Aktualizováno 22.6. 2018 21:14

Gábina zažívá v Ulici krušné chvilky: Dítě ano, či ne? Aneta Krejčíková prozradila, jak to bude

Zdroj: TV Nova

Gábina Pumrová zažívá v seriálu Ulice opravdu krušné chvilky. Stojí před rozhodnutím, zda si dítě, které neplánovaně počala se svým bývalým partnerem Alešem, má nechat, či ne. Její představitelka Aneta Krejčíková prozradila, jak to bude...

Přehrát poslední díl

Ač se sympatický hasič Aleš Vašečka zpočátku v seriálu jevil jako ideální partner, který nade vše miluje Gábinu i jejího syna Šimona, v průběhu vztahu se naplno projevil jeho puntičkářský charakter, který s tím Gábininým zkrátka nejde dohromady.

Seriál Ulice: Měli by se Gábina a Aleš rozejít?
Zdroj: TV Nova

Herečka Aneta Krejčíková, která je těhotná i ve svém reálném životě, rozhodnutí své postavě vůbec nezávidí. Sama nyní prožívá krásné období a už se těší na příchod svého prvního potomka. Stejně silně jako postavy v seriálu prožívají Gábinino těhotenství i diváci.

 

Jak se situace v seriálu vyvine, nastínili herci Danny Ratajský a Aneta Krejčíková v rozhovoru! Jak vyvrcholila letošní sezóna Ulice sledujte ZDE.

 

kuci

Diskuze

24.6. | 13:46 svarcovaerika0123
2
Náhlasit nevhodný komentář
Zatím ta krasavice Gábina neřekla nic jak to bude. A vrací se Brodská, tu nemusím a Mihulová, z tý je mi zle. Tak asi s Ulicí končím. Anča je vykulená pipina, ještě k tomu hnusná, Jindra je mamina na baterky. Už dost Ulice.
23.6. | 09:08 vlasta19466
10
Náhlasit nevhodný komentář
Jindra je trajda od kolotoče.Celé těhotenství hekala a už se otřepala.Bůhví,čí je ,,mrňucha".Bedřich si pěkně naběhl,nakonec bude dítě vychovávat sám nebo s Aničkou?