Anča vs. Bedřich: Boj o majetek. Čeho Bedřich lituje?

Publikováno 5. 6. 2018
Seriál Ulice: Anču a Bedřicha čeká bitva o majetek
Zdroj: TV Nova

Anča se na to zpočátku moc netvářila, ale nakonec si nechá přeci jen poradit a rozhodne se chtít po Bedřichovi vše, na co má nárok, včetně vyplacení podílu na jeho firmě. Jak na to Bedřich zareaguje? A čeho začne hořce litovat?

Přehrát poslední díl

Bedřich se najednou ocitne v kleštích. Ještě před pár dny si myslel, že s Ančou ho čeká bezproblémový rozvod, že se na všem dohodnou. Už brzy ale zjistí, jak krutě se mýlil. Anča poslechne své rádce, přestane brát na Bedřicha přílišné ohledy a přihlásí se o vše, na co má nárok. Pro Bedřicha to znamená další komplikace, protože mu je jasné, že pokud se do všeho vloží právníci, o hladkém průběhu rozvodu a majetkového vyrovnání si mohou nechat s Ančou jen zdát. Nebo že by se mýlil? Anču nechce v žádném případě ošidit, ovšem jakmile je začnou řešit advokáti, zavání to nepříjemnostmi…

 

 

Anča chce právníka právě kvůli tomu, aby jim rozvod a hlavně majetkové vyrovnání nepokazily dobrý vztah, který nyní s Bedřichem mají. Na druhou stranu nevidí důvod, proč by měla Jindře vyklízet tak hladce pole. Jak poznamenala Eva – přece jí to všechno nenechá, když na to má nárok? A na Petrův argument, že férové majetkové vyrovnání je základem budoucích vztahů v bývalé rodině, Anča taky slyšela. Jde jí hlavně o to, aby s Bedřichem spolu i nadále dobře vycházeli, aby se rozvod co nejméně podepsal na jejich vzájemném fungování. Je to ale možné? Samotný Bedřich již co nevidět hořce zalituje, že před časem poslechl Miloše. V čem na něj dal? A čeho se obává?

 

Bitva o majetek mezi Ančou a Bedřichem začne v úterý večer. Na Bedřicha se toho ale sesype mnohem víc…

 

 


 

TV Nova