Aktualizováno 24.10. 2010 00:48

Stýblová Kristýna

Seriál Ulice: Kristýna Stýblová jako Jana Krausová
Zdroj: TV Nova
Témata:

narozena 28. 4. 1994 v Čáslavi

 

Kristýna prý byla odmalička „komediant“, a tak již od základní školy pravidelně dochází do dramatického kroužku v Čáslavi. Role Jany Krausové v Ulici je její první velkou rolí před kamerou. Herectví by se Kristýna ráda věnovala i nadále.
 
V současné době Kristýna navštěvuje osmileté gymnázium. Ve škole ji baví hlavně jazyky a hudební výchova. Se školní organizací Peer se podílí na přednáškách o sociopatologických jevech a pomáhá nováčkům na škole v rámci adaptačních kurzů.
 
Ve volném čase Kristýna ráda čte, zejména fantasy literaturu, poslouchá rockovou muziku a metal, hraje šipky nebo počítačové hry, stará se o svého koucoura a když má možnost, vyjede si na in-linech.
 

 

PODÍVEJTE SE:

Jak se rodí hvězdy 1: „Jsem strašně vyklepaná…“

Jak se rodí hvězdy 2: Ostříhat, přebarvit a na plac!

 

 

 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

12.11. | 01:46 damse
0
Náhlasit nevhodný komentář
to ZLOST: dokážu pochopit, že máš s touto typkou spory, ale co nedokážu pochopit, že se musíš uchylovat ke stupidním komentářům tady, u jejího profi profilu, na který se beztak sotva podívá, jestli vůbec.....jestli si to s ní nedokážeš vyříkat sám anebo to neumíš řešit jinak než přes pc, tak seš ...
22.10. | 19:13 Luccynka1
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pro zlost: Jo máš fakt ZLOST.. tvůj názor,ale závidíš jí..souhlas s Sayid Jarrah a sanys :) .. mám stejný názor..ona a její parta je nejlepší..stejně jak rodina Krausova a Seidlova..
25.7. | 12:40 zlost
0
Náhlasit nevhodný komentář
tahle pipka je to nejhorší co dky mohlo vzniknout.Herečka ??? ona to nehraje ona je takova znám ji moc dobře. až moc dobře. lidi dejte odni ruce pryč nebo dopadne te špatně. umí jen ubližovat nic vic. ale když de do nejhoršího stahne .... a bojí se.
16.2. | 21:43 lalala
0
Náhlasit nevhodný komentář
v jakem dile se libala s jirkuo nevite nekdo prosim ? :(
3.2. | 22:13 sanys
0
Náhlasit nevhodný komentář
Sayid Jarrah: jo, máš recht, ta holka je fakt dobrá
24.1. | 19:44 Sayid Jarrah
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hmmm... je jasné že Kristýně tady holky nadávají jen proto, že jí zavidí roli, kterou samy nedostaly a chtěly by ji. Jinak nesouhlasím s mnoho komentáři, je na první pohled překrásná a sympatická je samozřejmě také, ať už hraje v seriálu jakoukoliv roli, neznamená to, že se tak chová i ve ...
23.9. | 10:34 lída
0
Náhlasit nevhodný komentář
Týna? je to ta nejnamyslenejsí holka co znám,jsem taky z ČÁSLAVI,jo a přibírá víc a víc.ale preju jí to chtela to ale vzkaz pro ni..dej nám pokoj nebo dostanes!!!!!!!!!!!!!!
27.6. | 14:02 Slejda
0
Náhlasit nevhodný komentář
Peťulo hele ty ji fakt znáš?mi dej kontakt si sní pokecám .:D
26.6. | 19:06 Slejda
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zuzanka?má někdo na ní kontakt?
26.6. | 15:04 Martin
0
Náhlasit nevhodný komentář
Co vam j**e nebo co? Mě přijde jako naprosto v pohodě bych tam chtěl vidět některý z vás. to Zuzanka: Jako tlusta a škaredá mě fakt nepřipadá a slepej opravdu nejsu. To je zas diskuse plná vševědů.
reklama