Publikováno 15. 4. 2018

Anča mezi dvěma chlapy! Jak v tom začne bruslit?

Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...
Zdroj: TV Nova

O Anču mají zájem hned dva muži najednou. Do hry se vrací Milan, který ji nemůže pustit z hlavy. A do oka padla i bývalému mistru Petrovi, jenž ji začne balit. Co na to Anča? Proč se i docela zapotí, zatímco Zuzana se bude královsky bavit?

Přehrát poslední díl

Anče trvalo skoro rok, než se úplně oklepala z toho, co ji potkalo s Bedřichem. Přestože je to pro ni stále trochu citlivé, s Bedřichem už komunikuje normálně. Bere věci tak, jak jsou, že Bedřich, Jindra a Lada jsou rodinou. O ni samotnou je nyní docela velký zájem. Poté, co jí to nevyšlo s Evženem, se kolem ní najednou začínají motat dva chlapi najednou. Eva se jí pokusila dohodit svého šéfa Milana, pár dní na to se Anča na srazu potkala se svým bývalým mistrem Petrem, který na ní mohl oči nechat.

 

Milan sice Anče řekl, že se rozhodl dát ještě manželství šanci, jenže teď je, zdá se, všechno jinak. Znovu se vrací Anče do života, protože ji nemůže pustit z hlavy. Má o ni evidentně stále zájem, rád by ji sbalil. Ovšem není jediný, kdo má něco podobného v plánu. Také Petr dává Anče jasné signály, že by se s ní rád sblížil. Co na to Anča? Už teď vám prozradíme, že se kvůli nim docela zapotí a že bude mít co dělat, aby to uhrála. Zato Zuzana se začne jejími peripetiemi královsky bavit.


Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou už příští týden! Čím ji překvapí? A proč u toho zažije i docela prekérní chvilky?

 

Anketa

Milan, nebo Petr? Který se k Anče hodí víc?

Hlasovalo 2758 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

15.4. | 20:18 bajkerplatan
16
Zlatej Evža
16.4. | 10:58 nepot
3
Sice chápu - co by měli za chvíli vysílat, ale tohle je to nejmenší, co by mne ...
16.4. | 11:50 sedmikvitek1
9
Náhlasit nevhodný komentář
Bedřich je trouba. Nevím, co na té vykulenici má, měl by se s ní dát zase dohromady a ona by hned na to mohla zase potkat něco jako byl Šedý mor a zase zblbnout. Patřilo by mu to! Evžen je moudrý muž, radši vzal dávno nohy na ramena. Andulou bych ho nechtěla trestat, už si toho prožil dost
16.4. | 10:58 nepot
3
Náhlasit nevhodný komentář
Sice chápu - co by měli za chvíli vysílat, ale tohle je to nejmenší, co by mne v Ulici mohlo zajímat a věřím, že i hodně dalších. Přepínám ....
16.4. | 06:42 manka42
6
Náhlasit nevhodný komentář
Větší trapárnu,než je tohle,jste už fakt vymyslet nemohli.Stejně nebude s nikým a dáte je dohromady s Bedřichem.
15.4. | 23:43 kleito
7
Náhlasit nevhodný komentář
Svatá pravda - zlatej Evžen!!!
15.4. | 23:03 lenka-2209
11
Náhlasit nevhodný komentář
Evžen.
15.4. | 20:18 bajkerplatan
16
Náhlasit nevhodný komentář
Zlatej Evža