Publikováno 26. 7. 2018

ANKETA: Zvolte největší sympaťačku Ulice! Hlasujte v 1. nominačním kole

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťačkou Ulice?
Zdroj: TV Nova

Největšího sympaťáka Ulice 13. sezony již známe. Kdo bude letos jeho protějškem? Obhájí své loňské prvenství Tereza Jordánová? Je to jen na vás! Hlasujte v prvním nominačním kole naší ankety právě teď.

Přehrát poslední díl

Tereza Jordánová je zatím rekordmankou naší ankety. Vloni ji díky vašim hlasům vyhrála již pošesté, což se zatím nikomu nepodařilo. Na paty jí dlouho šlapala Simona Hložánková, která se stala největší sympaťačkou Ulice čtyřikrát za sebou, což je zatím nepřekonaným rekordem. Překoná ho letos právě Tereza? Anebo se stane velké překvapení a Tereza své prvenství neuhájí? Je to jen na vás a vašich hlasech. Právě teď můžete vybrat v prvním nominačním kole první tři finalistky.

 

 

Jak hlasovat?
Každý čtvrtek najdete po nadcházející tři týdny v anketě třináct žen / dívek, které jste ve třinácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Celý týden můžete dávat své hlasy té z nich, jež vám je nejsympatičtější. První tři ženy / díky, které od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. V něm si pak zvolíte největší sympaťačku Ulice třinácté sezony. Kdo to bude? O tom rozhodne finálové hlasování, jež proběhne 16.–22. srpna 2018.

 

Hlasujte v prvním nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice třinácté sezony! Které tři z následující třináctky postoupí do finále? Je to jen na vás.

 

Anketa

Kdo je největší sympaťačkou Ulice? - 1. nominační kolo

Hlasovalo 10691 lidí.
V této anketě již není možné hlasovat.

 

 

 

 

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

28.7. | 22:15 ulicnik30
9
Konečně ses prozradila, ivonko!:) Teď už je ti přezdívka acsnorth asi tak ...
29.7. | 06:01 acsnorth
-9
Ale jděte truhlíčci,jeden překlep z mobilu ivonku nedělá.Máte smůlu.Budu tu ...
13.8. | 12:11 jsemzlaazakerna
5
Náhlasit nevhodný komentář
Hlavně ať nevyhraje vykulenice Andula
1.8. | 18:47 eska-1
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to vypadá, že Andula ostrouhá. To mám radost
30.7. | 21:12 ulicnik30
1
Náhlasit nevhodný komentář
Asi takhle. Jestli bude ve finále největší soupeřkou ukvíčené "týjo" poradkyně třeba i polednice, stokrát radši budu hlasovat pro ni. Kdokoliv je lepší než želví vražedkyně nakažená kapavkou.
30.7. | 20:40 antunes10
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Ta svině vykulená Krbová už zase vede......
30.7. | 15:53 antunes10
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Já do pr.ele proti Slovákům vůbec nic nemám...ale zarazilo mě to množství režisérů a vůbec ze štábu....
30.7. | 15:19 ulicnik30
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tím to není, se Slováky v TV problém nemám, představitel starýho Borise je Slovák a vůbec mi nevadil, je to role sympaťáka (i když od rány), ale byl úplně jiný než otravný a věčně ublížený Hejl. Nevadil mi plešatý polda Ďuro ani Kadlec. A nevadí mi ani Jamrich, jenom ta jeho role Hejla.
30.7. | 14:32 antunes10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Většina "tvůrců" a režisérů v této a době o pár let zpátky je Slováků...to jsem si zjistil.....proto Hejl starej....Horváth...starej Boris.....Klaun......
30.7. | 14:18 antunes10
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Terezka se zasekla....zaberte...!!!
30.7. | 14:12 ulicnik30
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Starý Hejl byl protivná postava. Otravný, vlezlý, vyhodíš ho dveřma, vrátí se oknem, vyhodíš ho oknem, podplazí se pod rohožkou. Jednou mu otevřeš a už se ho nezbavíš. Navíc na mě působil jako strašný manipulátor. Skoro nikdo ho neznal, ale po jeho smrti se kochali výstavou jeho fotek.
30.7. | 13:51 antunes10
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ta anketa asi nefunguje od začátku seriálu....ale snad vyhrála někdy i Maciuchová,která tam ale dávala prvky Divadla na Vinohradech...a její sezona s umírajícím Hejlem byl taky pěknej hnus....