Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jitka s Oldou se budou snažit uklidnit rozrušenou Lídu. Dlouho do noci ji budou utěšovat a přesvědčovat, že všechno nakonec dobře dopadne. Podle Oldy potřebuje Honza jen trochu času, aby její těhotenství rozdýchal. Sám si ale vůbec nebude jistý, k...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2240

Ulice - rekapitulace - 2240. díl

Vložit video na:

aktualizováno 14.09.2012, 19:46 | 13.09.2012, 19:30 | TV Nova

Jitka s Oldou se budou snažit uklidnit rozrušenou Lídu. Dlouho do noci ji budou utěšovat a přesvědčovat, že všechno nakonec dobře dopadne. Podle Oldy potřebuje Honza jen trochu času, aby její těhotenství rozdýchal. Sám si ale vůbec nebude jistý, kolik času by to mělo být.

přehrát celou epizodu

 

Olda pak dceři galantně přenechá svou postel a sám si ustele na karimatce. Ráno však bude tak rozlámaný, že se rozhodne Lídinu situaci řešit sám a se zetěm si promluvit. S Honzou by ovšem ráda mluvila i samotná Lída, aby mu všechno vysvětlila... Jak dopadne Oldovo setkání s Honzou? A jak to Lídino? Rozdýchá Honza její těhotenství, jak Olda předpokládá? A čím ho Lída překvapí tentokrát?

ČTĚTE:
Rozdýchá Honza Lídino těhotenství?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jitka říká Oldovi o Lídině těhotenství

Bedřich balí
Bedřich se snaží být maximálně soběstačný. Jenže Ančina neustálá péče mu to tak úplně neumožňuje. Navíc mu Ančina přehnaná starostlivost vadí i z čistě chlapského důvodu. Nechce se před ní cítit naprosto neschopný. To bude velmi dobře tušit Zuzana, jíž si Anča postěžuje na Bedřichovu nevoli přijímat její pomoc. Samotný Bedřich dnes částečně pookřeje. Konečně mu sundají obvazy z rukou, konečně se o sebe postará sám. A hned si začne i balit... S čím se Bedřich svěří Jardovi? Čeho se bude obávat? Proč se chce od Anči tak rychle odstěhovat? A co na to Anča s dětmi?

PŘIPOMEŇTE SI:
Ančinu přehnanou péči o Bedřicha

Adriana je zpět
Tohle by nikdo nečekal! V Ulici se znenadání objeví Adriana, aby navštívila dědu. První známý člověk, na kterého tu narazí, ale bude její dávná láska Matěj Jordán. Zatímco Adriana hned zajásá a vrhne se za ním, Matěj zůstane zkoprněle stát. A stejně tak i Bětka, která nebude věřit vlastním očím... Čím Adriana Matěje tak dostane? Jak dopadne Adrianino seznámení s Amálií? A jak její setkání s dědou? Splní se Matějovy obavy?

ČTĚTE:
Peškova vnučka Adriana je zpět!

PŘIPOMEŇTE SI:
Vlastimilovu snahu najít svoji rodinu

PŘIPRAVUJEME:

Chat s Terezou Jordánovou
 
 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2241 - Adriana na sebe prozradí víc, než by chtěla

Epizoda 2241 »

Vlastimil Pešek bude od rána jen zářit. Miriam prozradí, že dnes se po dlouhé době opět uvidí s A... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2239 - Štěpán touží po dítěti

Epizoda 2239 »

Thea i Štěpán se ráno budou snažit dělat, jako by se nic nedělo. Napětí mezi nimi by se však dalo... ... více»

Seriál Ulice: Rozdýchá Honza Lídino těhotenství?

Rozdýchá Honza Lídino těhotenství? »

Většího překvapení se Honza od Lídy asi dočkat nemohl. Ale co teď s tím? Pomůže jedna noc na to, ... ... více»

Seriál Ulice: Adriana je zpět

Peškova vnučka Adriana je zpět! »

Tohle nikdo nečeká. V Ulici se zčistajasna vyloupne Adriana, Peškova vnučka. A každému, koho potk... ... více»

Seriál Ulice: Adriana je zpět

Exkluzivně v předpremiéře: Matěj v šoku z Adriany »

Takovýhle šok Matěj dlouho nezažil. Po letech se opět setká s Adrianou. Jaké to bude shledání? Po... ... více»

6 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

H.K. 14:08 17.09.2012
Souhlasím, že je to podraz jako hrom, ale na druhé straně mohl pan psycholog předpokládat, že postupem času mladá žena může změnit názor a
dítě bude chtít. Měla ho ráda tak přistoupila i na tuhle podmínku.
Když už nechce dítě, tak si měl oplichanej kocour najít ženu věkově k sobě, která už děti má, ale to by se nemohl chlubit jakej je borec, že ulovil madou kočku .
Iveta 13:13 17.09.2012
Souhlas s Babuss a ostatními, Lída je velká podrazačka a za tento příšerný čin, co vyvedla by měla zaplatit. Rozhodně by jí to nemělo projít jen tak. To je to nejhorší, co může ženská chlapovi udělat. Být Honzou, tak jí dám kopačky a hotovo. Ale alimenty mu chudákovi zůstanou. Je mi ho moc líto, takhle dopadnout ve svém věku...A Lída nebyla nesvéprávná, aby si nedokázala uvědomit, že dítě jednou chtít mít bude a ne vše odkývat jak oslík a hurá svatba. To je teda naivka. To je tak na pár facek, podrazačka. Ať si to hezky vyžere vše až do dna.
KFC pdk 20:53 16.09.2012
Podle mě Peterka nepatřil do ulice, ale do Terčina příběhu a ten už je teď o něčem jiném. Navíc Terka je teď o dva roky výš,tak by ji už stejně neučil.
Milada 17:25 16.09.2012
...Dobrovolně přibrat kvůli nějaké miniroličce v tuctovém seriálu, /i když je to ULICE!! :-)/..., tak to už je velká láska k umění. :-))
Nikola 15:01 16.09.2012
Uz to tady nekdo psal,co rikate na Adrianu?? Kdyz uz Adrianu nemohla nebo nechtela hrat D.Kadlčková,tak je opravdu skoda,ze nenasli alespon Podbnou herecku...Adriana mela modre oci,tahle ma velke tmave oci,sice je taky hubena,ale jinak podoba zadna a ten projev?chapu ze se Adriana zmenila,ale taky si nedovedu predstavit ze takhle...A Adriana byla navic opravdu moc hezka,tahle slecna je spis sebevedoma,vyrazne nalicena,aby byla vyrazna,ale ciste krasna jako Adriana puvodni byla,opravdu neni...Pro me je to zklamani.Nepodobnejsi herecku sehnat neslo???
A taky me zaujalo,Peterka,ten zmizel do propadliste dejin?Terezcin svudce a pak zmetek?byl prece obvinen z obtezovani,pak se objevila kapavka a ticho...to se na te skole udrzel??
KFC pdk 13:50 16.09.2012
Adinko mě se líběj všechny hezký slečny. Je mi jedno jestli jsou štíhlý nebo při těle. Ona přece není tlustá, jenom trochu kulatější. A četl jsem že herečka přibrala kvůli roli a myslela si že to časem bude smět/moct zhubnout. Ale že se pak ukázalo že to moc nejde. Možná jsem divnej ale podle mě je stejně důležitější jestli má slečna taky něco v hlavě než jestli je jako modelína. Já neříkám kdyby byla jako Simona, ale takhle jí to podle mě fakt sluší. A i u Simony (kdyby teda nebyla ve věku mý mámy) by mi víc vadilo že je hloupá než jak vypadá.
jano 21:17 15.09.2012
A co takhle změnit téma? Vadí vám, že Adrianu hraje jiná herečka? Mně teda ano a navíc i to její chování. Takto by se totiž Adriana dle původního charakteru její postavy v minulost, rozhodně nechovala.
Jo a jinak se mi více líbí tvary Lídy, než této vychrtlice. Tak a máte téma do "pranice":)
Ada 18:55 15.09.2012
KFC, proti gustu žádný dišputát. Lída je po obličeji sice hezká, ale podle mého názoru její tvary jsou poněkud přebujelé. Ale jsem ženská, takže to vidím jinými hormony než chlapi. Holt každému se líbí něco jiného a tak je to v pořádku. Kdyby se všem líbily štíhlé, tak ty baculky zůstanou na ocet.
trnka 18:49 15.09.2012
já bych neviděla problém ve vzhledu Lídy, znám chlapy kterým by se určitě hodně líbila. spíš je nevyspělá, nevyrovnaná a prosadí si svou i za cenu podrazu a nevím jak pány ale zjistit tohle tohle tak mě to odradí určitě.
Babuss 18:46 15.09.2012
herodes : divil byste se, ale i ženské, které nemají XS kostru, jsou občas IN.. Pokud narazí na toho správného lovce.. Vím, že vy i antunes baculky nemusíte, ale každý je prostě na něco jinýho.. A možná byste koukal...
1 2 3 4

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31