Aktualizováno 17.6. 2017 13:46

Adriana a Robert: Nový pár, nebo jen láska na jednu noc?

Seriál Ulice: Ariana a Robert - nová láska, nebo jen sex na jednu noc?
Zdroj: TV Nova

Adrianě se Robert hodně líbí. Je z něj nadšená, opět si začíná myslet, že našla svého prince na bílém koni, se kterým bude konečně šťastná. Splní se jí její sen, anebo jí opět zůstanou jen oči pro pláč? S Robertem zažije hodně vášnivou noc už příští týden!

Přehrát poslední díl

Robert se po Adrianě mlsně ohlédl hned, jak ji poprvé spatřil. Tehdy u ní neměl šanci, jenže už za pár dní bylo všechno jinak. Osud je svedl dohromady i pracovně. Robert se hodně snažil, aby na Adrianu napodruhé opravu zapůsobil. Když jí navíc i nečekaně pomohl v nepříjemné situaci, Adriana úplně roztála. Robert, jenž to s ženami umí, toho samozřejmě okamžitě využil a začal kout železo, dokud je žhavé. Adriana je z něj nadšená, ale Robert chce mnohem víc.

 

 

Samotná Adriana vůbec netuší, jaký je Robert kvítko. Jí stačí, že konečně narazila na někoho, kdo je svobodný, má o ni opravdu zájem a navíc se jí i hodně líbí, na někoho, kdo dokáže naslouchat a s kým je i legrace, na někoho, kdo ji pokaždé příjemně překvapí. Robert se jí o další obrovské překvapní postará už za pár dní, kdy udělá něco, co dosud Adriana znala jen z romantických filmů, něco, čím ji dostane přesně tam, kde ji chce mít – do postele. Jaké ale bude ráno po jejich vášnivé noci?


Adriana a Robert spolu skončí v posteli už příští týden! Bude to jen sex na jednu noc?

 

Anketa

Nová láska, nebo sex na jednu noc?

Hlasovalo 2671 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

18.6. | 05:28 adnachiel
7
Náhlasit nevhodný komentář
Adriana se chová jako coura. Vychrápe se s každým na potkání.
reklama