Anča mezi dvěma chlapy! Jak v tom začne bruslit?

Publikováno 15. 4. 2018
Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...
Zdroj: TV Nova

O Anču mají zájem hned dva muži najednou. Do hry se vrací Milan, který ji nemůže pustit z hlavy. A do oka padla i bývalému mistru Petrovi, jenž ji začne balit. Co na to Anča? Proč se i docela zapotí, zatímco Zuzana se bude královsky bavit?

Přehrát poslední díl

Anče trvalo skoro rok, než se úplně oklepala z toho, co ji potkalo s Bedřichem. Přestože je to pro ni stále trochu citlivé, s Bedřichem už komunikuje normálně. Bere věci tak, jak jsou, že Bedřich, Jindra a Lada jsou rodinou. O ni samotnou je nyní docela velký zájem. Poté, co jí to nevyšlo s Evženem, se kolem ní najednou začínají motat dva chlapi najednou. Eva se jí pokusila dohodit svého šéfa Milana, pár dní na to se Anča na srazu potkala se svým bývalým mistrem Petrem, který na ní mohl oči nechat.

 

Milan sice Anče řekl, že se rozhodl dát ještě manželství šanci, jenže teď je, zdá se, všechno jinak. Znovu se vrací Anče do života, protože ji nemůže pustit z hlavy. Má o ni evidentně stále zájem, rád by ji sbalil. Ovšem není jediný, kdo má něco podobného v plánu. Také Petr dává Anče jasné signály, že by se s ní rád sblížil. Co na to Anča? Už teď vám prozradíme, že se kvůli nim docela zapotí a že bude mít co dělat, aby to uhrála. Zato Zuzana se začne jejími peripetiemi královsky bavit.


Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou už příští týden! Čím ji překvapí? A proč u toho zažije i docela prekérní chvilky?

 

Anketa

Milan, nebo Petr? Který se k Anče hodí víc?

Hlasovalo 2758 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

TV Nova