Publikováno 12. 9. 2017

Bouračka! Jaké má následky pro Pepana a jeho blízké?

Seriál Ulice: Pepan lítá v dalším maléru...
Zdroj: TV Nova

Pepan by mohl aspirovat na smolaře roku. Přestože se snaží ze všech sil, aby se postaral o rodinu, výsledek je právě opačný. Už brzy začne lítat v dalším maléru, který se dotkne i jeho blízkých…

Přehrát poslední díl

Pepan si zahrával už docela dlouho. Přetažený a nevyspalý usedal denně za volant, aby zabezpečil svoji rodinu. K tomu se už dva týdny stará i o Jiřinku, protože Blažena má plné ruce práce s miminkem a navíc ani pořádně není doma. Napřed byla v porodnici, pak i s malým Pepánkem odjela za mámou, která jí s druhým, čerstvě narozeným potomkem nyní pomáhá. Jenže Pepan je teď na všechno sám, což mu moc nepřidá. A následky na sebe bohužel nenechají dlouho čekat.

 

 

Stačí chvilka mikrospánku, aby došlo k neštěstí. Pepan se vybourá, ke všemu ve veteránu, který není ani jeho. Jen co se to Simona a Rudolf dozvědí, hrkne v nich jak ve starých pendlovkách. Oběma hned dojde, jakou tragédií tohle mohlo skončit. Přestože si Pepanovi andělé strážní zase jednou nepředstavitelně máknou, Pepan z toho tak lehce nevyvázne… Co se mu stane? A v jakém se ocitne průšvihu?

 

Pepanova bouračka už v úterý večer! Jak vážné to je?

 

 

 

 

 

 

 


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama