Aktualizováno 17.7. 2017 15:17

Anča poštve na Bedřicha policii kvůli znásilnění! Co mu hrozí?

Ulice: Jak to všechno začalo: Zhrzená Anča poštve na Bedřicha policii
Zdroj: TV Nova

Čím více dávají ostatní Anče najevo, co si o ní myslí, tím více Anča kolem sebe kope. Nepomůže ani domluva Báry. Anča míní svůj boj dotáhnout až do konce. Bedřicha udá za znásilnění na policii.

Přehrát poslední díl

Anču opět nikdo nepoznává. Scény v práci jsou u ní na denním pořádku, v jednom kuse se naváží do Bedřicha. A dost nelibě nese, jak jí ostatní dávají najevo, co si o ní myslí. Nechápe, proč všichni věří kriminálníkovi, kterého skoro neznají, a ne jí. Mrzí ji, že nemá zastání ani u kolegů, s nimiž léta pracuje. Jak to změnit? Zhrzená Anča je odhodlaná dotáhnout tuhle bitvu až do konce. Na Bedřicha poštve policii, aby všichni viděli, kde je pravda. To pošklebování a pomlouvání za zády je bude ještě mrzet. Nakonec se jí všichni omluví, tím si je stoprocentně jistá. A Bedřich? Měl si moc dobře rozmyslet, co dělá, a netahat ji za nos.

 

 

Ančino chování nedokáže pochopit ani Růža, ke které má v Království hraček nejblíže. Vždycky byly parťačky a držely při sobě, ale teď si už i Růža myslí, že to Anča přehání. Růža pořád nedokáže pochopit, o co Anče vlastně jde. Podle ní se přece nic tak hrozného nestalo. Anča chtěla Bedřicha, on ji odmítl, to je celé. Tak proč kvůli tomu Anča tak vyvádí? Čím více Anča tlačí na pilu, tím méně jí Růža věří. Naopak se začíná přiklánět na Bedřichovu stranu. Násilníci se podle ní chovají přeci jen trochu jinak.

 

Poprask v Království hraček nastane v 18:30 na Nova Plus v pondělním díle speciálu Ulice: Jak to všechno začalo, kdy všem dojde, že Anča udala Bedřicha kvůli znásilnění na policii. Kam až míní Anča zajít? A co bude s Bedřichem?

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama