Publikováno 11. 8. 2017

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? HLASUJTE ve 3. nominačním kole

Seriál Ulice: Zvolte největší sympaťačku Ulice - 3. kolo
Zdroj: TV Nova

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony vyhrála s velkým náskokem Tereza Jordánová. S kým se utká ve finále? Je to jen na vás! Právě teď rozhodujete svými hlasy o posledních třech finalistkách.

Přehrát poslední díl

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony přineslo jedno velké překvapení. Na druhé příčce se umístila Jaroslava Bedrná, která je v Ulici naprostým nováčkem. Třetí místo přisoudily vaše hlasy Rozině Maléřové. Nejvíce hlasů od vás tentokrát získala Tereza Jordánová, jež bude ve finále obhajovat své loňské prvenství. S kým se utká? Z prvního nominačního kola volby postupují Digi Stránská, Jitka Farská a Zuzana Hrubá. O posledních třech finalistkách rozhodujete svými hlasy právě teď.

 

 

Jak hlasovat?
Také tento pátek vám v naší anketě nabízíme patnáct žen / slečen, které jste ve dvanácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro tu z nich, jež vám je nejsympatičtější. První tři ženy / slečny, které od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte tu největší sympaťačku Ulice dvanácté sezony. Která z žen / slečen to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 18.–25. srpna.Hlasujte ve třetím nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice dvanácté sezony! Které tři z následující patnáctky vyšlete do finále?

 

Anketa

Zvolte největší sympaťačku Ulice – 3. kolo

Hlasovalo 3862 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 


 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama