ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

Publikováno 28. 6. 2018
Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
Zdroj: TV Nova

Třináctá sezona Ulice byla nabitá událostmi, během kterých se leckdo pořádně vybarvil. Kdo je podle vás největším sympaťákem Ulice právě uplynulé sezony? Obhájí své loňské prvenství David Kučera? Je to jen na vás. Hlasujte v naší anketě a vyšlete do finále první tři sympaťáky.

Přehrát poslední díl

Také letos pro vás máme anketu, v níž si můžete zvolit největšího sympaťáka Ulice uplynulé sezony. Za ta léta, co pro vás tuto anketu připravujeme, se na její špičce vystřídalo hned několik uličních sympaťáků. Vloni a předloni vyhrál David Kučera, čtyřikrát se radovali z prvenství Jarda Hejl či Matěj Jordán, jedenkrát zvítězili i Mára a Vlastimil Pešek. Kdo vyhraje letos? Opět je to jen na vás a vašich hlasech.

 

 

Jak hlasovat?
Každý čtvrtek vám nabídneme v naší anketě sedmnáct mužů / mladíků, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, jenž vám je nejsympatičtější. První tři muži / mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte toho největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony. Který z mužů / mladíků to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 19.–25. července.


A hned po zvolení největšího sympaťáka Ulice si budete moci zvolit nejsympatičtější ženu / dívku Ulice třinácté sezony.

 

Hlasujte v prvním nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony! Které tři z následující sedmnáctky vyšlete do finále?

 

Anketa

Kdo je největším sympaťákem Ulice? - 1. nominační kolo

Hlasovalo 14340 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

 

 

 

TV Nova