ANKETA: Volba největšího sympaťáka Ulice pokračuje! Hlasujte ve 2. nominačním kole

Publikováno 5. 7. 2018
Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
Zdroj: TV Nova

První nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony vyhrál s naprostým přehledem Lumír Nykl, jenž má slušně našlápnuto i na celkové vítězství. S kým se utká ve finále? To záleží jen na vás. Právě nyní můžete dát hlas dalším třem sympaťákům a vyslat je tak do finálového klání.

Přehrát poslední díl

Lumír Nykl se v posledních letech pravidelně umísťuje na horních příčkách ve finálovém hlasování volby největšího sympaťáka Ulice. Letos vyhrál s velkým náskokem již v prvním nominačním kole. Na druhém místě se umístil Jarda Hejl, třetí příčka patří Martinu Maléřovi. Právě vaše hlasy je vyslaly do finálového klání, v němž se utkají s dalšími šesti sympaťáky, kteří postoupí z tohoto a následujícího nominačního kola. Jak těžké soupeře budou mít? Obhájí své loňské prvenství David Kučera? To záleží jen na vás.

 

 

Jak hlasovat?
Tento a příští čtvrtek vám nabídneme v naší anketě sedmnáct mužů / mladíků, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, jenž vám je nejsympatičtější. První tři muži / mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte toho největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony. Který z mužů / mladíků to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 19.–25. července.
A hned po zvolení největšího sympaťáka Ulice si budete moci zvolit nejsympatičtější ženu / dívku Ulice třinácté sezony.

 

Hlasujte ve druhém nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony! Kteří tři z následující sedmnáctky se dostanou do finále? Je to jen na vás.

Anketa

Kdo je největším sympaťákem Ulice? - 2. nominační kolo

Hlasovalo 9607 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova