Aktualizováno 19.9. 2012 19:29

Epizoda 2243

Témata:

Jindy usměvavé Kateřině dnes budou dělat velké starosti Pepina s Borisem. Nejprve bude muset po telefonu uklidňovat naštvaného Borise, jenž si s Pepinou už neví rady. Poté domlouvat Pepině, které je prý tak špatně, že odmítá jít do školy.

 

přehrát celou epizodu

 

 

Kateřina si ještě citelněji uvědomí, že by měla být nyní s nimi, ve Francii. Jenže Libušku propustí z léčebny až za měsíc... Co je s Pepinou? Jaké další zprávy bude mít Kateřina z domova? A co nejvíc zasáhne Theu? 

PŘIPOMEŇTE SI:
Thein návrat z Francie

Jardova prezentace
Jarda dnes po ránu Miriam i Lenku překvapí připravenou snídaní a prostřeným stolem. Sám k němu ale neusedne. Celý nervózní bude spěchat do práce, aby si přichystal vše potřebné pro svou prezentaci před velkým šéfem. I přes plnou hlavu práce však nezapomene popřát mámě vše nejlepší k jejím narozeninám s tím, že oslava bude až odpoledne. Miriam jeho pozornost potěší. A radost bude mít také z Lenčina nadšení z výtvarného semináře. Mezi výtvory studentů ji upoutá zejména ten Lenčin – dům jejích snů. Až dosud netušila, že Lenka po něčem takovém touží. A ponětí o tom nemá ani Jarda... Jak Jardovi dopadne dnešní prezentace? Svěří se mu Lenka se svým snem? A jak proběhne oslava narozenin Miriam? Čím Jarda mámu i Lenku pořádně zaskočí?

ČTĚTE:

Jarda končí se svým šéfem

PŘIPOMEŇTE SI:
Jarda otrávený ze svého šéfa

Terezin návrh
Vojta bude mít stále plnou hlavu své cesty kolem světa. Řešit ji bude i Tereza, protože Vojta by rád odjel s ní. Jenže to znamená přerušit školu těsně před bakalářskými zkouškami. Navíc Tereza nikdy nebyla příliš akční, na rozdíl od Vojty. Přesto se odhodlá k něčemu, co Vojtovi udělá nesmírnou radost. Jenže vzápětí to přebije přáním, jež ho ani trochu nepotěší. A aby toho nebylo málo, svou návštěvu na dnešek ohlásí také Vojtovi rodiče... Jak se Tereza rozhodne? Podpoří Vojtu? Odjede s ním na cestu kolem světa? A co na Vojtovy plány řeknou jeho rodiče?

ČTĚTE:
Podpoří Tereza Vojtu? Odjede s ním?

PŘIPOMEŇTE SI:
Tereziny naděje, že vše bude jako dřív

NENECHTE SI UJÍT:

Chat s Terezou Jordánovou

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

20.9. | 23:17 KFC pdk
0
Náhlasit nevhodný komentář
Verunko nejenom že nás za vymejšlení neolatí, ale kdybysme někdo něco napsali, tak nad tím budou tv ohrnovat nos. Natáčejí pouze sra.ky už známejch jmen. Kámoš občas napíše humornou scénku, fakt dobrou, a rozhlas to nechce, tv to nechce, ani časopisy dneska netisknou fejetony nebo povídky...prostě ...
20.9. | 18:24 paola
0
Náhlasit nevhodný komentář
nevíte někdo jak se jmenuje ta španělská skupina (??) co hraje v 2244. dílu?? díky!!
20.9. | 18:24 paola
0
Náhlasit nevhodný komentář
nevíte někdo jak se jmenuje ta španělská skupina (??) co hraje v 2244. dílu?? díky!!
20.9. | 10:22 Verča Z
0
Náhlasit nevhodný komentář
Přiznám se že když vidím Vojtova otce věčně nasupeného, dopředu nas....ného tak je mi protivný. Ale tentokrát s ním souhlasím, Vojto chceš na cestu kolem světa? Tak za svý. A jsem zvědavá jak se tam uživí s těma zádama. A jestli to má být dějová linka tak ať ten kdo to píše jde na terapii, ...
20.9. | 09:56 herodes
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nechápu, proč nám stále předkládají Vojtovi rodiče jako idioty a nesnesitelné tvory. Vojtu mají rádi, živějí ho, starali se v době jeho nemohoucnosti a samozřejmě mají zájem, aby byl něčím, co ho (i jeho případnou rodinu) jednou uživí a nestal se flákačem, co roztočí rodinné jmění a pak se stane ...
20.9. | 09:45 Verča
0
Náhlasit nevhodný komentář
Víťo proč my bychom měly něco vymýšlet?Nás za to neplatí..
20.9. | 08:50 Majka K
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravím všechnx diskutéry na Ulici se už nedívám občas zaskočím sem abych zjistila co a jak a vidím že je vše při starém.V čase vyaálání sleduji Amazing Raise a to je aspoň adrenalin a zábava..Takže naschle snad se Ulice polepší a když ne je to škoda jen pro Novy.
20.9. | 08:04 Víťa
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak vymyslete něco sami, pořád je Ulice ještě to lepší co ty televize vyplozujou za poslední roky, např. třeba Gympl, to je úplně debilní...Ovšem kde jsou časy z ČT, když dávali Náměstíčko, Dobrá čtvrť, to byly seriály
20.9. | 07:52 antunes10
0
Náhlasit nevhodný komentář
Po sedmi letech píšu...Podzimku...strašnej seriál...stydte se!!!
20.9. | 07:51 vera11
0
Náhlasit nevhodný komentář
Světlano,je to přesně tak,žádné nové nápady,začátek tragický a pokračuje to trapným Matějem,vypočítavou Peškovou dcerou a vnučkou.opět žádný pozitivní scénář,jen stresující scény.A to Podzimek sliboval jaké to bude perfektní.Škoda slov.
reklama