Aktualizováno 4.6. 2013 09:58

Chat s Adrianou Peškovou: Přijdou zvraty, které nám všem změní život

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
Zdroj: TV Nova
Témata:

Adriana před dědou novou práci neutají. Jakou lavinu spustí jeho zjištění, jak si vnučka nyní vydělává? Co to udělá s jejich vztahy? A jak se na Adrianinu práci dívá její představitelka Šárka Vaculíková? Na chatu jste s ní probírali vše, co vás zajímá.

 

Reklama

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU ADRIANY PEŠKOVÉ ŠÁRKOU VACULÍKOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 

 
Adriana si poprvé v životě vydělá tolik, že je soběstačná. Přestože by se ráda živila normálním tancem, pole dance nezatracuje. Ale bude mít k této specifické taneční disciplíně stejný postoj i její děda, až zjistí, co nyní Adriana dělá? Podaří se Adrianě a její mámě vybruslit i z tohoto maléru? Budou i nadále doma lhát, nebo konečně vyloží karty na stůl?

PŘIPOMEŇTE SI:
Vlastimilovu snahu zjistit, kde a co Adriana dělá
 
Není na tom nic špatného
„Co máma pořád má? No tak tancuju u tyče, no bóže. Není na tom nic špatnýho. Náhodou je to pěkná dřina. A taky dobře placená. Byla bych blázen, kdybych toho teď nechala jenom proto, aby se to nedozvěděl děda. Nemá jak,“ je si jistá Adriana Pešková. Jenže děda se o její práci nakonec přeci jen dozví. Obhájí si před ním Adriana svou obživu? Bude mít dost argumentů? Jak vlastně vnímá vztahy v rodině ona? A co si o Adrianě myslí její představitelka Šárka Vaculíková? Je tanec u tyče opravdu dřina? Jak dlouho se ho učila ona? V pondělí 3. června jste s ní probírali na chatu vše, co vás zajímá.


PŘIPOMEŇTE SI:
Vlastimilův šok z Adriany u tyče

CHAT S PŘEDSTAVITELKOU ADRIANY PEŠKOVÉ ŠÁRKOU VACULÍKOVOU NAJDETE V RUBRICE ROZHOVORY.

 
Za všechny zaslané dotazy vám děkujeme.


PŘIPOMEŇTE SI:
Vlastimil zuří kvůli Adrianině nové práci 

 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama