Aktualizováno 15.1. 2017 01:12

Tajnosti Adriana Jastrabana: Kvůli Bedřichovi si teď nemůžu koupit ani rohlíky!

Zdroj: TV Nova

Nenápadný Bedřich z Ulice teď zrovna nezažívá nejlepší období - svoji milovanou Anču podvedl a teď neví, jak se s tím vypořádat. Jeho představitel Adrian Jastraban sice žije poklidnější život, i přesto toho ale mají s Bedřichem mnoho společného. A to ani netušíte, jak moc mu Bedřich občas pořádně komplikuje život!

Bedřich s Aničkou už toho spolu zvládli hodně. Teď se na ně ale valí další krize. Bedřich totiž Aničku podvedl s manažerkou kapely Jindrou. Bohužel si nic z osudného večera nepamatuje, o to větší má proto výčitky. Moc dobře totiž ví, že tohle si nezaslouží žádná žena, natož jeho milovaná Anička. Sám herec Adrian Jastraban seriálového Beřicha lituje: "Chudák nešťastná, vždyť on za nic nemůže, on nic takového nechtěl," brání Adrian svoji postavu.

 

Seriál Ulice: Bedřich se smaží ve vlastní šťávě kvůli Anče i Jindře...
Zdroj: TV Nova

Moc dobře ví, že obranu si Bedřich zaslouží! I on sám si kvůli Bedřichově nechtěné nevěře už něco vytrpěl. Zrovna nedávno mu prodavačka v obchodě nechtěla prodat rohlíky: "Nejdříve jsem si musel vyslechnout přednášku o tom, jak to bylo od Bedřicha nezodpovědné a až potom jsem dostal těch deset rohlíků," postěžoval si s úsměvem oblíbený herec. Jak se mu hrají před kamerou milostné scény a proč už chtěl několikrát s herectvím praštit na sebe prozradil ve videu.

 

Nepřehlédněte:

 

TIPUJTE! Kdo bude na jaře chystat svatbu?

TIPUJTE! Počká si Tony někde na Jirku Hermana kvůli Digi?

Nova.cz

Diskuze

16.1. | 05:44 adnachiel
7
Náhlasit nevhodný komentář
Člověk by se mu ani nedivil, kdyby to udělal úmyslně. Z té pošahané Anči mám husí kůži. Jen bych si k tomu nevybral tu škaredou a praštěnou Jindru.