Aktualizováno 7.1. 2016 09:07

7 zajímavostí, které o Anně Kadeřávkové možná nevíte

Seriál Ulice: Anna Kadeřávková jako Rozina Maléřová
Zdroj: TV Nova

Její Rozinu Maléřovou už znáte téměř dokonale. Víte, s kým chodí, co ji baví, čím si nedávno prošla, jak oslavila narozeniny. Ale znáte takhle dobře i představitelku Roziny Annu Kadeřávkovou?

Přehrát poslední díl Ulice

 

Rozina Maléřová je jednou z nejoblíbenějších postav Ulice. Věděli jste, že její představitelka Anna Kadeřávková získala vloni filmovou cenu? Máme pro vás sedm zajímavostí, jež o sympatické herečce dosud možná nevíte.

 

- Anna Kadeřávková má devět sourozenců – čtyři sestry a pět bratrů. Nejstarší sestře je dvacet osm let, nejmladšímu bráškovi jeden rok.

 

- Anna oslavila vloni své osmnáctiny, takže je o dva roky starší než její Rozina. Narozeniny slavila společně s Jakubem Janatkou, který je má jen o den dříve.

 

 

- Na 47. dětském filmovém a televizním festivalu Oty Hofmana získala Anna Kadeřávková cenu Zlatého dudka za nejlepší dívčí herecký výkon za roli Viktorie ve filmu Andílek na nervy. Samotný film si z tohoto festivalu odvezl ocenění Křišťálový šaton v kategorii od 13 do 18 let.

 

- Letos bude Anna maturovat na Pražské konzervatoři, obor hudebně dramatický. Jejími spolužačkami jsou mimo jiné také Sabina Rojková, Klára Jelínková a Sara Sandeva, jež rovněž hrají v Ulici.

 

 

- Skvělou postavu má Anna díky sportu. Devět let dělala závodně atletiku, zejména běh na 800 metrů.

 

- Anna se věnovala tři roky hře na klavír.

 

- Stejně jako její Rozina má i Anna zkušenosti s modelingem.


Která zajímavost vás překvapila nejvíc?

 

 

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

8.1. | 09:04 josefvyskoc
2
Náhlasit nevhodný komentář
dobra typka...palec hore,trenky dole :)...