Aktualizováno 28.7. 2017 17:52

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Seriál Ulice: Zvolte největšího sympaťáka Ulice - 3. kolo
Zdroj: TV Nova

Je tu poslední nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony, ze kterého vzejdou poslední tři finalisté. Kdo to bude? To záleží jen na vás. Hlasujte právě teď v naší anketě!

Přehrát poslední díl

Reklama

Druhé nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony vyhrál s obrovským náskokem Lumír Nykl. Spolu s ním postupují do finále ještě Franta Hrubý, jeho vaše hlasy vynesly na druhou příčku, a Filip Maléř, který obsadil třetí místo. Ve finále se utkají s Davidem Kučerou, Jiřím Hermanem, Vlastimilem Peškem a dalšími třemi finalisty, kteří vzejdou ze třetího nominačního kola. Kdo budou jejich soupeři? Opět je to jen na vás a vašich hlasech.

 

 

Jak hlasovat?
Také tento pátek vám v naší anketě nabízíme sedmnáct mužů / mladíků, které jste ve dvanácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, jenž vám je nejsympatičtější. První tři muži / mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte toho největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony. Který z mužů / mladíků to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 21.–27. července.
A hned po zvolení největšího sympaťáka Ulice si budete moci zvolit nesympatičtější ženu / dívku Ulice dvanácté sezony.

 

Hlasujte ve třetím nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony! Které tři z následující sedmnáctky vyšlete do finále?

 

Anketa

Zvolte největšího sympaťáka Ulice – 3. kolo

Hlasovalo 4926 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

TV Nova

Diskuze

17.7. | 14:13 ivonka4
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Viděli jste Vyšehrad tatíci? :-))))))
16.7. | 09:30 antunes10
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Pan nenažraný...prej herec
16.7. | 09:28 antunes10
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Slafek............to snad ne
14.7. | 19:57 ulicnik30
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Další zmanipulovaná anketní fraška. Nikdo normální by nehlasoval pro oživlou reklamu na lahváče, věčně nasávající, rozvalující se na gauči žrouc neustále míchaný vajíčka, vypouštějící ze sebe rádoby moudra a typickou pražštinou natahující oslovení "sééégrááá!"
Reklama
reklama