Aktualizováno 19.9. 2012 10:55

Epizoda 2242

Témata:

Vojta dnes vstane nezvykle brzy. Ani Terezino mnohoslibné přesvědčování ho v posteli neudrží. Čeká ho totiž návštěva studijního oddělení, aby se domluvil, co dál. A domluva to příliš radostná nebude.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

 

 

Do Coolny za Matějem přijde Vojta hodně naštvaný. Žádné úlevy při studiu tělesné výchovy nedostane, takže na sport může zapomenout. A studium ruštiny nebo češtiny ho rozhodně lákat nebude. Daleko zajímavější by pro něj bylo na rok odjet do světa... Co na Vojtovy plány řeknou Matěj s Bětkou? A co Tereza? Podpoří ho? S čím se Tereza později svěří Thee?

ČTĚTE:

Vojta: Terezo, chci do světa. Pojedeš se mnou?

PŘIPOMEŇTE SI:
Návrat Terezy a Vojty z prázdnin

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Terezou Jordánovou

Adriana opět vyráží za dědou
Amálie bude po ránu pořádně nabroušená na nespolehlivou Adrianu, která se včera na dědu vykašlala. Nepřišla, ani mu o sobě nedala vědět. Liborovi bude okamžitě jasné, že Vlastimilova vnučka mámě do oka příliš nepadla. A Amálie se tím ani nebude nijak zvlášť tajit. Jejich rozhovor přeruší příchod samotného Vlastimila, jenž Libora opět poprosí o pomoc. Rád by poslal Adrianě vzkaz, aby se dozvěděl, co s ní je. Jen co Libor zprávu odešle, přijde od Adriany odpověď. Dědovi se omluví za včerejšek a nabídne mu setkání dnes odpoledne. Zatímco pan Pešek ihned pookřeje, Amálie z toho žádnou velkou radost mít nebude... Čeho se bude Amálie obávat? Proč bude večer přešlá? Opravdu dnes Adriana k dědovi dorazí? Anebo bude Vlastimil ještě více zklamaný než včera? Splní se Matějova předpověď, že ho kvůli Adrianě trefí šlak?

ČTĚTE:

Vlastimil a Adriana: setkání na třetí pokus

PŘIPOMEŇTE SI:
Pravda o Adrianě

Lenčin sen
Lenka se bude chystat na svůj další seminář. Ředitelka Puklická ve škole potěší Miriam zprávou, že zájem studentů o Lenčin seminář neustále roste. Miriam navíc udělá radost i prohlídka jedné volné garsonky, jež bude přesně podle jejích představ. To Jarda tak pohodový den mít nebude. Z práce dorazí bez nálady, s výhledem na několik hodin strávených u počítače při tvorbě prezentace pro velké šéfy... Jak dnes dopadne Lenčin seminář? Kolik studentů na něj přijde? Čím Lenka studenty zaujme? A proč se ve škole zdrží déle, než předpokládala?

PŘIPOMEŇTE SI:
Miriam vyruší Jardu s Lenkou v nejlepším

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

21.9. | 11:05 Jana
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ivule: No, ono je to těžký když i vezmete, že se díly točí nějakou dobu dopředu... Takže v době natáčení ještě prohibice nebyla... A co by měli asi tvůrci udělat? Přetočit třeba dva měsíce práce? :)
20.9. | 10:50 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
...Já si myslím, že pan Pešek bude zaslepený štěstím, že zase má své "holčičky", ale že zasáhne vždy bdící Amálka. :-) Mimochodem, výběr "nové Adriany" nebyl moc šťastný, slečna zrovna moc talentovantovaná není...
20.9. | 10:12 Verča Z
0
Náhlasit nevhodný komentář
Na Adrianě je vidět že za dědou nepřišla z lásky ale aby ho sprostě využila. Jsem zvědavá co na něj s matkou upečou a doufám že školou a životem proškolený Pešek je vyprovodí.
19.9. | 19:03 Ivule
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo by mě, kdy prohibice zamíří i do vždy aktuální Ulice. Henryho zábaří plný tvrdýho a postavy si klidně nasávaj vodečku. To by asi neměli ne? :-)
19.9. | 14:29 Milada
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jano K:...no.. mít vnučku, které se během čtyř let přebarví oči z pomněnkově modrých na tmavohnědé, také bych s tím měla problém. ;-))
19.9. | 14:14 Jana K
0
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím, že to nebyl moc dobrý nápad vrátit tam novou starou Adrianu. Když už se nemohla vrátit původní herečka - Dominika Kadlčková, neměli tu postavu vracet vůbec. Ta nová herečka nemá absolutně nic z bývalého sexepílu Adriany, kromě toho neskutečně přehrává a jakoby se do té role nutí. Kromě toho ...
19.9. | 13:53 Martina
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já vám tady do toho teda nechci moc kecat, ale... je to JEN seriál! :) Ne realita. Ty postavy neexistují... Tak proč se tolik zabýváte jejich životy, charaktery, minulostí...? Proč se u toho tolik rozčilujete? :)
19.9. | 11:17 m
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud se do konce roku suchoň Podzimek nevzpamatuje, tak to bude ten nejhorsi seriál. I Hejlovci nejsou co byli. Divím se paní Maciuchové, že chce pokračovat, ta přece peníze až tak nepotřebuje, ta je dostane zaslouženě v divadle.
19.9. | 10:35 Peťo
0
Náhlasit nevhodný komentář
inak súhlas s antunesom, vojna by tím smradom a hlavne matesovi prospela...ešte by ma zaujímalo kde by brali prachy na žitie...
19.9. | 10:12 Peťo
0
Náhlasit nevhodný komentář
no aby ulica dostala grády, necháme vyhorieť truhlíka, vrazíme tam v podstate štetku - Peškovu vnučku a zrejme z neho budú chieť aj s máti niečo vytiahnuť.....a hlavne by zasa mohli aspoň načas zmiznúť hejlovic burani aj s trápne intelektuálskou Miriam....Líba potrebuje cvokara sama o sebe, ten ...
reklama