Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Gábina ráno oznámí Hynkovi, že má odpoledne sraz s Terezou. Na jeho udivenou otázku hbitě zareaguje, že spolu vyrážejí do obchodů, protože bude Tereze dělat poradkyni při koupi nových kousků do šatníku. Hynek se jen ujistí, že Gábina dnes vyzvedne...

Celé díly zdarma bez registrace na NOVAPLUS

Epizoda 2415

Ulice - rekapitulace 2415. díl

Vložit video na:

aktualizováno 24.05.2013, 20:28 | 24.05.2013, 19:30 | TV Nova

Gábina ráno oznámí Hynkovi, že má odpoledne sraz s Terezou. Na jeho udivenou otázku hbitě zareaguje, že spolu vyrážejí do obchodů, protože bude Tereze dělat poradkyni při koupi nových kousků do šatníku. Hynek se jen ujistí, že Gábina dnes vyzvedne Šímu ze školky. Víc jí do programu mluvit nebude.

přehrát celou epizodu

 

Vašek na tom bude podstatně hůř. Matěj ho skřípne a pohrozí mu, že mu klíče od bytu nepůjčí, pokud mu neprozradí, koho si k němu chce přivést… Jak Matěj zareaguje na jméno Vaškovy tajné lásky? Co mu doporučí? Jak dnešní schůzka Vaška a Gábiny dopadne? Co bude pro nešťastnou Gábinu peklem?

ČTĚTE:
Gábinin románek s Vaškem provalen

PŘIPOMEŇTE SI:
Gábinino riskování kvůli Vaškovi

NENECHTE SI UJÍT:
Chat s Vaškem Hartlem

Liborův romantický večer s Libuškou

Libuška se svěří Zuzaně, jak ji zaskočila Borisova žádost. Na druhou stranu ocení přístup Eliáše, který se s nimi chce zjevně domluvit. Na potvrzení jejích slov jí Eliáš pošle zprávu, ve které ji požádá o schůzku. Její hlavní téma bude jasné – Boris. Rodinné záležitosti dnes bude řešit také Libor. Rozhodne se, že za Karolínou zajede, aby se s ní konečně domluvil, jak to bude dál… Jak Libor u Karolíny pochodí? A jak Eliáš u Libušky a Borise? Proč bude chtít Libuška odejít hned, jak ho uvidí? Co mu nakonec doporučí? Jak to má Boris se změnou příjmení? A čím dnes Libor dostane Libušku?

ČTĚTE:
Libor a Libuška: Vztah, který drží nad vodou

PŘIPOMEŇTE SI:
Karolínino ultimatum Liborovi

Jarda si hledá byt
Jarda se svěří Bedřichovi, že není nač čekat. Dnes si začne shánět byt, aby si dal svůj život aspoň trochu do pořádku, byť zatím bez Lenky. Neznamená to ale, že by se úplně vzdal naděje, že ještě někdy spolu budou. Časem se prostě uvidí. Zničená Lenka to na rozdíl od něj bude vidět daleko jednoznačněji. Pokazila, co mohla, s Jardou je konec… S čím se Lenka svěří Miriam? A s čím Jarda? Jak Miriam tuhle situaci ustojí? Kterého z nich podpoří?

PŘIPOMEŇTE SI:
Jardovo rozhodnutí najít si vlastní byt
 
 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova Internet Explorer 8

Seriál Ulice: ep. 2855 - Miriam se loučí se školou i svými studenty

Epizoda 2855 »

Miriam se bude ráno připravovat na svoji poslední hodinu ve škole. Se studenty bude chtít probrat ještě poetismus a básníka svého srdce – Vítězslava ... více»

Seriál Ulice: ep. 2416 - Matěje si podá kvůli Vaškovi Bětka

Epizoda 2416 »

Bětka bude na Matěje stále pořádně nabroušená. Ráno přeruší jeho nadšené líčení zážitků z víkendo... ... více»

Seriál Ulice: ep. 2414 - Eliáše zaskočí přání Borise

Epizoda 2414 »

Libuška bude v práci jak na trní. Právě dnes probíhá soud, který by měl ukončit její manželství s... ... více»

Seriál Ulice: Vašek se sejde s Gábinou zase u Matěje

Gábinin románek s Vaškem provalen »

To, čeho se zamilovaná Gábina tolik obává, se stane už v pátek. Její románek s Vaškem se provalí.... ... více»

Seriál Ulice: Libor chystá pro Libušku překvapení

Exkluzivně v předpremiéře: Liborovy přípravy na večer s Libuškou »

Miki má ohledně tátova chození s Libuškou jasno. „Podle mě ti to vyloženě svědčí,“ ujistí zamilov... ... více»

Seriál Ulice: Libor a Libuška zažijí nádherné romantické chvíle

Exkluzivně v předpremiéře: Romantika při svíčkách Libora a Libušky »

Květen je lásky čas. U Libora a Libušky tohle platí stoprocentně. Podívejte se už nyní v exkluziv... ... více»

8 hlasů
Vaše hodnocení
Odkazy eTarget

Přidat názor

Soňa 21:20 27.05.2013
Ještě krátce k tomu alkoholismu. Vůbec nejlepší je, když se u vás ocitne alkoholik (o němž, to nevíte), který se zničeho nic rozhodne, že zrovna ten den nebude pít. Začnou se mu nekontrolovatelně třepat ruce, neudrží ani hrnek - jeho obsah rozlije všude kolem. Pokud nemáte zkušenosti, jako já tehdy, tak si myslíte, že to přejde. Nepřejde. Potom zjistíte, že smetákem honí po zemi roli toaletního papíru - nechápete (delirium tremens). Když na něho promluvíte, kouká na vás nepříčetným pohledem a utíká před vámi. Potom se zhroutí na zem, a máte-li smůlu, dostane epileptický záchvat a zapadne mu jazyk. Vy zjistíte, že už je fialový, tak se mu snažíte otevřít ústa a vyrvat ten zapadlý jazyk, ale nejdo to. Potom začne chroptět. Nezvádáte to, protože v záchvatu sebou mlátí, tak zalarmujete souseda, ten ho drží, jeho žena volá záchranku a vy pořád nemůžete otevřít ta ústa. Potom se vám to zázrakem podaří a částečně máte vyhráno. Prsty máte do krve pokousané. Přijede doktor, dá ho po víc jak půl hodině, jakžtakž dohromady, odvezou ho do špitálu. Za hodinu přijedete do špitálu, najdete ho na vozíku na chodbě a ten i.diot doktor vám nechce říct co se stalo, nejste rodina, tak to tak nějak tušíte a domyslíte si to, a nakonec vám řekne, že si ho tam nenechají, že si ho máte vzít domů. Snažíte se zjistit, jestli se to může opakovat, on Vám řekne, že ano. Máte z toho hrůzu, ale co naděláte, když si ho tam nechtějí nechat. Tak ho odvezete a doma trnete, jestli se to bude opakovat. Samozřejmě, že se to za 6 hodin opakuje. Jenže už tak nějak tušíte, co možná bude, tak se snažíte udržet ho na gauči v horizontální poloze, aby mu zase nezapadl jazyk. tak v noci voláte záchranku podruhé a máte štěstí, odvezou ho do jiné nemocnice, kde ho naštěstí hospitalizují - hned na JIPce. Uf, máte vyhráno. Ošetříte pokousané ruce, normálně byste si dali pánaka, ale na jakýkoliv alkohol se nemůžete ani podívat. Tak hezké velikonoce, zítra je pondělí... :-)
(toto není fantazie)
Bára 17:51 27.05.2013
Leňo, soused, o kterém jsem psala, pil hodně a tajně. Ve sklepě. Jednou vypil ředidlo nebo něco takového a skončil na IPce. Odvařil si slinivku. Nakrátko přestal, ale za čas znovu. Vzpamatoval se až po té, co mu doktoři na jiné IPce dali najevo, co si o něm myslí. Pro mně je alkoholik člověk, co své pití nezvládá.
Bára 17:46 27.05.2013
Mám dokumenty ráda. Televize u nás běží jen pár hodin týdně. Pravidelně se dívám jen na Ulici a Galerii umění. Co kde běží/neběží jiného o tom většinou nemám potuchy. Večer jsem žehlila a narazila na ten dokument. Nachytala jsem se, že půjde o něco jako Manželské etudy...
Ti věřící jsou sice jako z jiného světa a mému životnímu stylu hodně vzdálení, ale dobrá. Ovšem další 4 osoby mi přišly jako jednodušší lidi a dokument je tedy vykreslil jako úplné blby. Ten chlap ve vaně! Jak mu umyla obličej namydlenou (si představuji že smradlavou) žínkou. Jak jsou ti druzí dva vulgární, pózování modelky 5. kategorie... O ČT2 jsem měla lepší mínění... Další díly už určitě nezhlédnu.
aki 13:08 27.05.2013
Bublinka: Nesmíte to brát vážně, takové dvojice byste marně ve svém okolí hledala. Určitě dalo produkční spoustu práce, než takové exoty našla. Klidně se ponořte do svatebních představ a nevěřte tomu co vidíte. Kdyby ukazovali průměrné lidi, byla by to obyč reality show, kterých je natočeno víc než dost.
Bublinka 12:55 27.05.2013
Aki: Aha, myslela jsem, že to byl první díl. Tak to teda budu muset ještě pak zkouknout ten minulej. Rozhodně mě to, ale zas o něco víc odradilo od svatby :-)
aki 12:41 27.05.2013
Mimo Ulici i já. Ten pořad včera na ČT 2 byl 2.díl, celkem jich je 6. Viděla jsem i minulý týden a nechápala jsem. Doufám, že to není vzorek české společnost. Včera to byl slabý odvar oproti minulému týdnu. Když už jsem mimo reál, proč ještě dobrovolně lezu do tv? No asi právě proto....
Bublinka 12:37 27.05.2013
A ještě něco k Navždy svoji. Ten mladej věřící pár uznává zásadu sex až po svatbě. Mně to v týhle době přijde jako scifi a hlavně sex je přece ve vztahu dost důležitej a co když si ty dva lidi pak nesednou. Je to něco jako kupovat zajíce v pytli. Bez sexu se prostě lidi neznaj tak dokonale i kdyby spolu třeba žili 10 let. Co vy ostatní na to? Možná by nebylo špatný takový téma i v Ulici.
Bublinka 12:11 27.05.2013
Díky všem za odpovědi :-) Je mi líto Drahuny, že se s alkoholismem setkala až takhle zblízka. Mně to pořád vrtalo v hlavě. Libuška se zdá v pohodě a hlavně zas nepila tak dlouho. Půl roku nebo rok. A pila z podstatnýho důvodu - Eliáše. Plno alkoholiků pije prostě jen tak nebo, že jim to chutná. Tak jsem asi Libušce někdy v dalším životě chtěla prostě nějakou tu skleničku dopřát, ale vidim, že už to pro jistotu nebude možný.
Bára: Na 4 v tom, jak tady někdo zmiňoval jsem nekoukala, už to, že to byla reality show o porodech mi přišlo divný. Ale včera nějak nic nedávali, tak jsem si tam nechala Navždy svoji, jako že teda kouknu co to bude. Tak ani jeden pár mi nepřišel vyloženě normální českej typickej. Nejvíc šancí dávám těm pobožnejm, i když není to můj šálek čaje a přišli mi jak z jinýho světa. Toho chlapa z vesnice docela lituju, ta jeho mi nebyla zrovna sympatická. Taková celkem metrnice a chlap asi bude dost podpantoflák. A ty třetí vůbec nechápu proč se berou, když se tak hádaj už teď. Občas mi bylo líto těch dětí tam. Ale asi kouknu i příště, protože teď už mě zajímá jak to se všema dopadne :-) Snad to nemá moc dílů. Jinak mně se líbilo, když dřív dávali Manželské etudy po 20 letech. Možná, že by bylo zajímavý taky tyhle rodiny sledovat. A omlouvám se, že to není k Ulici :-)
redy 08:50 27.05.2013
Ohledně pití...to by v Ulici byl už každý alkoholik,protože tam každý den někdo nasává..U nás bydlel soused,několikrát se léčil a stejně to nepomohlo.Jeho první cesta z léčebny vždycky vedla do hospody.
Milada 07:37 27.05.2013
Báro:...ani já pořady tohoto druhu nesleduji, stačila ukázka. Ale je pravda, že s čt to jde od vlády nového ředitele z kopce. :-(
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vyberte epizodu podle data premiéry 

Červenec
 
2015
 
 
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31