou s tím začít musíš!" (stejný zdroj ) :-))))
4.9. | 22:38 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tu chandru právě používaj všichni . Miládko já nepochybuju že Vy to slovo znáte a rozumíte mu ale třeba u takový jednoduchý Anči mám pochybnosti. A jen si tu pustím ukázku, už ho má Anča v hubě.
4.9. | 21:05 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já mám "TRUDOMYSLNOST" celej život,ale ještě jsem nic nepodpálil.....holt "východní" temperament......
reklama