Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Vojta dnes vstane nezvykle brzy. Ani Terezino mnohoslibné přesvědčování ho v posteli neudrží. Čeká ho totiž návštěva studijního oddělení, aby se domluvil, co dál. A domluva to příliš radostná nebude.

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2242

Ulice - rekapitulace - 2242. díl

Vložit video na:

aktualizováno 19.09.2012, 10:55 | 17.09.2012, 19:30 | TV Nova

Vojta dnes vstane nezvykle brzy. Ani Terezino mnohoslibné přesvědčování ho v posteli neudrží. Čeká ho totiž návštěva studijního oddělení, aby se domluvil, co dál. A domluva to příliš radostná nebude.

přehrát celou epizodu


Pro jeho přehrání se musíte stát předplatiteli videoportálu VOYO! Za jednotnou cenu 189,- na měsíc si na něm můžete pouštět seriály v předpremiéře, skvělé filmy i sledovat sport! A bez reklam! Anebo si můžete zkusit 7 dní přístupu na Voyo.cz zadarmo - pozor u této nabídky, nejsou přístupné všechny filmy a seriály, Ulice ovšem ano!

 

 

Do Coolny za Matějem přijde Vojta hodně naštvaný. Žádné úlevy při studiu tělesné výchovy nedostane, takže na sport může zapomenout. A studium ruštiny nebo češtiny ho rozhodně lákat nebude. Daleko zajímavější by pro něj bylo na rok odjet do světa... Co na Vojtovy plány řeknou Matěj s Bětkou? A co Tereza? Podpoří ho? S čím se Tereza později svěří Thee?

ČTĚTE:

Vojta: Terezo, chci do světa. Pojedeš se mnou?

PŘIPOMEŇTE SI:
Návrat Terezy a Vojty z prázdnin

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Terezou Jordánovou

Adriana opět vyráží za dědou
Amálie bude po ránu pořádně nabroušená na nespolehlivou Adrianu, která se včera na dědu vykašlala. Nepřišla, ani mu o sobě nedala vědět. Liborovi bude okamžitě jasné, že Vlastimilova vnučka mámě do oka příliš nepadla. A Amálie se tím ani nebude nijak zvlášť tajit. Jejich rozhovor přeruší příchod samotného Vlastimila, jenž Libora opět poprosí o pomoc. Rád by poslal Adrianě vzkaz, aby se dozvěděl, co s ní je. Jen co Libor zprávu odešle, přijde od Adriany odpověď. Dědovi se omluví za včerejšek a nabídne mu setkání dnes odpoledne. Zatímco pan Pešek ihned pookřeje, Amálie z toho žádnou velkou radost mít nebude... Čeho se bude Amálie obávat? Proč bude večer přešlá? Opravdu dnes Adriana k dědovi dorazí? Anebo bude Vlastimil ještě více zklamaný než včera? Splní se Matějova předpověď, že ho kvůli Adrianě trefí šlak?

ČTĚTE:

Vlastimil a Adriana: setkání na třetí pokus

PŘIPOMEŇTE SI:
Pravda o Adrianě

Lenčin sen
Lenka se bude chystat na svůj další seminář. Ředitelka Puklická ve škole potěší Miriam zprávou, že zájem studentů o Lenčin seminář neustále roste. Miriam navíc udělá radost i prohlídka jedné volné garsonky, jež bude přesně podle jejích představ. To Jarda tak pohodový den mít nebude. Z práce dorazí bez nálady, s výhledem na několik hodin strávených u počítače při tvorbě prezentace pro velké šéfy... Jak dnes dopadne Lenčin seminář? Kolik studentů na něj přijde? Čím Lenka studenty zaujme? A proč se ve škole zdrží déle, než předpokládala?

PŘIPOMEŇTE SI:
Miriam vyruší Jardu s Lenkou v nejlepším

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2243 - Kateřině dělají starosti Pepina s Borisem

Epizoda 2243 »

Jindy usměvavé Kateřině dnes budou dělat velké starosti Pepina s Borisem. Nejprve bude muset po t... ... více»

Seriál Ulice: Adriana se opět vypraví za dědou

Vlastimil a Adriana: setkání na třetí pokus »

V pondělí Adriana k dědovi nedorazila. Repete si dá na mámin popud hned následujícího dne. Jak do... ... více»

Seriál Ulice: Vojta zaskočí Terezu svými plány

Vojta: Terezo, chci do světa. Pojedeš se mnou? »

Zákaz tělocviku. Co bude dál? Bude stačit jedno jediné setkání ve škole, aby měl Vojta jasno. Pře... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2241 - Adriana na sebe prozradí víc, než by chtěla

Epizoda 2241 »

Vlastimil Pešek bude od rána jen zářit. Miriam prozradí, že dnes se po dlouhé době opět uvidí s A... ... více»

Seriál Ulice: Vojta Terezu dostane svým bláznivým nápadem

Exkluzivně v předpremiéře: Vojto, myslíš to vážně? »

Je to jen další z Vojtových bláznivých nápadů, nebo opravdu hodlá pověsit školu na hřebík? Zaskoč... ... více»

2 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Jana 11:05 21.09.2012
Ivule: No, ono je to těžký když i vezmete, že se díly točí nějakou dobu dopředu... Takže v době natáčení ještě prohibice nebyla... A co by měli asi tvůrci udělat? Přetočit třeba dva měsíce práce? :)
Milada 10:50 20.09.2012
...Já si myslím, že pan Pešek bude zaslepený štěstím, že zase má své "holčičky", ale že zasáhne vždy bdící Amálka. :-)
Mimochodem, výběr "nové Adriany" nebyl moc šťastný, slečna zrovna moc talentovantovaná není...
Verča Z 10:12 20.09.2012
Na Adrianě je vidět že za dědou nepřišla z lásky ale aby ho sprostě využila. Jsem zvědavá co na něj s matkou upečou a doufám že školou a životem proškolený Pešek je vyprovodí.
Ivule 19:03 19.09.2012
Zajímalo by mě, kdy prohibice zamíří i do vždy aktuální Ulice. Henryho zábaří plný tvrdýho a postavy si klidně nasávaj vodečku. To by asi neměli ne? :-)
Milada 14:29 19.09.2012
Jano K:...no.. mít vnučku, které se během čtyř let přebarví oči z pomněnkově modrých na tmavohnědé, také bych s tím měla problém. ;-))
Jana K 14:14 19.09.2012
Myslím, že to nebyl moc dobrý nápad vrátit tam novou starou Adrianu. Když už se nemohla vrátit původní herečka - Dominika Kadlčková, neměli tu postavu vracet vůbec. Ta nová herečka nemá absolutně nic z bývalého sexepílu Adriany, kromě toho neskutečně přehrává a jakoby se do té role nutí. Kromě toho nechápu, jak děda po čtyřech letech nemůže poznat svou vnučku.
Martina 13:53 19.09.2012
Já vám tady do toho teda nechci moc kecat, ale... je to JEN seriál! :) Ne realita. Ty postavy neexistují... Tak proč se tolik zabýváte jejich životy, charaktery, minulostí...? Proč se u toho tolik rozčilujete? :)
m 11:17 19.09.2012
Pokud se do konce roku suchoň Podzimek nevzpamatuje, tak to bude ten nejhorsi seriál. I Hejlovci nejsou co byli. Divím se paní Maciuchové, že chce pokračovat, ta přece peníze až tak nepotřebuje, ta je dostane zaslouženě v divadle.
Peťo 10:35 19.09.2012
inak súhlas s antunesom, vojna by tím smradom a hlavne matesovi prospela...ešte by ma zaujímalo kde by brali prachy na žitie...
Peťo 10:12 19.09.2012
no aby ulica dostala grády, necháme vyhorieť truhlíka, vrazíme tam v podstate štetku - Peškovu vnučku a zrejme z neho budú chieť aj s máti niečo vytiahnuť.....a hlavne by zasa mohli aspoň načas zmiznúť hejlovic burani aj s trápne intelektuálskou Miriam....Líba potrebuje cvokara sama o sebe, ten herec čo hrá Honzu akosi zostarol...tak či tak chvíľu budú driblovať a potom si padnú do náruče, keďže je už Líba v tom.....už sa teším ako foter spéruje Vojtu ( toho herca som stretol v Prahe na národnej t. )
1 2 3

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31